Dodaj do ulubionych

Gliniarze podszyli się pod czternastolatkę

08.08.15, 09:52
Obrzydliwość.
Zboczeńcy.
wiadomosci.wp.pl/kat,1019385,title,Myslal-ze-spotka-sie-z-14-latka-Na-parkingu-czekali-policjanci,wid,17762451,wiadomosc.html?ticaid=1155d9

W taki sposób organa państwowe wciągają obywateli w przestępstwo.

--
" Byc neutralnym to nie znaczy byc obojetnym i nieczulym. Nie trzeba zabijac w sobie uczuc. Wystarczy zabic w sobie nienawisc " ~ Geralt
Obserwuj wątek
      • cyberros Re: Gliniarze podszyli się pod czternastolatkę 08.08.15, 11:40
        sclavus napisał:

> a jak łapać pedofili na gorącym uczynku??
        > ... przecież zdrowy na umyśle i seksualnie zdrowy, nie umawiałby się z czternas
        > tolatką - nie sądzisz??

Niektórzy (a nawet wielu) lubią zielone jabłuszka i młode dziewczyny. 14-latka jest już zresztą pewnie po miesiączce. Dla mnie to różnica, czy ktoś się umawia z 14-latką, czy próbuje uwodzić 5-latkę.
      • karkowiak2plus Re: Gliniarze podszyli się pod czternastolatkę 08.08.15, 12:24
        Nie ma potrzeby łapania pedofili na gorącym uczynku,bo wtedy już jest" po rybach".
        Nie ma potrzeby nagłaśniania tej niszy,bo w gruncie rzeczy pedofilia jest zjawiskiem marginalnym. Nie ma potrzeby podniecania i napalania kogokolwiek w necie w sytuacji gdy i tak spędza on większość czasu na waleniu konia.
        Domyślam się,że gliniarze po prostu go uwiedli jak Agent Tomek tą dziumdzię z PO.

Pewnikiem wiesz,że są takie platformy erotyczne ,które polegają na pisaniu sms-ów płatnych.
        Po jednej stronie gość lewą ręką pisze sms-y,a prawą wali konia. Po drugiej gość udający kobietę koresponduje z tuzinem walikoniów.
        Zaręczam Ci,że znakomitą większość tych walikoniów jesteś w stanie umówić z kobietą. Nawet czternastoletnią. I nawet w Rzeszowie czy Suwałkach.
        To się nazywa zew natury.
        Ty i ja nie umówimy się z czternastolatką tylko dlatego,że gustujemy w kobietach z innego przedziału wiekowego. Ale czternastolatka ,który będzie się kręcił przy czternastolatce pewnikiem nie potępimy. Przynajmniej ja nie potępię.

A człowiek,który czerpie radość zawodową z podsłuchiwania i podglądania pedofilów zamiast na emeryturę powinien iść do Tworek.

--
        " Byc neutralnym to nie znaczy byc obojetnym i nieczulym. Nie trzeba zabijac w sobie uczuc. Wystarczy zabic w sobie nienawisc " ~ Geralt
        • sclavus Re: Gliniarze podszyli się pod czternastolatkę 08.08.15, 17:34
          Ja to rozumiem tak: policja - wydział obyczajowy - ma ludzi, którzy śledzą czaty, szczególnie te, na których pełno małolatów...
          ... jak trafią na kogoś, kto udaje małolata i szuka małolatki, to się podstawiają...
          A kończy się, jak się skończyło
          Nie jest to, to samo, co zrobił Tomuś - Tomuś to zrobił na żywo, na chama, jak sqrviały żigolak, po szkoleniach z uwodzenia...
          --
          ... i ty możesz dołączyć do "Klubu Wzajemnej Adoracji CZłekokształtnych" (KWACZ):
          tiny.pl/xh3xn
    • cyberros Mam mieszane uczucia... 08.08.15, 11:45
      karkowiak2plus napisał:

> Obrzydliwość.
      > Zboczeńcy.
      > wiadomosci.wp.pl/kat,1019385,title,Myslal-ze-spotka-sie-z-14-latka-Na-parkingu-czekali-policjanci,wid,17762451,wiadomosc.html?ticaid=1155d9
      >
      > W taki sposób organa państwowe wciągają obywateli w przestępstwo.

Niby dobrze, ze do przestępstwa nie doszło, ze złapali pedofila(?) na gorącym uczynku. Ciekawe, czy maja pomysł jak mu pomoc. Ciekawe czy jest faktycznym pedofilem (czuje pociąg do niedojrzałych biologicznie osobników), czy po prostu podobają mu się młode dziewczyny (jak wielu zresztą), ale już po pierwszej miesiączce.

Czy tego typu prowokacja jest dozwolona to nie wiem, chyba tak. Oni namierzyli go wcześniej przecież, to nie było zrobione wobec przypadkowej osoby.
      • kolter będziesz miał dziecko, to zrozumiesz... 09.08.15, 10:05
        cyberros napisał:

> Niby dobrze, ze do przestępstwa nie doszło, ze złapali pedofila(?) na gorącym uczynku.

tak , i dzięki temu uchronili przynajmniej na jakiś czas inne dzieci od tego zboka

> Ciekawe, czy maja pomysł jak mu pomoc.

jedna cela z trynkiewiczem... wspólne bara bara pod prysznicem

>Ciekawe czy jest faktycznym pedofilem (czuje pociąg do niedojrzałych biologicznie osobników), czy po prostu podobają mu się młode dziewczyny (jak wielu zresztą), ale już po pierwszej miesiąc zce.

ma 14 lat to niech nie tyka bo to akurat zakazuje prawo

> Czy tego typu prowokacja jest dozwolona to nie wiem, chyba tak. Oni namierzyli
        > go wcześniej przecież, to nie było zrobione wobec przypadkowej osoby.

no to niech sobie teraz w celi w brodę pluje
        --
        www.youtube.com/watch?v=x6LXp9uWQUk

„Być ateistą to żaden wstyd.Wprost przeciwnie:wyprostowana postawa,która pozwala spoglądać dalej,powinna być powodem do dumy - bo ateizm prawie zawsze świadczy o zdrowej niezależności umysłu..."
        • cyberros Mam dzieci 09.08.15, 12:40
          kolter napisał:

> cyberros napisał:
          >
          > > Niby dobrze, ze do przestępstwa nie doszło, ze złapali pedofila(?) na gor
          > ącym uczynku.
          >
          > tak , i dzięki temu uchronili przynajmniej na jakiś czas inne dzieci od tego zb
          > oka
          >
          > > Ciekawe, czy maja pomysł jak mu pomoc.
          >
          > jedna cela z trynkiewiczem... wspólne bara bara pod prysznicem
          >
          > >Ciekawe czy jest faktycznym pedofilem (czuje pociąg do niedojrzałych biolo
          > gicznie osobników), czy po prostu podobają mu się młode dziewczyny (jak wielu z
          > resztą), ale już po pierwszej miesiąc zce.
          >
          > ma 14 lat to niech nie tyka bo to akurat zakazuje prawo

Mam dzieci, ale je pilnuję i informuję.
          • karkowiak2plus Re: Mam dzieci 09.08.15, 12:46
            Wydaje mi się,że masz w tym rację. Dziecko przypilnowane nie będzie obiektem molestowania. Pedofile zazwyczaj nie gwałcą siłą,tylko intelektem.
            Moja trzynastoletnia córka po przeszkoleniu przez dorosłych braci jest przygotowana na podobne zaczepki zwyrodnialców.
            Jestem święcie przekonany,że ze strony pedofila nic jej nie grozi.
            Odnoszę również wrażenie,że podatnymi na próby ataków pedofili są dzieci z rodzin wyznaniowych.

--
            • kolter kolejny naiwny .... 09.08.15, 16:33
              karkowiak2plus napisał:

> Wydaje mi się,że masz w tym rację. Dziecko przypilnowane nie będzie obiektem mo
              > lestowania. Pedofile zazwyczaj nie gwałcą siłą,tylko intelektem.
              > Moja trzynastoletnia córka po przeszkoleniu przez dorosłych braci jest przygoto
              > wana na podobne zaczepki zwyrodnialców.
              > Jestem święcie przekonany,że ze strony pedofila nic jej nie grozi.
              > Odnoszę również wrażenie,że podatnymi na próby ataków pedofili są dzieci z rodz
              > in wyznaniowych.
              >

--

„Być ateistą to żaden wstyd.Wprost przeciwnie:wyprostowana postawa,która pozwala spoglądać dalej,powinna być powodem do dumy - bo ateizm prawie zawsze świadczy o zdrowej niezależności umysłu..."
              • cyberros naiwny jesteś ty 09.08.15, 18:07
                kolter napisał:

> karkowiak2plus napisał:
                >
                > > Wydaje mi się,że masz w tym rację. Dziecko przypilnowane nie będzie obiek

Naiwny jesteś ty. Myślisz, ze jak policja namierzyła jednego pedofila w sieci, to już problem pedofilii znikł w Polsce i cieszysz się jak głupek. Hehe.
            • cyberros Re: Mam dzieci 09.08.15, 18:05
              karkowiak2plus napisał:

> Wydaje mi się,że masz w tym rację. Dziecko przypilnowane nie będzie obiektem mo
              > lestowania. Pedofile zazwyczaj nie gwałcą siłą,tylko intelektem.
              > Moja trzynastoletnia córka po przeszkoleniu przez dorosłych braci jest przygoto
              > wana na podobne zaczepki zwyrodnialców.
              > Jestem święcie przekonany,że ze strony pedofila nic jej nie grozi.
              > Odnoszę również wrażenie,że podatnymi na próby ataków pedofili są dzieci z rodz
              > in wyznaniowych.
              >

Absolutna zgoda. Zagrożeń jest jednak więcej, np. zwykły napad. Pilnować trzeba, niech nie wraca sama do domu wieczorem itp., itd. Mam wrażenie, ze niektórzy uważają, ze jak policja namierzyła jednego pedofila w sieci, to już problem pedofilii znikł w Polsce.
              • karkowiak2plus Re: Mam dzieci 09.08.15, 21:39
                Problem nie tylko nie znikł,ale nawet nabrzmiał. Teraz pedofilstwo będzie bardziej wyrafinowane.

--
                • cyberros Re: Mam dzieci 09.08.15, 21:44
                  karkowiak2plus napisał:

> Problem nie tylko nie znikł,ale nawet nabrzmiał. Teraz pedofilstwo będzie bardz
                  > iej wyrafinowane.

Tak, jak najbardziej. Zapobieganie pedofilii nie jest zresztą proste - przecież pedofile nie biorą się z księżyca, wyrastają z dzieci, które sami wychowujemy. Czy dopuszczamy do siebie myśl, ze nasz syn mógłby wyrosnąć na pedofila?
                  • karkowiak2plus Re: Mam dzieci 09.08.15, 21:51
                    Mam dwóch. Ręczę,że żaden nie jest i nie będzie pedofilem.

A w kwestii walki z pedofilią nie uważam,że walka z nią jest trudna. Ewidentne przypadki pedofilii powinny być karane w najprostszy sposób mechaniczną kastracją.
                    My tymczasem pieścimy się z pedofilami jak pedofile.
                    To prosta droga do legalizacji tego niecnego procederu.
                    --
          • kolter Re: Mam dzieci 09.08.15, 16:32
            cyberros napisał:

> Mam dzieci, ale je pilnuję i informuję.

gdybys miał wiedziałbyś ze pójdzie wtedy kiedy nawet na sznurku będziesz prowadzał
            --

• cyberros Cieszysz się jak głupek 09.08.15, 18:02
              kolter napisał:

> cyberros napisał:
              >
              > > Mam dzieci, ale je pilnuję i informuję.
              >
              > gdybys miał wiedziałbyś ze pójdzie wtedy kiedy nawet na sznurku będziesz prowa
              > dzał

Jak nie pilnujesz i nie informujesz jej o zagrożeniach to pójdzie. 14-latki nie uwiążesz na sznurku. I nie ma co liczyć na to, ze policja podszywając się wyłapie wszystkich. Złapali jednego na ileś tam tysięcy, a ty się cieszysz jak głupek. Zresztą nie tylko o pedofilie chodzi, tez o np. o zwykły napad.
              Poza tym - czy masz synów? Co robisz, żeby nie wyrośli na pedofilów?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka