Dodaj do ulubionych

Psychicznie chory sąsiad(?)

29.04.23, 10:59
Witam, mam problem z sąsiadem (chyba). Otóż mój tata kupił dom w stanie surowym otwartym, ponieważ poprzedni właściciel zmarł. Wewnątrz domu w kominie znalazł świński ryj, jądra oraz inne części, a sąsiad który wybudował się obok mówił, że również znajdował duże ilości zakopanych kości. Część działki mamy ogrodzoną, a część jest nieogrodzona i na tej nieogrodzonej części dzisiaj znalazłam znowu szczątki świni (racice). Mam zamiar założyć tam ogródek warzywny, ale zdecydowaliśmy się zainwestować i ogrodzić działkę, ponieważ boję się, że któryś z naszych sąsiadów jest psychicznie chory i może np. próbować nas otruć. Fakt, że tata niedawno zmarł mógł tylko rozochocić tego szaleńca i szczerze boję się do czego może się taka osoba posunąć. Czy takie znaleziska powinny być zgłoszone na policję? Z drugiej strony gdyby służby chciały przesłuchać sąsiadów to może narobilibyśmy sobie wrogów, albo rozwścieczyli szaleńca. Proszę o poradę jak chronić się przed tym osobnikiem, bo akurat wariatów się boję bardziej niż złodziei. Mam obronnego psa, ale raczej śpi w domu. Zainstalować więcej kamer? Może ktoś ma jakiś budżetowy pomysł na ochronę nieruchomości.
Obserwuj wątek
    • milmilmil Re: Psychicznie chory sąsiad(?) 13.05.23, 23:26
      Najlepszym alarmem jest pies. Ja mam dwa, jeden od szczeniaka (że schoniska), drugi przyszedł pod bramę i został (ślepy) i ten drugi ma taki słuch i węch że wyczuwa każdego kto się zbliża do posesji i robi jazgot. Nawet obawiałem się o reakcję sąsiadów ale odkąd u sąsiadów była próba włamania to Oni stwierdzili że mój pies jest najlepszym alarmem🙂 Najlepsze psy są że schroniska, wierne. Dobrze ocieplona buda, prawdziwa słoma do środka bo psy ją uwielbiają i pies zadba o swój teren🙂
    • mari614 Re: Psychicznie chory sąsiad(?) 11.06.23, 09:50
      To jest w ogóle niezłe. Zastanów się kto na świecie najczejściej otruwa innych. Czy jacyś szaleńcy (?) Czy osoby w pełni sprawne ale okrutne, bezwzględne, brutalne, mściwe, zawistne, etc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka