Dodaj do ulubionych

"Rząd nie będzie klękał przed księdzem"

12.06.11, 12:01
"Nasz rząd nie będzie się kłaniał bankierom, ani związkowcom, nie będzie klękał przed księdzem - powiedział premier Donald Tusk podczas konwencji PO w Gdańsku."

Oczywiście trzeba nadawać się do domu wesołych, żeby wierzyć w jakiekolwiek zapewnienia Donalda Tuska, niemniej partia tego nieocenionego premiera znana jest wszem wobec ze swojego PR-owskiego podejścia. Wniosek wyciągam wobec powyższego następujący, mam nadzieję, że bez grzechu przeciw logice: Donald Tusk mówi, że nie będzie się kłaniał księżom => elektorat PO, czyli bądź co bądź znaczna część społeczeństwa, od niego oczekuje niekłaniania się księżom (inaczej by tego nie mówił) => postawa co najmniej umiarkowanie antyklerykalna jest coraz powszechniejsza - że tak powiem po prawicowemu - w narodzie polskim.

Czyż nie jest to niezwykle świetna wiadomość? Może rzeczywiście gros Polaków ma już po prostu dosyć ciągłych pretensji, roszczeń i nakazów/zakazów śmiesznych panów w sukniach? Doprawdy, zewsząd bym się spodziewał prawdziwych dobrych wiadomości, tylko nie z konwentu partyjnego. A jednak. :)

--
If you want to make enemies, try to change something
Obserwuj wątek
    • mg2005 Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 12:23
      Donald Tusk mówi, że
      > nie będzie się kłaniał księżom => elektorat PO, czyli bądź co bądź znaczna
      > część społeczeństwa, od niego oczekuje niekłaniania się księżom (inaczej by te
      > go nie mówił)

Myślę, że przyczyna jest inna : chodzi o przyciągnięcie przed wyborami elektoratu lewicowego, odebranie go SLD . Temu służy też transfer Arłukowicza, Borowskiego , Rosatiego

Oczywiście sam Tusk nie ma poglądów, to typowy "człowiek bez właściwości" - jego jedynym "poglądem" jest ciąg do koryta władzy...
      • ikcort Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 12:26
        > Myślę, że przyczyna jest inna : chodzi o przyciągnięcie przed wyborami elektoratu
        > lewicowego, odebranie go SLD

Też przeszło mi to przez myśl, ale gdyby rzeczywiście tezy o jakimś niezwykle silnym "polskim katolicyzmie" były prawdziwe, to chyba by się nie odważył na taką retorykę.

--
          • strikemaster Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 13:29
            > Ponadto Tusk przyciąga elektorat nijaki, podobny jak on sam. Osoby o skrystaliz
            > owanych poglądach popierają inne partie...

Przerażeni popierają PIS, ale przerażenie i panika to nie są skrystalizowane poglądy. Jakie partie popierają osoby o skrystalizowanych poglądach?
            --
            Kilt - wygoda, elegancja i tradycja w jednym
            Strony kiltowe: główna newsy i komentarze foto-video linki forum
            Bravehearts against trouser tyranny
            • easz Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 13.06.11, 20:19
              strikemaster napisał:

> Przerażeni popierają PIS

Jak ja jestem przerazona, to kazdego byle nie PiS!

> ale przerażenie i panika to nie są skrystalizowane po
              > glądy. Jakie partie popierają osoby o skrystalizowanych poglądach?

Zadna z polskich?

--
              to jest mój sen
              • strikemaster Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 14.06.11, 07:20
                > Jak ja jestem przerazona, to kazdego byle nie PiS!

To znaczy, że tak naprawdę jeszcze nigdy nie byłaś przerażona i zagubiona. :)

> Zadna z polskich?

Jeżeli to nie PIS to na pewno nie jest polska partia. Cpo najwyżej polskojęzyczna.
                --
              • strikemaster Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 14.06.11, 11:19
                > Bzdura. Oni popierają POpaprańców. Wystarczy posłuchać agresywnych wypowiedzi
                > z obozu POpaprańców (ostatnio Nałęcz)

Nie zwykłem słuchać Nałęcza, nie jestem masochistą. A ty?

> Chyba wszystkie oprócz PO i PSL :)

Masz na to jakieś badania? Bo mi się np. wydaje, ze przynajmniej część osób o skrystalizowanych poglądach nie popiera żadnej polskiej partii.
                --
                Rewolucji nastał czas
          • atomm Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 14.06.11, 10:02
            mg2005 palnal taka glupote:

> tezy o jakimś niezwykle s
            > > ilnym "polskim katolicyzmie"
            >
            > Katolicyzm a klerykalizm to 2 różne rzeczy.
            >
            > Ponadto Tusk przyciąga elektorat nijaki, podobny jak on sam. Osoby o skrystaliz
            > owanych poglądach popierają inne partie...

No coż, rozni nawiedzeni maja bardzo skrystalizowane poglady i klapki na oczach...
            Takich pewnie przyciaga Klamczynski
        • kolter-xxl Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 16:11
          ikcort napisał:

> > Myślę, że przyczyna jest inna : chodzi o przyciągnięcie przed wyborami el
          > ektoratu
          > > lewicowego, odebranie go SLD
          >
          > Też przeszło mi to przez myśl, ale gdyby rzeczywiście tezy o jakimś niezwykle s
          > ilnym "polskim katolicyzmie" były prawdziwe, to chyba by się nie odważył na tak
          > ą retorykę.

Dzisiaj Niesio wytłumaczył ze chodzi przede wszystkim o tego oszusta rydzyka
          --
          www.youtube.com/watch?v=J3I88wsFKao&feature=relmfu
      • bling.bling Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 13:19
        mg2005 napisał:

> Donald Tusk mówi, że
        > > nie będzie się kłaniał księżom => elektorat PO, czyli bądź co bądź zn
        > aczna
        > > część społeczeństwa, od niego oczekuje niekłaniania się księżom (inaczej
        > by te
        > > go nie mówił)
        >
        > Myślę, że przyczyna jest inna : chodzi o przyciągnięcie przed wyborami elektora
        > tu lewicowego, odebranie go SLD . Temu służy też transfer Arłukowicza, Borowski
        > ego , Rosatiego
        >
        > Oczywiście sam Tusk nie ma poglądów, to typowy "człowiek bez właściwości" - jeg
        > o jedynym "poglądem" jest ciąg do koryta władzy...

o zeusie!!! mg po tylu namowach użył wreszcie swojej kognitywnej natury! Na razie tylko formalnie użył słowa myśleć jako figury gramatycznej ale jak na pierwszy krok to jest nieźle.
        Może jednak będą z mg ludzie?

--
        Skala blingage skalą błyskotliwości forumowej Zapraszam do galerii
        *** -3 gwiazdki, błyszczysz niczym słońce
        ** -2 gwiazdki, dzięki tobie forum lśni
        * -1 gwiazdka, jasny punkt
      • kolter-xxl Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 16:10
        mg2005 napisał:

> Oczywiście sam Tusk nie ma poglądów, to typowy "człowiek bez właściwości" - jeg
        > o jedynym "poglądem" jest ciąg do koryta władzy...

Zroby tak i wyjdzie na jedno ;

"Oczywiście sam Kaczyński nie ma poglądów, to typowy "człowiek bez właściwości" - jego jedynym "poglądem" jest ciąg do koryta władzy..."
        --
      • Gość: eres2 Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.11, 00:23
        mg2005: Oczywiście sam Tusk nie ma poglądów, to typowy "człowiek bez właściwości" - jego jedynym "poglądem" jest ciąg do koryta władzy...

eres: Zechciej, proszę, wskazać polityków, zwłaszcza tych prominentnych, których jakoby cechuje "pogląd" inny, niż ów jedyny – nie zawsze skrywany - pęd do żłobu.
        Tylko nie próbuj mnie przekonywać przytaczaniem cytatów głoszonych przez owych „innych” polityków patetycznych komunałów, zwłaszcza tych najbardziej wyświechtanych o ich „poświęcaniu się dla dobra Polski”.
      • easz Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 13.06.11, 20:24
        mg2005 napisał:

> Myślę, że przyczyna jest inna : chodzi o przyciągnięcie przed wyborami elektora
        > tu lewicowego, odebranie go SLD . Temu służy też transfer Arłukowicza, Borowski
        > ego , Rosatiego

Tez mi odkrycie Ameryki, no pewnie ze tak.
        Wystarczy zreszta popatrzec na to jak nie zalatwia sie i zapewne niezalatwiona jak bumcykcyk pozostanie afera gruntowa, zeby wiedziec, ze to puste slowa byly i zaden czas jeszcze nie nadszedl.

--
        to jest mój sen
      • Gość: asome Re: prawdziwy patriota IP: *.pools.arcor-ip.net 12.06.11, 13:02
        to jest dla mnie Lukas Podolski. Biore przyklad i tez bedzie u nas slub koscielny i cala oprawa piekna polska. Poldi to jest chlop z klasa, co po wypadku prezydenta Kaczynskiego, na obczyznie nosil znak zalobny i sie nie wstydzil a teraz slub w Polsce w wywiadzie mowi, ze lubi ze swoja kobieta mowic w domu po polsku... to dobry przyklad dla miernot.
        • czuk1 Re: prawdziwy patriota 15.06.11, 06:51
          Gość portalu: asome napisał(a):

> to jest dla mnie Lukas Podolski. Biore przyklad i tez bedzie u nas slub kosciel
          > ny i cala oprawa piekna polska. Poldi to jest chlop z klasa, co po wypadku prez
          > ydenta Kaczynskiego, na obczyznie nosil znak zalobny i sie nie wstydzil a teraz
          > slub w Polsce w wywiadzie mowi, ze lubi ze swoja kobieta mowic w domu po polsk
          > u... to dobry przyklad dla miernot
          ------------------
          Poldiego nazywasz patriotą, kiedy armie Polaków wyjeżdżających na stałe na Zachód zapominają o swej polskości, bądź sie jej wstydzą. Dzieci nie uczą języka polskiego. Tego zjawiska nie widzisz.
          Cieszysz się z wyjątkowego "patriotyzmu" Poldiego ? Tylko Poldiego ?
      • nehsa Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 13:05
        Dlatego zaproponowałem Wam dyskusję w wątku p.t. Partie Judasza, kościół Judasza".

I dziesiątki razy powtarzam, że fundamentem demokracji jest SPRAWIEDLIWOŚĆ, a jej minimalną jakością-wartością, jest SOLIDARNOŚĆ, której każdy z nas, jest z mocy stworzenia go człowiekiem, nosicielem.

Przyjęcie w Konstytucji zapisu, że fundamentem wszelkiego stanowionego prawa, jest solidarność, czyli wzajemnie życzliwa, równoprawna, międzyludzka współpraca, wyklucza sponsorowanie partii politycznych przez podatników, nie tylko to.

Ale solidarności nie chcą obłudni, polscy politycy.
        I solidarności nie chcą, obłudni, polscy księża.

Chyba, że tej, której definicję podadzą oni sami.
        --
        Nauka_Boga
    • bling.bling Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 13:26
      to tylko taka wyborcza kiełbasa. Zwrot stylistyczny użyty z taką samą treścią jak słowo myślę przez mg2005. Rząd nie klęka przed księżmi i nigdy tego nie robił. Kler to partner biznesowy podobnie jak i związkowcy i przede wszystkim bankierzy. Bankierzy pożyczają pieniądze, związkowcy je potem kradną a kler wszystkich rozgrzesza. No a rząd hmmm... rządzi?

--
      Skala blingage skalą błyskotliwości forumowej Zapraszam do galerii
      *** -3 gwiazdki, błyszczysz niczym słońce
      ** -2 gwiazdki, dzięki tobie forum lśni
      * -1 gwiazdka, jasny punkt
    • sammler Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 13:40
      Niestety te deklaracje mijają się z czynami. Czy to czasem nie pan Tusk jeździ co jakiś czas do Stasia Dziwisza (z kamerami, a jakże), a posłowie PO do Częstochowy? Czy to nie PO uzgodniła z Kościołem termin i sposób zakończenia działań tzw. Komisji Majątkowej (cudne to było: przedstawiciele władzy ustawodawczej i wykonawczej uzgadniają z beneficjentem działań komisji, czy już wystarczająco benefitów otrzymali, czy może jeszcze nie)? Nie zapominajmy też, że w Komisji siedzieli po połowie przedstawiciele strony kościelnej i rządowej - czymże więc było to przyklepywanie żądań Kościoła, jeśli nie kłanianiem się w pas szamanom?

To klasyczny atak wyprzedzający (wyparcie) i czystej wody demagogia. Niestety... Tusk zrobił z PO partię nijaką, w dodatku klerykalną... Na swój obraz i podobieństwo (przypomnijmy ślub kościelny pana Tuska wzięty zapobiegawczo przed samymi wyborami)...

S.
      • ikcort Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 14:46
        > Dyskusja poszła w kierunku, czy Donald tak na prawdę, czy na żarty, ale nie o
        > to Ci jak myślę chodziło.

Tak, wyraźnie napisałem, że nie chodzi o to, co zrobi Donald, tylko o to, o czym świadczy sama wypowiedź - niezależnie od jej prawdziwości.

--
        • nehsa Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 15:32
          Szanowni Rodacy!
          No przecie piszem, że wszystko, co we współczesnej Polsce wyrabiają tak zwane "polskie elity", naukowe, świeckie, kościelne, partyjne, i bezpartyjne, JEST DOWODEM BRAKU KONCEPCJI, jakim wartościom należy podporządkować organizację międzyludzkiej współpracy, aby ta współpraca przyniosła pożytek wszystkim.

O bezkoncepcyjności ideologicznej Donalda Tuska - PREMIERA, świadczy fakt naboru politycznych córek i synów Judasza, do Platformy Obywatelskiej.

Programy partii politycznych, to koncepcyjna pustynia.

A pod nogami całego, polskiego społeczeństwa, leży utytłana religijnym badziewiem, nieskończenie racjonalna, uniwersalna Nauka Ojca, która zawiera świecki program naprawy świata, jedynie skuteczny, a przy tym darmowy.

Ino ni ma takiego, co by sie chcioł po ten program schylić, i podnieść go.
          --
          Nauka_Boga
        • krzyc_h Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 15:45
          ikcort napisał:

> > Dyskusja poszła w kierunku, czy Donald tak na prawdę, czy na żarty, ale n
          > ie o
          > > to Ci jak myślę chodziło.
          >
          > Tak, wyraźnie napisałem, że nie chodzi o to, co zrobi Donald, tylko o to, o czy
          > m świadczy sama wypowiedź - niezależnie od jej prawdziwości.
          >

O niczym nie świadczy, przed poprzednimi wyborami Tusk tak samo robił oko do nieklerykalnych wyborców a po wyborach okazało się że to był tylko taki błąd w tłumaczeniu. Teraz, ze zrozumiałych względów oko musi być wyraźniejsze (no żeby fool them twice)
          Ksiądz się nie obrazi, pan ksiądz twierdzi że nikt nigdy przed nim nie klęka więc jak pan Tusk mówi że nie będzie klękał to pan ksiądz może tylko przyklasnąć takiej inicjatywie i wszystko będzie po staremu.
        • sammler Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 13.06.11, 01:40
          Wyciągacie zbyt daleko idące wnioski. Tusk nie wypowiada się publicznie bez uzgodnienia ze specjalistami od PR-u. Tym razem zebrał do kupy wszystko to, o co można by obwiniać PO - już to napisałem - był to atak wyprzedzający. Nie ma to jednak w ogóle związku ani z jego intencjami, ani z tym, co my (Polacy) o Kościele (i innych sprawach) sądzimy.

Jest wczesny etap kampanii. Ludzie nie będą pamiętali, co Tusk mówił 11 czerwca 2011 r., zwłaszcza że za 3 tygodnie rozpoczyna się polskie przewodnictwo w UE i to będzie główną pożywką mediów w najbliższym czasie (czasie kampanii, przypomnę). Tusk niczym więc nie ryzykuje...

S.
    • rossdarty A mnie... 12.06.11, 15:42

...po obejrzeniu wczorajszych relacji z konwentu objawiło się kolejne de ja vu.

Już kiedyś to oglądałem...
      Może nie było (wczoraj), haseł:
      Jedna partia, jeden Naród, jedna władza, ale...
      Wszystko wskazuje, że to tylko kwestia czasu...
      • nehsa Re: A mnie... 12.06.11, 15:53
        Racja, ja to tak samo odbierałem, dlatego powtarzam, postawcie na sprawiedliwość i załóżcie komitet wyborczy "SOLIDARNOŚĆ".
        Konkretny, lakoniczny, gotowy, sprawiedliwy program czeka.

"Uświadomienie społeczeństwu, i egzekwowanie od wszystkich obywateli, powinności wzajemnie życzliwej, równoprawnej, międzyludzkiej współpracy, czyli solidarności, którego to obowiązku z mocy stworzenia go człowiekiem, jest każdy z nas nosicielem."

--
        Nauka_Boga
        • strikemaster Re: A mnie... 13.06.11, 10:48
          Przed Natankiem klęknie na pewno. przed nim całe narody klękają.
          --
          Rewolucji nastał czas!
      • nehsa Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 12.06.11, 17:53
        Donek ostro skręcił w lewo. Liże także Chińczykom. A swoja drogą ten światowy potentat w drogownictwie, otrzymał koncesję na obrót lekami i alkoholem. I trudno jest się z nim rozstać.

Mam pytanie: ZA ILE?

I ciekawi mnie, czy jak przestanie budować drogi, to czy będzie mógł dalej sprzedawać leki i alkohol. Jeżeli tak, to była łapówa.
        --
        Nauka_Boga
    • Gość: darq Pokłon przed związkowcami IP: *.warszawa.vectranet.pl 13.06.11, 22:59
      A najśmieszniejsze, że dzień wczesniej rząd dał związkowym warchołom z JSW wszystko, czego oczekiwali. Najpierw zadeklarował, że bez względu na wszystko debiut JSW będzie w lipcu (ja rozumiem, że w budżecie brakuje kasy i trzeba wyprzedawać wszystko na gwałt, ale takie stawianie sprawy to najgorsza z możliwych technik negocjacyjnych), po czym w reakcji na groźbę strajku przyznał i 10-letnie gwarancje zatrudneinia, i darmowe akcje dla wszystkich, i jeszcze podwyżki dla ludzi, którzy są finansową elitą w polskim przemyśle.

Kto za to zapłaci - wiadomo. Ciekawi mnie tylko, w jak wielkiej pogardzie trzeba mieć swoich wyborców, żeby po czymś takim twierdzić, że się nie kłania przed związkowcami. Jeśli spojrzeć na brak reakcji tych wyborców - pogarda całkowicie uzasadniona. Ciemny lud kupuje wszystko...
      • strikemaster Re: Pokłon przed związkowcami 14.06.11, 08:08
        > A najśmieszniejsze, że dzień wczesniej rząd dał związkowym warchołom z JSW wszy
        > stko, czego oczekiwali. Najpierw zadeklarował, że bez względu na wszystko debiu
        > t JSW będzie w lipcu (ja rozumiem, że w budżecie brakuje kasy i trzeba wyprzeda
        > wać wszystko na gwałt, ale takie stawianie sprawy to najgorsza z możliwych tech
        > nik negocjacyjnych), po czym w reakcji na groźbę strajku przyznał i 10-letnie g
        > warancje zatrudneinia, i darmowe akcje dla wszystkich, i jeszcze podwyżki dla l
        > udzi, którzy są finansową elitą w polskim przemyśle.

Czyli dał nie związkowcom, a pracownikom. Dlaczego manipulujesz?
        --
    • Gość: M a moze Rząd sam sie wyżywi? IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.06.11, 09:14
      słyszałem te słowa i powiem tak, retoryka to jakbym oglądał wystąpienia Jerzego Urbana - rzecznika rządu z lat 80-tych. Jeżeli Pan Tusk z nikim nie będzie rozmawiał to jakim prawem chce podlegać demokratycznej ocenie? Chciałbym przypomnieć , że Tuski i jego cyrk, to mają być reprezentanci narodu i mają nam słuzyć. Pytanie moje jest takie, jeśli nie będzie z nami rozmawial, to jak nam ma służyć, skoro będzie oderwany od rzeczywistości? Moze Pan Tusk zapatrzył się na kolegę z Białorusi i ma taką wizję Poldski!!! To dowód cyniczności i braku pomysłu na Polskę i jej rozwój
    • bronimir Wszyscy udają że nie wiedzą że chodzi o Rydzyka. 14.06.11, 10:05
      Tusk widząc jak Kaczyński całuje Rydzyka po brudnej d..ie mimo że ten obraża mu rodzinę ma rację. Politycy nie powinni bawić się w klęcznikowych przed personelem kościelnym. Szacunek należy się wierze każdego człowieka, spełnianiu zachcianek kapłanów, nie. Podobnie jak Kaczyński chodził pod Pałac prezydencki udając że chodzi adorować stojący tam krzyż, gdy krzyż zmienił miejsce pobytu przestał być obiektem adoracji. Obłuda i fałsz wyszły na wierzch, chodzi o zwykła władzę o prawo do zasiadania w Pałacu. Pozostało całowanie Rydzykowi. Tusk nie ma zamiaru i dobrze.
    • tornson Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 14.06.11, 11:10
      ikcort napisał:

> "Nasz rząd nie będzie się kłaniał bankierom, ani związkowcom, nie będzie klękał
      > przed księdzem - powiedział premier Donald Tusk podczas konwencji PO w Gdańsku
      > ."
      Powiedział zaraz po tym, jak lokalny prezydent-budyń, z PO oczywiście, po raz kolejny oddał klechom grunty za 1% wartości. Który naiwny jeszcze wierzy Partii Oszustów??
    • lepian4 Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 15.06.11, 09:19
      Ten rzad nie klanial sie tez stoczniowcom w Szczecinie, tylko wyslannikom Mossadu. Nie klania sie tez mlodziezy polskiej, ktora z braku perspektyw na przyszlosc wybiera emigracje. Ergo, ten rzad nigdy nie mial programu wyborczego, nie ma i najwyrazniej nie ma potrzeby w przyszlosci zarysowac wlasnej wizji poprawy kulawego stanu. Niestety ich wiernemu elektoratowi wystarcza jakies paranoiczne wizje zla, latajacych i niekiedy tragicznie ladujacych kaczek. Przezeranie unijnych datek nazywaja cudem gospodarczym. Ot, Gierek retro.
      • kolter-xxl Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 15.06.11, 09:41
        lepian4 napisał:

> Ten rzad nie klanial sie tez stoczniowcom w Szczecinie, tylko wyslannikom Mossadu.

Prochy obrzuciłeś ??

Nie klania sie tez mlodziezy polskiej, ktora z braku perspektyw na przyszlo
        > sc wybiera emigracje

Bo tam 3-4 razy lepiej płacą ??

Ergo, ten rzad nigdy nie mial programu wyborczego, nie ma
        > i najwyrazniej nie ma potrzeby w przyszlosci zarysowac wlasnej wizji poprawy k
        > ulawego stanu.

Opowiedz o programie wyborczym np PIS-u ??

Niestety ich wiernemu elektoratowi wystarcza jakies paranoiczne
        > wizje zla, latajacych i niekiedy tragicznie ladujacych kaczek. Przezeranie unij
        > nych datek nazywaja cudem gospodarczym. Ot, Gierek retro.

No a opowiedz jak to przygłupy marzą o silnej władzy jarka
        --
        • lepian4 Re: "Rząd nie będzie klękał przed księdzem" 15.06.11, 11:14
          A co mnie obchodzi lustrzane odbicie PO ? PiS ma taki sam program wyborczy, co PO, tylko w ich programie zrodlem wszelkiego zla jest PO, nie PiS. Dlatego nikt juz nie glosuje na program wyborczy, tylko na mniejsze zlo. Ja pie.rdole taki kabaret!
          Faktycznie mozna skupic cala swa uwage na przyglupach marzacych o silnej wladzy jarka, albo na dzialanosci radosnych konferansjerow Donalda. Nie zmieni to jednak banalnego faktu, ze zyjemy obecnie ponad stan, tak jak za Gierka, czy tez jak wspolczesna Grecja, Irlandia... Tutaj sie zgodze z usmiechnietym premierem: mamy cholernie duze szanse zostac druga Irlandia. Zwyklej stoczni nawet nie umie sprywatyzowac, wiec niech sieje dalej strach i przerazenie wsrod oswieconych ludzi!
          Gdzie sie podzialy autostrady, ktorych budowe blokowal PiS? Gdzie jest to tanie panstwo? itd. Ja juz nie mam w tym burdelu nawet ochoty na truskawki, o bigosie kurde juz nie wspomne!
    • imponeross To chyba dobrze? 16.06.11, 19:10
      ikcort napisał:

> "Nasz rząd nie będzie się kłaniał bankierom, ani związkowcom, nie będzie klękał
      > przed księdzem - powiedział premier Donald Tusk podczas konwencji PO w Gdańsku
      ...

To chyba dobrze, czy jak?...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka