Dodaj do ulubionych

Wsxystko zgodnie z prawem...bożym

01.02.23, 13:00
Sługa boży ogłosił konkurs na miliony dla tych co mają patriotyczny, edukacyjny pomysł. Mają też osiągnięcia w tych tematach. A teraz przykład z praktyki i potwierdzenie przykazaniowej prawdziwości słów i uczciwości obu bożych sług: fundatora z naszych i beneficjenta. Ten stanął na czele fundacji
"Solidarni" im. Popiełuszki z Rzeszowa, która ma datę rejestracji w dniu 20 września. Konkurs został ogłoszony w sierpniu, a papiery trzeba było składać do 23..
Ksiądz pochwalił się aktywnością… parafii w …2016 r (nie fundacji bo ta powstała teraz)
Tempo szatańskie. Liczne z licznych mie dalo rady w miesiąc pozbierać "konkursowych " papierów, zrobić CV, a klecha wyrobil w dwa dni.
I tak rewelacyjnie, że dostał.
Trochę o tej aktywności. Było nią błogosławienstwo papieża dla kamienia z grobu Popiełuszki użytego do fundamentów kościoła.
Przy wymyślaniu nazwy nie napracował się. Parafia jest imjenia Popiełuszki więc postanowił się ze swoją parafią solidaryzować. A jak patriotycznie wyda? ociepli podziemie kościoła.
I tak mu dopomóż buk. Blogosławiony Jerzy Alfons nie bo się nie sPISał by zasłużyc na świętego. Może coś Czarnek wykombinuje, jakąś dotację na Watykan za przychylnošć?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka