Dodaj do ulubionych

Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie.

07.07.22, 18:19
Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. Nie przejmują się niszczeniem naturalnej warstwy ochronnej skóry, ani ceną i zużyciem wody. Jak jesteśmy poza domem to chcą nagle wracać, bo są spocone. Ja jako dziecko kąpałem się raz na tydzień, czasem dwa. Co będzie z ich dziećmi? Będą brały prysznic 4 razy dziennie? Po śniadaniu, obiedzie, podwieczorku i kolacji?
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. 08.07.22, 10:02
      ytartu napisał:

> Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. Nie przejmują się niszczeniem natur
      > alnej warstwy ochronnej skóry, ani ceną i zużyciem wody. Jak jesteśmy poza dome
      > m to chcą nagle wracać, bo są spocone. Ja jako dziecko kąpałem się raz na tydzi
      > eń, czasem dwa. Co będzie z ich dziećmi? Będą brały prysznic 4 razy dziennie? P
      > o śniadaniu, obiedzie, podwieczorku i kolacji?

Za czasów ich dzieci woda będzie tak droga, że w ogóle nie będą się kąpać.

S.
      • ytartu Re: Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. 08.07.22, 16:08
        snajper55 napisał:

> ytartu napisał:
        >
        > > Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. Nie przejmują się niszczeniem
        > natur
        > > alnej warstwy ochronnej skóry, ani ceną i zużyciem wody. Jak jesteśmy poz
        > a dome
        > > m to chcą nagle wracać, bo są spocone. Ja jako dziecko kąpałem się raz na
        > tydzi
        > > eń, czasem dwa. Co będzie z ich dziećmi? Będą brały prysznic 4 razy dzien
        > nie? P
        > > o śniadaniu, obiedzie, podwieczorku i kolacji?
        >
        > Za czasów ich dzieci woda będzie tak droga, że w ogóle nie będą się kąpać.
        >
        > S.

A dlaczego ma być droga woda?
        • snajper55 Re: Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. 17.07.22, 11:27
          ytartu napisał:

> A dlaczego ma być droga woda?

Bo jej nie będzie. Będzie coraz cieplej a wody będzie coraz mniej. Już teraz w niektórych rejonach w czasie suszy zakazują podlewania ogródków, bo wody jest mało.

S.
    • lumpior Re: Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. 08.07.22, 16:37
      Znaczy miałeś mądrych rodziców,ale co z Tobą?
      • ytartu Re: Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. 09.07.22, 16:34
        lumpior napisał:

> Znaczy miałeś mądrych rodziców,ale co z Tobą?
        >

Jak to co ze mną?
    • t-zorro Re: Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. 14.07.22, 15:42
      Czasy się zmieniły, rzeczywiście kiedyś się kąpało raz na tydzień. Teraz i kilka razy dziennie dopuszczalne np. w upały. Moje córki w okresie dorastania siedziały po 40 min w łazience. Mi zawsze wystarczało 5.
      • ytartu Re: Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. 16.07.22, 20:13
        t-zorro napisał(a):

> Czasy się zmieniły, rzeczywiście kiedyś się kąpało raz na tydzień. Teraz i kilk
        > a razy dziennie dopuszczalne np. w upały. Moje córki w okresie dorastania siedz
        > iały po 40 min w łazience. Mi zawsze wystarczało 5.

Ale prysznic 2 razy dziennie dzień w dzień?
    • ktos_z_kosmosu Re: Moje dzieci biorą prysznic 2 razy dziennie. 27.07.22, 10:53
      Eeee, toś ty szczęściarz. Moja córka za młodu dzień w dzień przesiadywała z książką w wannie minimum godzinę. Że woda stygła, żaden problem, wymieniała chłodną na ciepłą.
      Nigdy do niej nie miałam o to pretensji z dwóch powodów.
      1 - Sami wpoiliśmy jej miłość do książek.
      2 - Pamiętam i radzę każdemu pamiętać naukę, jaką my jeszcze młodzi ludzie w swoim pierwszym miejscu pracy, otrzymaliśmy od pewnej starszej pani.
      Cóż to za nauka?
      Ano "Myjcie się chłopcy i dziewczyny bo nie znacie dnia ni godziny".
      Jeszcze jedno.
      Ogarnij się i nie pierdziel o jakichś naturalnych warstwach ochronnych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka