Dodaj do ulubionych

Izraelscy turyści - jak widzą Polaków?

13.09.13, 19:47
turystyka.wp.pl/kat,0,title,Izraelscy-turysci-boja-sie-Polakow,wid,15983212,wiadomosc.html
"Od połowy lat 80. do Polski przyjeżdżają wycieczki z izraelską młodzieżą, która w ramach wyjazdu ma odwiedzić co najmniej 3 obozy zagłady, cmentarze i miejsca kaźni swoich przodków (wytyczne izraelskiego ministerstwa edukacji). Jednak zachowanie zarówno potomków ocalałych z Holokaustu, jak i ich ochroniarzy woła czasem o pomstę do nieba.
Każdego roku nasz kraj odwiedza ok. 20 tys. izraelskich uczniów, którzy zwiedzają głównie Kraków, Oświęcim, Lublin i Warszawę. Do wycieczki przygotowują się już w ojczyźnie – oglądają filmy z czasów wojny, dowiadują się, jak wyglądała zagłada ich narodu, ale przede wszystkim są informowani, do jak wrogiego kraju jadą. W internecie można obejrzeć filmy, z których jasno wynika, jak bardzo zindoktrynowani są młodzi obywatele Izraela i jak krzywdzący wizerunek Polski i Polaków jest im serwowany w czasie przygotowań do wyjazdu.

Wycieczkom towarzyszą uzbrojeni po zęby ochroniarze oraz agenci Mossadu. Stanowią mur oddzielający młodzież od „antysemickiej Polski”, mają za zadanie chronić ich przed zagrożeniem czającym się niemal na każdym rogu i nie dopuścić do kontaktu między nimi a Polakami. Dla nich każdy, kto nie jest z ich grupy, stanowi potencjalne zagrożenie - jest prawdopodobnie zamachowcem-samobójcą.
Taniec na grobach
To, co uderza najbardziej, to szokujące zachowanie młodych Żydów odwiedzających nasz kraj. Demolują hotele, zamawiają striptizerki między wizytami w obozach zagłady i nie umieją się zachować w czasie podróży do Polski.
- Samolot po wylądowaniu w Polsce młodzieży izraelskiej wygląda jak pole bitwy. Najgorszy jest jednak stosunek tych dzieciaków do polskiej obsługi. Niedawno jedna ze stewardes dostała od młodego Izraelczyka w twarz. Tylko dlatego, że zbyt długo czekał na coca-colę - przyznaje pracownik LOT proszący o anonimowość.

Ich ochroniarze w agresywny sposób zachowują się w stosunku do każdego, kto próbuje nawiązać kontakt z którymś z uczestników wycieczki. Ambasada Izraela w Polsce od kilku lat otrzymuje informacje o brutalnych zachowaniach osób chroniących żydowską młodzież – w Krakowie zdarzały się brutalne pobicia, a mieszkańcy skarżą się na zakłócanie porządku czy impertynenckie zachowania uzbrojonych w ostrą broń ochroniarzy.

Młodzi Żydzi przyjeżdżają do Polski z przeświadczeniem, że wkraczają do wrogiego kraju, gdzie wszyscy ich nienawidzą, że niemal każdy Polak to antysemita i zaraz ktoś zacznie im wrzucać bomby do hotelu. Wszystkiemu winna propaganda i pranie mózgu, które urządza im się od najmłodszych lat. Kultura celebracji śmierci, jaka panuje w tym narodzie nie ułatwia zdroworozsądkowego podejścia do tego typu wyjazdów. Do tego traumatyczne przeżycia związane z wizytą w Oświęcimiu mogą być dla tych młodych ludzi zbyt wielkim ciężarem do uniesienia.

Wiele hoteli w Krakowie odmawia przyjmowania izraelskich wycieczek ze względu na ich zachowanie. Po najeździe 100 osobowej grupy młodzieży, która hałasuje całą noc, pokoje zostawia w zgliszczach i korzysta z umywalek zamiast toalet trudno się dziwić, że hotelarze nie chcą u siebie takich gości.
Kto jeździ?
Nie wszyscy rodzice decydują się na wysłanie swoich pociech do Polski na wycieczkę edukacyjną. Koszt takiego wyjazdu to minimum 1400 dolarów, zatem do naszego kraju przyjeżdżają tylko dzieci z bogatych rodzin, które stanowią elitę Izraela i w przyszłości będą rządzić tym krajem. Według Michała Sobelmana, rzecznika prasowego Ambasady Izraela w Polsce, nasz kraj jest bardzo przyjazny Żydom i nie miały tu miejsca żadne incydenty przeciwko izraelskim wycieczkom. Zatem dlaczego Polska jest przedstawiana tej młodzieży jako ostoja nienawiści, gdzie trzeba uważać na to, by nie zginąć?

Twarde prawo
Wycieczki zarówno w samym Izraelu, jak i poza jego granicami są chronione przez osoby uzbrojone w broń ostrą. Nie jest to dla samych Żydów niczym dziwnym, bo przecież przyjeżdżają do Polski ze świadomością tego, że są tu nienawidzeni. Sytuację wyjazdów izraelskich grup reguluje "Wspólna Deklaracja Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej i Ministerstwa Spraw Zagranicznych Państwa Izrael w sprawie przyjazdów edukacyjnych izraelskiej młodzieży do Polski". Punkt dziewiąty deklaracji stanowi, że "sprawy bezpieczeństwa będą dla obu stron priorytetowe", że "każdej grupie izraelskiej towarzyszyć będzie pracownik polskich agencji ochrony oraz oficerowie oficjalnych izraelskich służb bezpieczeństwa", że "w razie konieczności interwencji lokalnych służb policyjnych, towarzyszący grupom pracownicy polskich agencji ochrony skontaktują się bezpośrednio z właściwą jednostką policji".

Istnieje również zapis, że "funkcjonariusze izraelskich służb bezpieczeństwa zostaną pouczeni, aby unikali niepotrzebnych konfrontacji z osobami nienależącymi do grup, którym funkcjonariusze ci towarzyszą. Podpunkt "g" tej umowy jest najbardziej enigmatyczny: "wszelkie nieobjęte niniejszą Deklaracją kwestie zostaną rozwiązane przez strony w późniejszym czasie". Oznacza to tyle, że mogą się dziać w naszym kraju przysłowiowe cuda na kiju, a nie będą z nich wyciągane żadne konsekwencje. Do tego wycieczkom nie towarzyszą polscy ochroniarze, a propozycje polskiego rządu w tej kwestii są regularnie odrzucane. Rząd Izraela jest nieugięty, a interes firm ochroniarskich w Izraelu kwitnie – ochroniarz pracujący za granicą zarabia ok. 100 dolarów dziennie.

Nie rób drugiemu…?
Wrażenia po takich wyjazdach są fatalne – niechęć młodych Żydów do Polaków się pogłębia, bo utożsamiają nasz kraj z Holokaustem i poniekąd winią nas za zagładę swojego narodu. To, że nie mają najmniejszej szansy na rozmowę z kimś, kto na przykład ukrywał Żydów w czasie wojny także nie polepsza sytuacji. Z kolei nastawienie Polaków do wycieczek z Izraela jest coraz gorsze – kojarzą się one z zablokowanymi ulicami w mieście, agresywnymi mężczyznami z bronią i ogólną wrogością w stosunku do ludzi, którzy nie zrobili i nie chcą im zrobić nic złego. Możemy wykazywać się większym zrozumieniem przesadnych zasady bezpieczeństwa, ale czy goście odwiedzający nasz kraj wykażą się większym szacunkiem i zaufaniem wobec ludzi, których odwiedzają? Trudno powiedzieć. Jak na razie lepiej omijać szerokim łukiem wycieczki, które z dumą machają flagami z gwiazdą Dawida."

at/if
Obserwuj wątek
    • kolter-xl Re: Izraelscy turyści - jak widzą Polaków? 13.09.13, 20:21
      bez.przebaczenia napisał(a):

Jednak zachowanie zarówno potomków ocalałych z Holokaustu, jak i ich ochroniarzy woła c
      > zasem o pomstę do nieba.

Czyżby zachowywali się kompletnie inaczej niż nasza młodzierz ktora spod skrzydeł rodziców się wyrwała ??

>ale przede wszystkim są informowani, do jak wrogiego kraju jadą.

Poczytaj na forach jaki jad antysemityzmu się jączy np na tym form prym wiedzie niejaki chasyd(przygłup)666 albo cienki pikuś lepian .

W internecie można obejrzeć filmy, z których jasno wynika, jak bardzo
      > zindoktrynowani są młodzi obywatele Izraela i jak krzywdzący wizerunek Polski
      > i Polaków jest im serwowany w czasie przygotowań do wyjazdu.

Chcesz im wyjaśnić ze nie ty a np tylko twój jakiś daleki nie określony krewny za butelkę wódki Żydów, Niemcom sprzedawał ??

> Wycieczkom towarzyszą uzbrojeni po zęby ochroniarze oraz agenci Mossadu. Stanow
      > ią mur oddzielający młodzież od „antysemickiej Polski”, mają za zad
      > anie chronić ich przed zagrożeniem czającym się niemal na każdym rogu i nie dopuścić do kontaktu między nimi a Polakami. Dla nich każdy, kto nie jest z ich grupy, stanowi potencjalne zagrożenie - jest prawdopodobnie zamachowcem-samobójcą

Kłamiesz ochrona jest z nimi od czasu Palestyńczycy w rożnych miejscach atakowali wycieczki izraelskie .Nie ma to nic wspólnego z robieniem barier z młodzieżą. Widziałem takie wycieczki.

> Taniec na grobach
      > To, co uderza najbardziej, to szokujące zachowanie młodych Żydów odwiedzających
      > nasz kraj. Demolują hotele, zamawiają striptizerki między wizytami w obozach zagłady i nie umieją się zachować w czasie podróży do Polski.

No a co robią nasi turyści za granicą kraju ??co konkretnie jest z nimi inaczej ??

> - Samolot po wylądowaniu w Polsce młodzieży izraelskiej wygląda jak pole bitwy.
      > Najgorszy jest jednak stosunek tych dzieciaków do polskiej obsługi. Niedawno j
      > edna ze stewardes dostała od młodego Izraelczyka w twarz. Tylko dlatego, że zbyt długo czekał na coca-colę - przyznaje pracownik LOT proszący o anonimowość.

Dwaj, kompletnie pijani mieszkańcy Nowego Targu tak awanturowali się na pokładzie samolotu, że pilot zdecydował się na lądowanie na Islandii. Jeden z nich uderzył stewardessę, która usiłowała obu uspokoić, informuje

> Młodzi Żydzi przyjeżdżają do Polski z przeświadczeniem, że wkraczają do wrogieg
      > o kraju, gdzie wszyscy ich nienawidzą, że niemal każdy Polak to antysemita i za
      > raz ktoś zacznie im wrzucać bomby do hotelu. Wszystkiemu winna propaganda i pra
      > nie mózgu, które urządza im się od najmłodszych lat. Kultura celebracji śmierci
      > , jaka panuje w tym narodzie nie ułatwia zdroworozsądkowego podejścia do tego t
      > ypu wyjazdów. Do tego traumatyczne przeżycia związane z wizytą w Oświęcimiu mog
      > ą być dla tych młodych ludzi zbyt wielkim ciężarem do uniesienia.

Niestety katoliku solidnie sobie jako Polacy zapracowaliśmy na tą a nie inną opinie.
      • bez.przebaczenia KolterXL opamiętaj się :))) 13.09.13, 20:32
        To nie jest mój tekst. Jest w całości w cudzysłowie i podałem link.
        Po co drogi bracie tak brzydko i kłamliwie piszesz? Przecież ta twoja złość nie trafia we mnie ale uderza w ciebie samego. Skrzywdziłeś w życiu wielu ludzi, teraz masz szansę zmienić się i resztę życia przynajmniej udawać przyzwoitego.
        Tak klniesz na katolików a sam poczytaj swoje wpisy. Przy tym powtarzasz, że to wy ateiści jesteście OK.
        Jak czytamy ciebie i karbata i innych bezbożników, to obraz polskiego ateisty robi jest jednoznaczny. Jest bardzo negatywny!
        • kolter-xl Re: KolterXL opamiętaj się :))) 13.09.13, 21:34

> To nie jest mój tekst. Jest w całości w cudzysłowie i podałem link.

Wiem ,ale skoro ty to zamieszczasz to polemizuje z tobą

> Po co drogi bracie tak brzydko i kłamliwie piszesz?

Pewno znowu nie udowodnisz mi kłamstwa , łgarzu .

>Przecież ta twoja złość nie trafia we mnie ale uderza w ciebie samego.

Ciekawe kiedy nick zmienisz bo zaczynasz gonić w piętkę tymi samymi bzdurami.

>Skrzywdziłeś w życiu wielu ludzi,

Umiesz to katolicki łgarzu udowodnić ??

>teraz masz szansę zmienić się i resztę życia przynajmniej udawać przyzwoitego.

Zapewne masz łgarzu katolicki dowody na to ze nie jestem przyzwoity ??

> Tak klniesz na katolików a sam poczytaj swoje wpisy.

No a tego też na 100% nie potrafisz udowodnić !!

Przy tym powtarzasz, że to
          > wy ateiści jesteście OK.

Zle z tobą skoro spamujesz, spam jest zakazany ,wiesz o tym ??

> Jak czytamy ciebie i karbata i innych bezbożników, to obraz polskiego ateisty robi jest jednoznaczny. Jest bardzo negatywny!

Cieszy mnie to to znaczy ze osiągam wyniki choćby w ujawnianiu twojej obłudy.
      • aiwom Oczywiscie, ze Polacy to antysemici 15.09.13, 09:36
        mila2712 napisała:

> >Młodzi Żydzi przyjeżdżają do Polski z przeświadczeniem, że wkraczają do wr
        > ogiego kraju, gdzie wszyscy ich nienawidzą, że niemal każdy Polak to antysemita
        >
        > niestety to prawda....Polacy to antysemici

Oczywiscie, ze Polacy to antysemici. W Europie to nie jest rozumiane, wywoluje zdziwienie i napawa niechecia do Polakow. Nawet Niemcy nie sa antysemitami, choc przed wojna byli nimi w rownym stopniu, jak Polacy. W reszcie Europy jesli ktos jest ksenofobem to raczej przeciwko muzulmanom lub kolorowym imigrantom. Antysemityzm nie jest rozumiany, bo w dzisiejszych czasach nie ma najmniejszych podstaw. No chyba, ze niechec do polityki panstwa Izrael, ale to co innego.
        • mila2712 Re: Autorze 13.09.13, 21:09
          >Niestety wynika z niego, że niektórzy Izraelici uczą dzieci antypolonizmu. Mam nadzieję, że to margines.

Antypolonizm - cóż za dziwny twór słowny.
          Mając na uwadze to co działo się podczas II wojny swiatowej - wcale mnie to nie zaskakuje
          • bez.przebaczenia Re: Autorze 13.09.13, 23:28
            > Antypolonizm - cóż za dziwny twór słowny.

Pojęcie znane od dawna.
            pl.wikipedia.org/wiki/Antypolonizm
            W moim środowisku NIGDY nie spotkałem się z antysemityzmem ani ksenofobią.
            Daj jakieś przykłady antysemityzmu, bo uważam, że w dzisiejszej Polsce jest to rzadkość.
            Jeśli ktoś nie cierpi np. Żyda Jerzego Urbana i pisze o tym, to nie dlatego, że jest Urban jest Żydem, tylko, że był bezczelnym i antypolskim rzecznikiem WRON-u.
            • kolter-xl Re: Autorze 14.09.13, 09:04

> > Antypolonizm - cóż za dziwny twór słowny.
              >
              > Pojęcie znane od dawna.

w stu % uzasadnione ,sami sobie swoich zachowaniem wyrabiamy opinie .

> W moim środowisku NIGDY nie spotkałem się z antysemityzmem ani ksenofobią.

No to w którym się nim zaraziłeś ??
              Kłamiesz, Polak obrażanie Żyda ma w genach bez powodu i uzasadnienia.

> Daj jakieś przykłady antysemityzmu, bo uważam, że w dzisiejszej Polsce jest to
              > rzadkość.

Np czemu akurat piszesz o młodych żydowskich chuliganach a o polskich kibolach nie ??

> Jeśli ktoś nie cierpi np. Żyda Jerzego Urbana i pisze o tym, to nie dlatego, że
              > jest Urban jest Żydem, tylko, że był bezczelnym i antypolskim rzecznikiem WRON-u.

No to juz mamy uzasadnienie twojego antysemityzmu , Urban wróg twojej sekty do tego Żyd komuch !!
            • mila2712 Re: Autorze 14.09.13, 13:14
              Nie udawaj goopola - dobrze wiesz jakie są przejawy antysemityzmu

mnie nie interesuje czy ktos jest Żydem, Polakiem, katolikiem, ateistą - ważne jakim jest człowiekiem
              • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 15:50
                mila2712 napisała:

> Nie udawaj goopola - dobrze wiesz jakie są przejawy antysemityzmu
                >

Kochana siostro. Napisz wreszcie z jakimi przejawami antysemityzmu spotkałaś się w Polsce. Ale nie przykładami z GW, tylko ty osobiście.
                Ja naprawdę nie wiem.
                • mila2712 Re: Autorze 14.09.13, 16:03

> Kochana siostro. Napisz wreszcie z jakimi przejawami antysemityzmu spotkałaś si
                  > ę w Polsce. Ale nie przykładami z GW, tylko ty osobiście.
                  > Ja naprawdę nie wiem.

Kolo ....ty mi tu z siostrami nie wyjeżdżaj

jakie przejawy ? obelgi ( miejsce akcji Poznań ) plus zachowania i hasła skandowane na miesięcznicach ( relacje tvn24 )
                  • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 16:13
                    mila2712 napisała:

> jakie przejawy ? obelgi ( miejsce akcji Poznań ) plus zachowania i hasła skand
                    > owane na miesięcznicach ( relacje tvn24 )

Ale konkretnie jakie obelgi, czas i miejsce akcji i czy to sama widziałaś?
                    "Relacje" w TVN24 to prowokacje i kłamstwa antypolskie albo dziennikarskie kaczki dla nabijania oglądalności, to temat chwytliwy.

Czyli osobiście nie spotkałaś się z antysemityzmem w dzisiejszej Polsce.
                    • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 18:00
                      To ja coś dodam droga siostro.
                      Polscy Sprawiedliwi wśród Narodów Świata to żydowskie odznaczenie które otrzymało 6394 Polaków; czyli 26% liczby wszystkich odznaczonych tym medalem (24 811)
                      Jeszcze pnad setka nazwisk Polaków ratujących Żydów. pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Polscy_Sprawiedliwi_w%C5%9Br%C3%B3d_Narod%C3%B3w_%C5%9Awiata
                      To są konkretne życiorysy siostro do poczytania. FAKTY. Ci wspaniali Polacy z miłości do braci Żydów narażali życie swoje i swoich rodzin.
                      A twoje fakty gdzie? W TVN pokazali napis graficiarza jude raus. A kto go zrobił? Może to prowokacja, kogoś kto nie chce polsko-izraelskiej przyjaźni. Trochę krytycyzmu droga siostro.
                      Żydzi to nasi starsi bracie w wierze. To kawał polskiej historii. To np. wspaniały człowiek Marek Edelman.
                      Owszem można sie wstydzić Gomułki i roku 1968 ale Wiesław był sowieckim agentem i zdrajcą. On nie był Polakiem tylko sowieckim sługusem.
                      • mila2712 Re: Autorze 14.09.13, 18:25
                        Przecież napisałam, że nie wszyscy Polacy byli antysemitami ( uściśliłam swoją wypowiedź )

A co mozemy powiedzieć o dzisiejszym społeczeństwie ?
                        • kolter-xl Re: Autorze 15.09.13, 10:24
                          mila2712 napisała:

> Przecież napisałam, że nie wszyscy Polacy byli antysemitami ( uściśliłam swoją
                          > wypowiedź )
                          >
                          > A co mozemy powiedzieć o dzisiejszym społeczeństwie ?

Po co mu się tłumaczysz ?? nie widzisz ze to załgany troll hipokryta .On ma za zadnie tutaj robić zamieszanie i siać defetyzm . Nie ma antysemityzmu ?Nie czytuje na forum postów ?? Wie ze ja nienawidzę jego(choć to bzdura) i jego sekty a nie widzi nienawiści w postach antysemitów forumowych ?? To załgane bydle miesza i tyle.
                      • kolter-xl Re: Autorze 15.09.13, 10:07

> To są konkretne życiorysy siostro do poczytania. FAKTY. Ci wspaniali Polacy z m
                        > iłości do braci Żydów narażali życie swoje i swoich rodzin.

No a jeden z nich na wszystko co oni robili kładzie cień , główny sponsor rydzyka szmata o nazwisku kobylański .

> A twoje fakty gdzie? W TVN pokazali napis graficiarza jude raus. A kto go zrobi
                        > ł? Może to prowokacja, kogoś kto nie chce polsko-izraelskiej przyjaźni. Trochę
                        > krytycyzmu droga siostro.

No a dajesz swoje zwiędłe jaja ze opisany przez ciebie w innym poście rabin jest faktycznie rabinem ??

> Żydzi to nasi starsi bracie w wierze.

No a wy braci za butelkę wódki albo kilka papierosów Niemcom sprzedawaliście.

>To kawał polskiej historii. To np. wspaniały człowiek Marek Edelman.

On na 100% pamiętał represje rządów II RP .

> Owszem można sie wstydzić Gomułki i roku 1968 ale Wiesław był sowieckim agentem
                        > i zdrajcą. On nie był Polakiem tylko sowieckim sługusem.

Tak jak i Kolbe czy Wyszyński .
                    • kolter-xl Re: Autorze 15.09.13, 09:44

> Ale konkretnie jakie obelgi, czas i miejsce akcji i czy to sama widziałaś?
                      > "Relacje" w TVN24 to prowokacje i kłamstwa antypolskie albo dziennikarskie kacz
                      > ki dla nabijania oglądalności, to temat chwytliwy.
                      >
                      > Czyli osobiście nie spotkałaś się z antysemityzmem w dzisiejszej Polsce.

Nie ma dnia żeby mi ktoś o Żydkach nie opowiadał , kiedy o polityce rozmawiam ,Np wczoraj rozmawiając o posiedzeniu rady miejskiej usłyszałem ze tam same jewrieje siedzą :))
        • kolter-xl Re: Autorze 13.09.13, 21:37

>Obejrzyj też film. Moim zdaniem jest obiektywny. Niestety wynika z niego, że niektórzy Izraelici uczą dzieci antypolonizmu. Mam nadzieję, że to margines.

No a tobie kto wpoił do nich wrogie nastawienie ?? rodzina , szkoła czy koledzy spod budki z tanim piwem ??
            • bez.przebaczenia Re: Autorze 13.09.13, 23:35
              Nie mówię o historii, ale o dniu dzisiejszym.
              Ty masz bracie problem, bo jesteś wściekłym antykatolikiem. To się nie różni niczym do antysemityzmu.
              Nienawiść to nienawiść. Tylko obiekt inny.
              Modlę się z ciebie dzieciaku.
              • kolter-xl Re: Autorze 14.09.13, 09:08

> Nie mówię o historii, ale o dniu dzisiejszym.

No i ponad 60 lat po tym jak tacy jak ty Żydów wymordowali ,dalej na nich psy za swoje niepowodzenia nieudacznicy wieszacie

> Ty masz bracie problem, bo jesteś wściekłym antykatolikiem.

Wściekłym ?? Na kogo to ??

> To się nie różni niczym do antysemityzmu.

Złodziejstwo kleru , zboczenia m, granie moralnych z ambon to dzisiejszy katolicyzm .No a co masz do mieszkajacych u nas Żydów ??

> Nienawiść to nienawiść. Tylko obiekt inny.

Nienawiść to domena takich jak ty. mi bozia dała ten luksus ze oczy mi na wasza otworzył i w porę na nią się zaszczepiłem .

> Modlę się z ciebie dzieciaku.

Sikam na twoje modły do Belzebuba :))
                • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 09:40
                  Nie jestem antysemitą ani ksenofobem. Nie było też takiego zjawiska w mojej rodzinie ani wśród dobrych znajomych. Zapytam jeszcze raz Kolterze.
                  Po co drogi bracie tak brzydko i kłamliwie piszesz od samego rana? Przecież ta twoja złość nie trafia we mnie ale uderza w ciebie samego. Skrzywdziłeś w życiu wielu ludzi, teraz masz szansę zmienić się i resztę życia przynajmniej udawać przyzwoitego.
                  Tak klniesz na katolików a sam poczytaj swoje wpisy. Przy tym powtarzasz, że to wy ateiści jesteście OK. Uprawiasz michnikowszczyznę w najgorszym wydaniu, bo gebelsowskim.
                  Jak czytamy ciebie i karbata i innych bezbożników, to obraz polskiego ateisty robi jest jednoznaczny. Jest bardzo negatywny! Jesteście faszystowskimi antykatolikami. Wstyd mi za takich Polaków.
                  • kolter-xl Re: Autorze 14.09.13, 09:50

> Nie jestem antysemitą ani ksenofobem. Nie było też takiego zjawiska w mojej rod
                    > zinie ani wśród dobrych znajomych.

No ale nie dygaj nic to zaraz i tak z twoich durnych tekstów wyjdzie !!

<Zapytam jeszcze raz Kolterze.

Pytaj nie błądź

> Po co drogi bracie tak brzydko i kłamliwie piszesz od samego rana?

Nie jestem tobą a ty juz ze 20 razy mi kłamstwo zarzucasz i ze 20 razy unikasz wskazania mojego jakiegoś kłamstwa.

> Przecież ta twoja złość nie trafia we mnie ale uderza w ciebie samego.

Moja złość ? a kto cię tak okłamał ze ja mam złość do ciebie :))

Ja waszej bozi dziękuje za takich jełopów na forum bo mam z wami pyszną zabawę.

:))Skrzywdziłeś w życiu wielu ludzi, teraz masz szansę zmienić się i resztę życia przynajmniej udawać przyzwoitego.

Zapewne masz na to dowody ?? ale kogo ja pytam :))

> Tak klniesz na katolików a sam poczytaj swoje wpisy.

Klnę na katolików ? czy na idiotów czasem fuknę ??

> Przy tym powtarzasz, że to wy ateiści jesteście OK.

Ty wiesz se spam to łamanie regulaminu a czy przystoi katolikowi łamać regulamin ??

>Uprawiasz michnikowszczyznę w najgorszym wydaniu, bo gebelsowskim.

Masz na myśli Goebbelsa który wniebogłosy wychwalał konkordat z watykanem ??Tego samo który mówił ze Fuhrera prowadzi boska opatrzność ??

> Jak czytamy ciebie i karbata i innych bezbożników, to obraz polskiego ateisty robi jest jednoznaczny. Jest bardzo negatywny! Jesteście faszystowskimi antykatolikami. Wstyd mi za takich Polaków.

Gdybyś programowo nie był kundelkiem watykanu ,to może i byś mnie obraziła ale kundelek na kolanach klęczący przed głową obcego państwa nie może mnie Prawdziwego Polaka obrazić
                    • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 10:11
                      Kocham cię Kolterze jak błądzącego brata ale znudziłeś mnie swoimi wpisami.
                      Wrzucę cie do czyśćca ignorowanych i nadal będę się za ciebie modlił.
                      Psy szczekają, karawana idzie dalej.
                      • kolter-xl Re: Autorze 14.09.13, 10:39

> Kocham cię Kolterze jak błądzącego brata ale znudziłeś mnie swoimi wpisami.
                        > Wrzucę cie do czyśćca ignorowanych i nadal będę się za ciebie modlił.
                        > Psy szczekają, karawana idzie dalej.

No tak wiem plunięcie w twarz obłudnego religianta .
                    • szuwary4 Re: Autorze 14.09.13, 10:21
                      Jest nas tych antysemitów po prostu krocie. A zasłużyliśmy sobie na to miano, protestując przeciw ubojowi rytualnemu i doprowadzajac swymi działaniami do uchwalonego przez sejm zakazu. Nijak nie udało się wytłumaczyć, że działamy - dla zwierzat, a nie - przeciw żydom. Totez i zaprzestaliśmy tłumaczeń. A niechta myślą co chcą. W końcu w wolnym kraju, przymusu kochania nikogo nie ma; dopóki nikt nikogo nie zabija, nie okrada, nie spotwarza - to niech czuje jak chce. Jeśli antysemita to taki człowiek, ktorego zydzi nie lubią - to przeciwnik uboju rytualnego nim jest. A to ponad 60 % polskiego społeczeństwa. Ciekawa tylko jestem, czy profesor Jan Woleński z pochodzenia Zyd i wielki przeciwnik uboju rytualnego to tez antysemita?
                      • kolter-xl Re: Autorze 14.09.13, 10:49
                        szuwary4 napisała:

> Jest nas tych antysemitów po prostu krocie. A zasłużyliśmy sobie na to miano, p
                        > rotestując przeciw ubojowi rytualnemu i doprowadzajac swymi działaniami do uchw
                        > alonego przez sejm zakazu. Nijak nie udało się wytłumaczyć, że działamy - dla z
                        > wierzat, a nie - przeciw żydom. Totez i zaprzestaliśmy tłumaczeń. A niechta myś
                        > lą co chcą. W końcu w wolnym kraju, przymusu kochania nikogo nie ma; dopóki ni
                        > kt nikogo nie zabija, nie okrada, nie spotwarza - to niech czuje jak chce. Jeśl
                        > i antysemita to taki człowiek, ktorego zydzi nie lubią - to przeciwnik uboju ry
                        > tualnego nim jest. A to ponad 60 % polskiego społeczeństwa. Ciekawa tylko jest
                        > em, czy profesor Jan Woleński z pochodzenia Zyd i wielki przeciwnik uboju rytu
                        > alnego to tez antysemita?

Ty nie lubisz nikogo ,nawet tego który niechcący królika lub kota na drodze przejedzie !!
                        Wy z Hitlerem możecie sobie ręce podać on też tylko marchewką się zajadał

Jeżeli położyć przed dzieckiem mięso i ciasto albo jabłko, nigdy nie sięgnie po mięso – to atawizm. Tak samo nie zaczęłoby pić wina czy piwa albo palić, gdyby nie widziało, jak to robią dorośli. Spożycie mięsa spadnie automatycznie, kiedy na rynku będzie dużo owoców i warzyw i każdego będzie stać na wegetariańskie jedzenie.
                        Autor: Adolf Hitler, Rozmowy przy stole 1941–1944. Rozmowy w Kwaterze Głównej zapisane na polecenie Martina Bormanna przez jego adiutanta Heinricha Heima, wyd. Charyzma 1996, s. 219.
                        • szuwary4 Re: Autorze 15.09.13, 00:37
                          Uczucia względem innch są sprawą prywatną. Społeczną sprawą podlegającą prawnej i społecznej ocenie jest postępowanie. Nie wolno nikogo zabijać, szkodzić zdrowiu, okradać, publicznie obrażać - oto czego musimy przestrzegać w kontaktach z ludżmi wszelkich ras i wyznań, niezaleznie od tego czy kogoś lubimy czy nie ; i jest to wkw (warunek konieczny, wystarczający) bycia w porządku względem innych współobywateli.
                          Co ty mnie tak stawiasz obok Hitlera? Mam się poczuć zmieszana? Chcesz mnie zbić z pantałyku ...czy jak? Otóż powiem ci, że Hitler oprócz tego, że nie jadał mięsa ( a raczej bardzo ograniczał jego spozycie), także nie pił alkoholu i nie palił papierosów. O czym to świadczy? Ano tylko o tym, ze nawet zły człowiek może mieć jakieś zalety, które z tego powodu nie przestają być zaletami.
                          Mimo pięknych słów o diecie wegetariańskiej A.H. zdelegalizował organizacje wegetariańskie najpierw w Niemczech a potem w podbitych krajach... Mieć dobrą opinię o warzywach i owocach a nawet preferować je w swej diecie - to nie znaczy mój drogi, ze się już jest wegeterianinem.
                          • bez.przebaczenia Re: Autorze 15.09.13, 08:50
                            szuwary4 napisała:

> Uczucia względem innch są sprawą prywatną. Społeczną sprawą podlegającą prawne
                            > j i społecznej ocenie jest postępowanie. Nie wolno nikogo zabijać, szkodzić zd
                            > rowiu, okradać, publicznie obrażać - oto czego musimy przestrzegać w kontaktac
                            > h z ludżmi wszelkich ras i wyznań, niezaleznie od tego czy kogoś lubimy czy nie
                            > ; i jest to wkw (warunek konieczny, wystarczający) bycia w porządku względem i
                            > nnych współobywateli.

Masz rację, ale morderstwa rodzą się z nienawiści a nienawiść rodzi się w umysłach.
                            Poczytaj wpisy KolteraXL. Ile w nich nienawiści do księży i katolików i nie wiedzieć dlaczego do mnie osobiście, choć nie jestem księdzem ani nawet nie pisałem, że jestem katolikiem. Jemu wystarczy, że wierzę w Boga aby mnie znienawidzieć i próbować obrażać słownie.
                            Tacy ludzie ksenofobiczni w pewnym momencie zbierają podobnych bandytów, idą nocą na plebanie, torturują księdza, kradną pieniądze dla upozorowania motywu rabunkowego, na koniec kapłana mordują. Gdzie jest wylęgarnia takiego postępowania? Na forum w GW. Bo nikt tych wulgarnych postów pełnych nienawiści nie usuwa a sam moderator snajper55 ma w stopce hitlerowską swastykę.
                            Z Panem Bogiem
                            • kolter-xl Re: Autorze 15.09.13, 09:19

> Masz rację, ale morderstwa rodzą się z nienawiści a nienawiść rodzi się w umysłach.

Stąd tyle wojen błogosławionych przez wasz kler .

> Poczytaj wpisy KolteraXL. Ile w nich nienawiści do księży i katolików

Kłamiesz , nienawiśc to ty i twoja religiancka domena .

i nie wie
                              > dzieć dlaczego do mnie osobiście, choć nie jestem księdzem ani nawet nie pisałe
                              > m, że jestem katolikiem. Jemu wystarczy, że wierzę w Boga aby mnie znienawidzie
                              > ć i próbować obrażać słownie.

Ty nie jesteś po prostu zwykła ludzka kupa , kłamcą i powymawiać mnie śmieciem , to tyle .
                              Np piszesz o mnie ze skrzywdziłem wielu ludzi a ja wciąż pytam czy masz na to jakiekolwiek dowody?? , ty znowu to powielasz .Więc jakiej reakcji poza ostrą reprymendą nie mającą nic wspólnego z nienawiścią takie bydle może oczekiwać ??

> Tacy ludzie ksenofobiczni w pewnym momencie zbierają podobnych bandytów, idą no
                              > cą na plebanie, torturują księdza, kradną pieniądze dla upozorowania motywu rab
                              > unkowego, na koniec kapłana mordują.

No popatrz albo pod płaszczykiem ewangelizacji mordują wspierani mocą swoich kapelanów, narody.

> Gdzie jest wylęgarnia takiego postępowania ?

Taki stary a nie wie ??

"Athanase Seromba został w środę skazany na dożywocie za zbrodnię ludobójstwa, jakiej dopuścił się w 1994 r. podczas rzezi setek tysięcy Tutsich w Ruandzie. Seromba jest pierwszym katolickim księdzem skazanym za ludobójstwo przez międzynarodowy trybunał."

Na forum w GW. Bo nikt tych wulgarnych postów pełnych nienawiści nie usuwa a
                              > sam moderator snajper55 ma w stopce hitlerowską swastykę.

Nie zaraziliście mnie swoją nienawiścią załgany katolicki trollu nie daliście rady !!
                          • kolter-xl Re: Autorze 15.09.13, 09:30
                            szuwary4 napisała:

Nie wolno nikogo zabijać, szkodzić zdrowiu, okradać, publicznie obrażać

Niby nie wolno nikogo a nie niczego .

- oto czego musimy przestrzegać w kontaktach z ludżmi wszelkich ras i wyznań, niezaleznie od tego czy kogoś lubimy czy nie
                            > ; i jest to wkw (warunek konieczny, wystarczający) bycia w porządku względem i
                            > nnych współobywateli.

Wiec czego skaczecie z mordami na tradycje liczące tysiące lat ?? nikt was nie zmusza żebyście jedli mięcho i żebyście oglądali na YouTube uboje tradycyjne .

> Co ty mnie tak stawiasz obok Hitlera? Mam się poczuć zmieszana? Chcesz mnie zbić z pantałyku ...czy jak?

Skoro nazywacie zbrodnią to ze ludzie jedzą mięcho to wiedz ze w waszej kompani był zbrodniarz wszech czasów.Który świnki,cielaczki kochał a ludzi hurtowo mordował .

z Otóż powiem ci, że Hitler oprócz tego, że nie jadał
                            > mięsa ( a raczej bardzo ograniczał jego spozycie), także nie pił alkoholu i ni
                            > e palił papierosów. O czym to świadczy?

Był wegetarianinem nie jadł mięsa , w jego nowym świecie po wygranej przez niego wojnie nie byłoby dozwolone jedzenie go , to jego słowa .

Ano tylko o tym, ze nawet zły człowiek
                            > może mieć jakieś zalety, które z tego powodu nie przestają być zaletami.

Widać nadmiar marchewki we łbie mu szkodził.

> Mimo pięknych słów o diecie wegetariańskiej A.H. zdelegalizował organizacje we
                            > getariańskie najpierw w Niemczech a potem w podbitych krajach...

Hitler uwielbiał mieć wszystko pod swoja kontrolą co do denazalizacji to daj jakies namiary na to poczytam sobie .

>Mieć dobrą opinię o warzywach i owocach a nawet preferować je w swej diecie - to nie znaczy mój drogi, ze się już jest wegeterianinem.

Aha to jeszcze jakies kryteria moralne do tego sa potrzebne , no a chrzest czy cos w ten deseń ??
                      • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 11:12
                        szuwary4 napisała:

> Jest nas tych antysemitów po prostu krocie.

Dlaczego mówisz za innych? Jesteś antysemitką?
                        Ja nie jestem. Kocham Żydów jak wszystkich braci i siostry. Nie dzielę ludzi na Żydów, nieżydów.

> A zasłużyliśmy sobie na to miano, p
                        > rotestując przeciw ubojowi rytualnemu i doprowadzajac swymi działaniami do uchw
                        > alonego przez sejm zakazu. Nijak nie udało się wytłumaczyć, że działamy - dla z
                        > wierzat, a nie - przeciw żydom. Totez i zaprzestaliśmy tłumaczeń.

My zasłużyliśmy??? Jacy my??? Bo ja nie. Mnie ubój rytualny nie przeszkadza, jak się z nim zapoznać, to zwierzęta są w nim traktowane z większą dbałością niż w innych rzeźniach.
                        Kraj nie jest wolny, podlega pod Brukselę.

> A niechta myś
                        > lą co chcą. W końcu w wolnym kraju, przymusu kochania nikogo nie ma; dopóki ni
                        > kt nikogo nie zabija, nie okrada, nie spotwarza - to niech czuje jak chce. Jeśl
                        > i antysemita to taki człowiek, ktorego zydzi nie lubią - to przeciwnik uboju ry
                        > tualnego nim jest.

Sprawa uboju rytualnego dotknęła też mahometan, więc uważasz, że polski sejm jest antysemicki i "antyarabski"?

> A to ponad 60 % polskiego społeczeństwa.

Nie wierze!!! Były jakieś sondarze np. OBOPu?

> Ciekawa tylko jest
                        > em, czy profesor Jan Woleński z pochodzenia Zyd i wielki przeciwnik uboju rytu
                        > alnego to tez antysemita?

Nie dzielmy ludzi wg narodowości. Można co najwyżej powiedzieć "ten robi źle, ten mówi źle".
                        Co ma do tego narodowość. Jeśli nauczycielka z filmu mówi nastolatkom jedziecie do Polski a tam są antysemici, wrogo nastawieni, mogą wam zrobić krzywdę, to ONA źle mówi.

Można dowodzić, że to murzyńskie dzieci są antysemitami, bo rzucają kamieniami w ich szkolne autobusy. Nie wierzysz. Zobacz. www.youtube.com/watch?v=UZyWQFlPXmA
                        • mila2712 Re: Autorze 14.09.13, 15:34
                          >Mnie ubój rytualny nie przeszkadza, jak się z nim zapoznać, to zwierzęta są w nim traktowane z większą dbałością niż w innych rzeźniach.

Trzeba jasno powiedzieć ...to co piszesz działa na moje kiepskie ciśnienie lepiej niz kawa

Poczytaj dokładniej o uboju rytualnym i nie piernicz barmazonów
                          Dal twojej wiadomości ubój rutyalny odbywa się w tej samej rzeźni
                          • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 15:57
                            > Trzeba jasno powiedzieć ...to co piszesz działa na moje kiepskie ciśnienie lep
                            > iej niz kawa
                            >
                            > Poczytaj dokładniej o uboju rytualnym i nie piernicz barmazonów
                            > Dal twojej wiadomości ubój rutyalny odbywa się w tej samej rzeźni

Czytałem, oglądałem filmy na youtubie, dyskutowałem.
                            Zabijanie jest okrutne, można powiedzieć nieludzkie, zawsze.
                            Zabijanie rytualne różni się tym, że zwierząt nie ogłusza się walnięciem zwierzaka młotem w łeb, czy rażenie prądem, ale przecina się naczynia szyjne i tchawicę bardzo ostrym nożem. Zwierze traci świadomość po kilku sekundach.
                            Osobiście nie zgadzam się na ogół z prof. Hartmanem ale z temacie jedzenie mięsa jego poglądy mi odpowiadają. Poszukaj w necie wywiadu z nim.
                            Niestety jem mięso ale staram się ograniczać i robić jak Hartman.

Z Panem Bogiem
                              • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 16:18
                                mila2712 napisała:

> hahaha
                                > niech żyje youtube ....żródło wiedzy wszelkiej

Jeśli na youtubie jest film, na którym rabin i rzezak opowiadają i pokazują jak wygląda szechita (ubój rytualny), to jest to dla mnie wiarygodne źródło.

> mnie nie musisz tłumaczyć zasad uboju rytualnego

To ty wytłumacz mnie.

> do widzenia

To kiedy się zobaczymy droga siostro? ;)
                                  • bez.przebaczenia Re: Autorze 14.09.13, 18:11
                                    Bardzo boleję droga siostro, że jątrzysz i nie na rękę ci prawdziwe polsko-izraelskie pojednanie.
                                    Przeproszenie za to co było złego, wybaczenie, i życie w przyjaźni i miłości.
                                    A nie pisanie o polskich obozach zagłady, bo to kłamstwa paskudne.
                                    Po co pisać i rozdmuchiwać sztucznie rzekomy antysemityzm? Ja go nie dostrzegam, bo jest może marginalny i trzeba go potępiać. Ale antypolonizm w twoim i innych wykonaniu jest paskudny.
                                    • kolter-xl Re: Autorze 15.09.13, 10:18

> Po co pisać i rozdmuchiwać sztucznie rzekomy antysemityzm? Ja go nie dostrzegam
                                      > , bo jest może marginalny i trzeba go potępiać. Ale antypolonizm w twoim i innych wykonaniu jest paskudny.

Nie pieprz od rzeczy patologiczny łgarzu ,antysemityzm to coś powszechnego w tym prymitywnym środowisku .Na tym forum jest co najmniej kilku takich prymitywów. Jeden z nich nawet opowiada kalumnie jakoby to przez Żyda wojnę Adolf światu wydał , tak przy okazji nawet kretyn nazwiska nie umie napisać poprawnie . No i mi zarzuca nonsens pacan parafialny :)) Wytłuszczenie jest moje .Pokazuje tylko jakim to jest owy lepian prymitywem !!

Autor: lepian4  15.01.11, 19:40
                                      " Poczytaj sobie Grossa.Duzo tych argumentow u niego znajdziesz. Pomin koniecznie jego komentarze, bo sa bez sensu.

Takim kluczowym elementem napiec ze spolecznoscia zydowska byl zamach Gryszpana, ktory protestujac przeciwko polskiej polityce zamordowal niemieckich dygnitarzy. Jasne, ty o tym nic nie wiesz: propaganda komunistyczna nic o tym nie wspomniala, wybiorcza nic nie opublikowala,nawet Laura nic na ten temat nie wkleila. Dla zydow skonczylo sie to dramatycznie Noca Krysztalowa, a Polska praktycznie od tego momentu stala sie glownym celem pozniejszego natarcia zbrojnego. W Polsce od tej chwili ozyly dyskusje o zydowskich intruzach ze wschodu, ktorzy nie mieli ochoty zasymilowac sie z gojami, ktorzy udzielili im pomocy po brutalnych pogromach w Kraju Rad i panstwach oscielnych, ajednoczesnie psuli reputacje Polski za granica. Ostatnio wypominales propozycje Kolbego, ktory udzieli sie w tej dyskusji i proponowal humanitarne wywiezienie na Madagaskar. Pewnie by do tego nawet doszlo, gdyby tamtejsi tubylcy z przerazenia nie protestowali sila i przemoca. Zamiast do Afryki trafili do gazu. Ot, co! "

forum.gazeta.pl/forum/w,29,120518439,120967332,Re_profesor_Jan_Grabowski.html?wv.x=2
                                • kolter-xl Re: Autorze 15.09.13, 09:58

> Jeśli na youtubie jest film, na którym rabin i rzezak opowiadają i pokazują jak
                                  > wygląda szechita (ubój rytualny), to jest to dla mnie wiarygodne źródło.

Zapytam jak twój idol Macierewicz ;a skąd wiesz ze to nie fałszywki ??
                                  To też reklama Biedronki ??
                        • szuwary4 Re: Autorze 15.09.13, 09:07
                          Wydawało mi się, ze w następnym zdaniu tłumaczę, iż owo "krocie" dotyczy przeciwników uboju rytualnego jawnie wyrażających swój protest, (do których należę i ja) a którzy zostali okrzyknięci antysemitami, chociaż protestowaliby tak samo niezaleznie od tego, kto ten ubój wykonuje. Strasznie to przykre byc tak zwyzywanym od antysemitów, chociaz nigdy się zadnemu Zydowi nie zrobiło nic złego, tylko stanęło przeciw nielegalnym praktykom, które miały miejsce w kilkunastu polskich rzeźniach, dokonujacych uboju bez ogłuszania, a który nazywano rytualnym.
                          Wedle tak definiowanego antysemityzmu, to można i mnie np.(jak i kazdego, kto podpisał list protestacyjny przeciw legalizacji uboju rytualnego, czy brał udział w demonstracjach )pokazać palcem takiemu młodemu uczestnikowi wycieczki z Izraela jako antysemitkę, chociaż jako żywo do głowy mi nie przychodzi i nie przychodziło robić komukolwiek jakiejkolwiek przykrości tylko z tego tytułu że jest Zydem, Arabem, Cyganem czy tam kim innym. Przyklejenie etykietki "antysemity" takim jak ja i podobnym mnie Polakom, skutkuje mocnym naciąganiem rozmiarów polskiej niechęci do Zydów.
              • billy.the.kid Re: Autorze 14.09.13, 15:25
                problem???????????
                do momentu,gdy KArTOfLE będą doić państwo polskie, będę WŚCIEKLYM ANTY.
                gdy przestanie-będę miał was w pupie.
                i tym się różnię od was KArTOfLI, ze wy nienawiść do zydów macie we krwi.
                vide- parę obrazów W KOŚCIOŁACH jak to zydzi mjordują katolskie dzieci na MACĘ.
    • aiwom Przeciez antysemityzm polski jest ogromny, ale 15.09.13, 09:30

Polska to kraj wyjatkowo antysemicki (poczytaj wpisy na dowolnym forum). Wszystko sie zgadza wiec, ze przyjezdzaja do nieprzyjaznego kraju.

Mlodziez izraelska jak kazda inna mlodziez jest halasliwa i lubi sie pobawic, to nie ma nic wpolnego z inoktrynacja. Jeszcze niedawno byly artykuly o chmarach pijanych Anglikow przyjezdzajacych na weekendy do Krakowa.

Ale w ramach rownowagi taka wycieczka powinna moze obowiazkowo poznac stanowisko polskiej strony - musiec obejrzec jakis film w Oswiecimiu czy Warszawie o Polakach ratujacych Zydow (bo tacy tez byli) i o jasnych kartach historii polsko-zydowskiej (nie tylko ciemknych). To moze nie byloby glupia...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka