Dodaj do ulubionych

ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne???

30.01.07, 20:43
Witajcie, czy ktoś może słyszał/ wie coś na temat ul. Cypryjskiej (zamknięte
osiedle odchodzące od ul. Śródziemnomorskiej) i sprzedawanych tam mieszkań?
Jak na tak małe osiedle, i to z całkiem nowym budownictwem (lata 90-te) jest
sporo ogłoszeń o sprzedaż lokali (zarówno mieszkań jak i segmentów). Czy coś z
tym, z pozoru ładnym miejscem, jest nie tak???
Obserwuj wątek
    • jagoda.li Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? 31.01.07, 17:01
      ja widzę tam linię wysokiego napięcia przebiegającą przez to osiedle.Sama bym
      tam mieszkania nie kupiła.
      moje skarby to Piotruś i Karolinka
      • monamurka Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? 31.01.07, 19:05
        Ja nie widzę nic dziwnego na tym osiedlu... Mieszkam tu i jest mi tu dobrze...
        Nie słyszałam też o nadmiernej ilości sprzedawanych mieszkań...
      • marvitka Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? 01.02.07, 10:43
        dzieki - dokładnie na to samo wpadłam! + za ulicą cypryjska, na al. Wilanowskiej
        ma powstać szybka trasa ruchu do Miasteczka Wilanów. Ale zgadzam się - trakcja
        prądu dyskwalifikuje mieszkanie tam
        • Gość: dyskwalifikuje Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: 212.160.172.* 05.02.07, 13:50
          Ta Linia wysokoiego napięcia to cała atrakcja tego nibyosiedla. Okno w okno,
          furtka przy furtce, zero intymności i spokoju a na dodatek za rok trzeba będzie
          stać w korku na Śródziemnomorskiej by dostać się do cywilizacji ( a to dzięki
          nowemu obozowi dla uchodźców ze wsi w Wilanowie ).
          Jak długo myślałaś nad tą "trasą szybkiego ruchu" do Wilanowa? to będzie
          zwykła, wiecznie zakorkowana ulica, a nie jakaś trasa!
      • Gość: uchhhh Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: 212.160.172.* 05.02.07, 13:41
        ta linia stała tam jak jeszcze było pole i krowy się pasły, więc co byś NIE
        KUPIŁA?! Pomyśl zanim coś klepniesz.
        • Gość: Alicja Gawrosz Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: *.stegny.2a.pl 05.02.07, 21:35
          To tam przechodzi linia wysokiego napięcia? Właśnie czytałam ogłoszenia z
          ofertami ale za mieszkanie "pod prądem" to dziękuję... i dziękuję za
          ostrzeżenie już nie wnikam w ten temat :-)
        • jagoda.li Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? 06.02.07, 13:45
          To że linia wys.napięcia była tam od dawna to wiem bo mieszkam w tej okolicy od
          urodzenia (za potokiem służ)i ilekroć idę przez Cypryjska do sklepu to właśnie
          myślę że domki ładne ale nie chciałabym mieszkać tuż pod linią wys. napięcia
          więc bym tam po prostu nie kupiła mieszkania a inni niech robią o
          chcą.Klepnęłam co chciałam.
    • Gość: Alli Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: *.stegny.2a.pl 05.02.07, 21:39
      Ryj w ryj z burakami - dzienx za takie atrakcje
    • ardzuna Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? 05.02.07, 23:22
      Osiedle jest bardzo fajne, kiedyś na nim mieszkałam, polecam. Rzeczywiście koło
      jednego z bloków przebiega linia wysokiego napięcia i w nim bym mieszkania nie
      kupiła. Pozostałe bloki i większość domkow jest wystarczająco daleko od linii.
      Mieszkania, które się długo nie sprzedają, są zapewne koło tej linii, ale tak
      naprawdę musicie zobaczyć. Oglądałam jedno w grudniu (też szukam) i podobno
      stało kilka miesięcy, rzeczywiście było w bloku nr 6. Morał? Zawsze trzeba
      obejrzeć.
    • Gość: Enon Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: *.chello.pl 06.02.07, 18:17
      Mają poszerzyć wilanowską do dwupasmówki. Hałas zrobi się więc na tym osiedlu
      niemiłosierny. Stąd zapewne ta wyprzedaż.
      • ardzuna Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? 06.02.07, 22:58
        Nie przesadzajmy, na tyłach Marszałkowskiej jest całkiem cicho, a co dopiero
        kawał drogi od dwupasmówki. Fala dźwiękowa będzie się zatrzymywać na szeregu
        domków od Wilanowskiej. Nota bene w jednym z tych domkow mieszkał w początkach
        osiedla Olbrychski (Daniel).
        Przy tej samej Wilanowskiej budują się po przeciwnej stronie osiedla i jakoś
        nie widać narzekań na słaby zbyt mieszkań.
        • Gość: strażak Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: 212.160.172.* 07.02.07, 09:28
          Buractwu wychowanemu z dala od cywilizacji, gdzie do sklepu trzeba dojść 5 km.
          taka lokalizacja odpowiada jak najbardziej. Poza tym połowa mieszkań została
          wykupiona pod wynajem ( dzięki za takie sąsiedztwo! )Ludzie trochę myślący
          nigdy nie zdecydowaliby się za ciężką krwawicę kupić mieszkanie w takim punkcie
          i męczyć się do końca życia. Żaden deweloper czy jak mu tam, nie jest w stanie
          jasno wytłumaczyć kupującym tam mieszkania, dlaczego wzdłuż kanału na tyłach
          Arbuzowej ułożone są worki z piaskiem ( to taka "mała" niespodzianka dla
          przyszłych szczęśliwców :-))!!!
          • Gość: Fan ZDM Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: *.chello.pl 08.02.07, 00:06
            > Buractwu wychowanemu z dala od cywilizacji, gdzie do sklepu trzeba dojść 5 km.
            > taka lokalizacja odpowiada jak najbardziej.

Tu jak rozumiem piszesz o sobie; "buractwo" nawet całkiem pasuje. Najbliższy sklep, całkiem sensownie zaopatrzony i dość długo czynny, to dawna Rema, obecnie 'Twoje Delikatesy'. Rzut beretem od tych nowo budowanych domów.

> wykupiona pod wynajem ( dzięki za takie sąsiedztwo! )Ludzie trochę myślący
            > nigdy nie zdecydowaliby się za ciężką krwawicę kupić mieszkanie w takim punkcie
            >
            > i męczyć się do końca życia.

Męczyć się z czym? Takim sąsiadami jak ty?

> Żaden deweloper czy jak mu tam, nie jest w stanie
            > jasno wytłumaczyć kupującym tam mieszkania, dlaczego wzdłuż kanału na tyłach
            > Arbuzowej ułożone są worki z piaskiem ( to taka "mała" niespodzianka dla
            > przyszłych szczęśliwców :-))!!!

Ja ci to wyłumaczę. Raz na kilka lat ów "kanałek" zwykł nieco wylewać. Dzięki owym workom w ostatnie wakacje zalał łączkę i tereny do paintballa po przeciwnej stronie.
            • Gość: Stegny Pd Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: 212.160.172.* 08.02.07, 12:02
              >>Raz na kilka lat ów "kanałek" zwykł nieco wylewać. Dzięki owym workom w
              ostatnie wakacje zalał łączkę i tereny
              do paintballa po przeciwnej stronie.<<
              - NIE ROZŚMIESZAJ MNIE GOŚCIU!!!
              Raz na kilka lat to to szambo NIE ZALEWA okolicy!
              Piszesz tak, bo pewnie dałeś się wpuścić w kanał z kupnem mieszkania i teraz
              szukasz frajerów, którzy zaciągają opinii na forum o tej okolicy.
              Podaj mi jakieś plusy ( za tę cenę! ) kupna mieszkania w sąsiedztwie Al.
              Wilanowskiej ( tylko nie pisz już o tym osiedlowym SAMje na Arbuzowej -
              proszę!!)
              • jagoda.li Re: stegny teżkiedys zalało 08.02.07, 13:40
                Kilka lat temu po solidnych opadach i stegnom się dostało od kanału
                służewieckiego jeśli gość ze stegien pd pamięta.Nie rozumiem tylko kogo ten
                gość ma na myśli pisząc,, buraki'o mieszkańcach tych osiedli.Pewnie chciałby
                mieszkac wśród elity na polach wilanowskich -są jeszcze wolne lokale.poza tym
                są t rzodkiewki,arbuzy były pomidory,sałatki ale buraków panie nikt nie sadził.
                • jagoda.li Re: P.s. o burakach było do p.strażaka 08.02.07, 13:42

• fan.zdm Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? 09.02.07, 14:58
                > >>Raz na kilka lat ów "kanałek" zwykł nieco wylewać. Dzięki owym workom
                > w
                > ostatnie wakacje zalał łączkę i tereny
                > do paintballa po przeciwnej stronie.<<
                > - NIE ROZŚMIESZAJ MNIE GOŚCIU!!!
                > Raz na kilka lat to to szambo NIE ZALEWA okolicy!
                > Piszesz tak, bo pewnie dałeś się wpuścić w kanał z kupnem mieszkania i teraz
                > szukasz frajerów, którzy zaciągają opinii na forum o tej okolicy.

Piszę tak, o jasnowidzu z koziej d*py, bo tam mieszkam od 21 lat!! I jakbyś nie zauważył, piszę o południowej stronie Al. Wilanowskiej. Twoje szambo mnie mało obchodzi.

> Podaj mi jakieś plusy ( za tę cenę! ) kupna mieszkania w sąsiedztwie Al.
                > Wilanowskiej ( tylko nie pisz już o tym osiedlowym SAMje na Arbuzowej -
                > proszę!!)

Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, to może byś zauważył, że 'Twoje Delikatesy' zostały wspomniane w kontekście ewidentnej bzdury przedpiszcy o braku sklepów w promieniu 5 km.

Nb ja mieszkania w sąsiedztwie Al. Wilanowskiej nie zamierzam kupować, zwłaszcza jak sobie popatrzę na to, jak gęsto stoją obok siebie te nowe bloczki. Ale to nie powód, abym nie miał prostować pojawiających się tu ewidentnych bzdur.
    • Gość: stary mieszkaniec Re: ul. Cypryjska: wyprzedaż mieszkań - dziwne??? IP: *.play-internet.pl 21.01.23, 23:54
      Osiedle wcale nie jest zamkniętym, dlatego też bardzo trudno jest o miejsca parkingowe. Wielu ludzi z poza osiedla także parkuje auta. Garaży zaś jest niewiele. Administracja wycofała ideę wjazdu na przepustkę oraz ochrony całodobowej. Do mieszkań sprowadza się coraz więcej lokatorów, którzy nie są już klasą średnią dobrze sytuowaną, jak pierwotni mieszkańcy. Jedyne dogodne mieszkania na Cypryjskiej to oczywiście apartamenty w Domu Wilanowskim po 150-300m każdy oraz segmenty. Mieszkania straciły tam niestety sporo ma wartości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka