Dodaj do ulubionych

pani lasko Witek, ustawa na wczoraj potrzebna

31.01.23, 06:47
Spoko nie nie - tow I sekretarz KC PIS nie narobił kolejnych długów, Nikt, poza znanymi (jak Sasin, Ciszewski itp) nie zagospodarował bez głowy i odpowiedzialności milionów, a ledwie 160 tyś. na ratowanie życia dzieciakom. Lekarka z krakowskiego szpitala klinicznego wypisywała recepty na drogi specyfik, warunkowo refundowany. Tego warunku brakło ale dzieciaki żyją. Niestety, już ochrzczone więc trudno o poparcie tow. Jarosława czy tow. Godek, ale może wy, tow. Witek, macie w poszanowaniu wartości chrześcijańskie?! A jest - kto ratuje jedno dziecko ratuje dzieci świata I taka ustawa potrzebna by od bankructwa uratować jedną panią lekarz. Lewactwo się na was, towarzyszko, nie wydrze, bo ta pani nikogo nie obrzuciła pomyjami co by wymagało przeprosin. ona zamiast pomyj zaordynowała lek. Przeciwnie, to NFZ powinien na cito ją przeprosić a tow Andrzej D. odebrać Orła tow Antosiowi a dać jej.
I tak przy okazji - forsy jest po szyje. Wczoraj ci z Brukseli prawie dwa miliardy wzięli. Dzisiaj odłożycie, dojna drużyno, kolejne cztery miliony zamiast dać je kostusze aby się odp…yła od dzieci, co to.wszystkie są nasze. A wystarczy …nie kraść? to też, ale w tym wypadku to już tera odpiłować od koryta jednego zera . NaPiSałem.
fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ratowala-zdrowie-i-zycie-dzieci-dostala-z-nfz-wezwanie-do-zaplaty-160-tysiecy-zlotych,1134831.html
Obserwuj wątek
  • ireneo Re: pani lasko Witek, ustawa na wczoraj potrzebna 31.01.23, 16:39
   Czarnek - czterdzieści milionów, a co to jest czterdzieści milionów?!
   • snajper55 Re: pani lasko Witek, ustawa na wczoraj potrzebna 10.02.23, 17:14
    ireneo napisał(a):

    > Czarnek - czterdzieści milionów, a co to jest czterdzieści milionów?!

    Marne pół Sasina.

    S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka