Dodaj do ulubionych

historia rozwoju homoideologii

13.09.13, 11:51
www.fronda.pl/a/homokalendarium,30402.html
-zaczynali niewinnie stopniowo metodą małych kroków jak hitlerowcy i krzyczeli że im się krzywda dzieje i za każdym razem mówili ze chodzi tylko o to by ich nie oprześladowano nawet wtedy kiedy sami zaczęli prześladowac..
Obserwuj wątek
  • kolter-xl Osioł brawo !! 13.09.13, 15:07
   oszolom-z-radia-maryja napisał:

   > -zaczynali niewinnie stopniowo metodą małych kroków jak hitlerowcy i krzyczeli
   > że im się krzywda dzieje i za każdym razem mówili ze chodzi tylko o to by ich n
   > ie oprześladowano nawet wtedy kiedy sami zaczęli prześladowac..

   Widze ze w końcu zaczynasz studiować początki kościoła katolickiego , opisujesz dokładnie to co robili wasi biskupi na dworze waszego pierwszego papieża Konstantyna
    • kolter-xl Re: Osioł brawo !! 16.09.13, 16:00
     oszolom-z-radia-maryja napisał:

     > zacząłem pilnie śledzić poczynania homoaktywu tęczowego i stad takie wnioski

     No to poczytaj o prawdziwych patologiach w twojej sekcie , bo pedalstwo o ile nie dotyczy gwałtu czy pedofilii to raczej nikomu nie szkodzi :))
      • kolter-xl Re: Osioł brawo !! 17.09.13, 11:23
       oszolom-z-radia-maryja napisał:

       > ja w przeciwieństwie do ciebie z bajek już dawno wyrosłem

       Brawo Osioł jesteś juz ateistą :))

       >i czytam je tylko dzieciom do snu

       Tą swoim poczytaj ;

       " (29) Tak więc Bóg, niszcząc okoliczne miasta, przez wzgląd na Abrahama ocalił Lota od zagłady, jakiej uległy te miasta, w których Lot przedtem mieszkał. (30) Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, (31) rzekła starsza do młodszej: Ojciec nasz wprawdzie już jest stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy.(32) Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego. (33) Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. (34) Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego. (35) Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. (36) I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. (37) Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. (38) Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów. "
  • feel_good_inc No proszę! 16.09.13, 13:19
   oszolom-z-radia-maryja napisał:
   > -zaczynali niewinnie stopniowo metodą małych kroków jak hitlerowcy i krzyczeli
   > że im się krzywda dzieje i za każdym razem mówili ze chodzi tylko o to by ich n
   > ie oprześladowano nawet wtedy kiedy sami zaczęli prześladowac..

   Dokładnie tak jak z tymi twoimi wklejkami :)
  • aiwom duzo starsza niz chrzescijanstwo 16.09.13, 16:11
   oszolom-z-radia-maryja napisał:

   > www.fronda.pl/a/homokalendarium,30402.html
   > -zaczynali niewinnie stopniowo metodą małych kroków jak hitlerowcy i krzyczeli
   > że im się krzywda dzieje i za każdym razem mówili ze chodzi tylko o to by ich n
   > ie oprześladowano nawet wtedy kiedy sami zaczęli prześladowac..

   Homoseksualizm jest duzo starszy niz chrzescijanstwo. I duzo duzo fajniejszy, niz ono : )
   • chasyd_schechter Re: Nadchodzi homo-dyktatura... 25.09.13, 15:57
    W regulaminie swego pensjonatu napisali: „Jako chrześcijanie mamy głęboki szacunek dla małżeństwa (będącego związkiem mężczyzny i kobiety). Wszystkim gościom gwarantujemy ciepłe powitanie w naszym domu, ale dwuosobowe pokoje nie są dostępne dla niezamężnych par”. Deklaracja ta podziałała zapewne jak płachta na byka, wkrótce bowiem pojawiła się u nich para homoseksualistów domagająca się dwuosobowego pokoju. Stanowcza odmowa oznaczała konieczność zapłacenia przez właścicieli pensjonatu blisko 4 tys. funtów szterlingów odszkodowania.

    Podobne represje ściągają na siebie firmy, które nie chcą świadczyć swych usług podmiotom promującym zachowania homoseksualne. W 2009 r. holenderską firmę pozwano za odmowę wyprodukowania ręczników dla takiej organizacji, natomiast w Kanadzie właściciel firmy, która odmówiła wyprodukowania koszulek na miejscową paradę równości, został zmuszony do zamknięcia działalności.

    Szczególnie dogodne warunki dla stosowania tego typu szykan stwarzają regulacje instytucjonalizujące związki homoseksualne. Odmowa zorganizowania przyjęcia z tej okazji stanowi idealny pretekst do nękania pozwami oraz karami finansowymi restauratorów lub innych podmiotów dysponujących odpowiednią bazą lokalową. W Kanadzie pozwano z tego powodu w 2005 r. katolików z organizacji Rycerze Kolumba, a w zeszłym roku w Jerozolimie para lesbijek doprowadziła do skazania z tej samej przyczyny organizacji żydowskiej. W 2006 r. podobna odmowa kosztowała właściciela madryckiej restauracji La Favorita 12 tysięcy euro.

    Te same szykany jednak dotyczą przedsiębiorców świadczących inne usługi. Głośna była ongiś sprawa amerykańskich fotografów, którzy odmówili świadczenia swych usług podczas homoseksualnej imprezy, całkiem zaś niedawno podobna sytuacja spotkała cukierników, którzy nie zgodzili się wykonać słodyczy na podobną uroczystość.


    --
    niezalezna.pl/46332-prestizowe-wyroznienie-dla-profesora-jana-obrebskiego
  • privus O homoideologii w kościele katolickim 24.09.13, 09:55
   można wiele wywnioskować z wypowiedzi biskupów nie wyłączając Michalika, którzy nie chcą przyjąc tego do swej świadomości. Np. zachowania seksualne wśród funkcjonariuszy Kościoła przybiera wręcz rozmiary epidemiologiczne a ich skutkiem są np. ostatnio kolejne zjawiska tego typu w Dominikanie. Czy nie można odnieść wrażenie, że jest to przede wszystkim skutkiem wewnętrznych zaburzeń w funkcjonowaniu Krk?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka