Dodaj do ulubionych

czemu geje nie lubia jak sie o nich mowi???

02.07.06, 13:02
Przecierz forum jest dla wszystkich orinetacji sexualnych.
Widac odrazu kto tutaj jest homo poniewarz obraza sie jak wklej sie art. z
gazety.
Obserwuj wątek
    • Gość: lutzek Dresiarki analfabetki na Forum !!! :) IP: *.escom.net.pl 02.07.06, 13:20
      >PRZECIERZ forum jest dla wszystkich orinetacji sexualnych.
      >Widac odrazu kto tutaj jest homo PONIEWARZ obraza sie jak wklej sie art. z
      >gazety.

Cóż za porażający analfabetyzm. Wakacje się zaczęły i dresiarska gównażeria włączyła kompy.

lutzek

PS. Od razu troglodytko rozwieję Twoje wątpliwości: jestem hetero, tylko nie lubię chamstwa, którego Ty jesteś właściwym przykładem. Naucz się osobistej kultury względem innych ludzi, bo z domu z pewnością jej nie wyniosłaś, co widać po Twoich wpisach.
    • mandaryna65 nie poznalas jeszcz lucka? 02.07.06, 14:04
      skorpionica11 napisała:

nie poznałaś jeszcze Lucka? to typowy gej-inteligencik, wrażliwiec. Rażą go
      brzydkie słowa (to te które w słowniku są oznaczone jako "wulg."), gotów jest
      się obrazić za brak przecinka . tak, lucek to do bólu homopoprawny pedancik i
      rygorysta we wszystkich dziedzinach życia oprócz jednej: moralności. W tej
      dziedzinie nie istnieją dla niego żadne reguły i normy kulturowe. JEdyne co sie
      liczy to ślepe podążanie za "instynktem" (to jego z jego ulubionych słówek)
          • xyz777 Trzecia baba do kolekcji 02.07.06, 16:16
            Cenię Twoje wypowiedzi, zawierają wiele mądrych spostrzeżeń. Na ich podstawie
            wysnułam wniosek, że jesteś elokwentny, że odebrałes staranne, wszechstronne
            wykształcenie.
            Dlaczego jednak psujesz ten wizerunek wyzywając innych, wybuchając niepohamowaną
            agresją?
            Lista adwersarzy, których mieszasz z błotem niepokojąco rośnie.
            I jest mi z tego powodu naprawdę przykro....
            • Gość: lutzek Re: Trzecia baba do kolekcji IP: *.escom.net.pl 02.07.06, 16:29
              Cóż... dziękuję z całego serca za słowa uznania (czerwienię się :) - żart), ale odbierając swoje wykształcenie nauczyłem się (a w zasadzie nauczono mnie), by dostosowywać język którym posługuję się w dialogu do poziomu adwersarza, innymi słowy pisząc: używać tego poziomu, który może wydać się zrozumiałym.

Koleżanka Skorpionica11 w usuniętym wątku użyła wulgarnego słowa ("pedał") na określenie homoseksualnego osobnika płci męskiej. Przeto pozwoliłem sobie na wyrażenie - w sposób równie grzeczny co ona - tego co myślę o sposobie prezentacji przez nią swoich poglądów. Oliwy do ognia dodały tylko te permanentne problemy z ortografią.

Skoro Skorpionica11 może wartościować ludzi ze względu na ich seksualną orientację, nie widzę przeszkód by wartościować ludzi ze względu na ich erudycję, elokwencję, wiedzę czy inteligencję (do których z pewnością zalicza się zdolność posługiwania w sposób poprawny ojczystym językiem, także w piśmie), co niniejszym pozwoliłem sobie uczynić.

A do agresji jest mi baaaaaardzo daleko :) Nie traktuję tego Forum w pełni serio, bo wiem jaka jest charakterystyka i swoista właściwość rozmów w sieci, anonimowych. Czasami po prostu lubię się pośmiać z czyjejś głupoty, tylko tyle. Jeśli ktoś lubi pośmiać się ze mnie... ma do tego równie pełne prawo.

Kto jest zaś zwycięzcą w tych "intelektualnych" pojedynkach, niech rozsądzą tacy jak Ty :)

Pozdrawiam serdecznie
              lutzek
              • xyz777 Re: Trzecia baba do kolekcji 02.07.06, 17:01
                Gość portalu: lutzek napisał(a):

> Cóż... dziękuję z całego serca za słowa uznania (czerwienię się :) - żart), >
                > ale
                > odbierając swoje wykształcenie nauczyłem się (a w zasadzie nauczono mnie), by
                > dostosowywać język którym posługuję się w dialogu do poziomu adwersarza,
                > innymi
                > słowy pisząc: używać tego poziomu, który może wydać się zrozumiałym.

Dostosowywać poziom? Owszem, ale tylko wtedy, gdy jest podobny do Twojego, lub
                wyższy, nigdy nie zniżać!
                Jeśli interlokutor reprezentuje żenująco niski poziom – unikać go i tyle.
                Nie szkoda Ci czasu na rozmowy tego typu?

> A do agresji jest mi baaaaaardzo daleko :)

Bardzo mnie to cieszy....
                Pozdrawiam serdecznie i życzę miłych dni
                Elżbieta
          • Gość: lutzek Jestem gejem, pedofliem i złodziejem :) IP: *.escom.net.pl 03.07.06, 10:26
            A gdzieś już się z Mandaryną spotkałem? :) Nie wydaje mi się :)

I masz rację: każdy kto nie jest katolickim homofobem jest gejem, w dodatku pedofilem i złodziejem :) Więc tak jak kiedyś powiedział Kazio Kutz: tak, mogę być gejem jeśli tylko chcecie i pomoże Wam to uniknąć próby zrozumienia (przez co ma Wam pomóc) że heteroseksualni ludzie dostrzegają problemy mniejszości :)

lutzek
                • tomas_torquemada Re: Jestem gejem, pedofliem i złodziejem :) 03.07.06, 11:21
                  Czytanie ze zrozumieniem.. ! Nie mnie.. Mnie to nie rusza chodzilo mi o w/w
                  przez Ciebie forumowiczke (?)

> PS. Przypomnę Ci tylko delitaknie (bo może Ci umknęło), że to autorka wątku uży
                  > ła słowa "pedał" na określenie homoseksualisty. "Zakumałeś" przyjacielu, czy wp
                  > adłeś sobie tak jak efemeryda w temat i chcesz namącić? :)

Wiesz.. moglem nie zakumac.. to pewnie przez Twoje niejasne intencje.. Co za
                  roznica gej/pedal? To tylko jej sprawa na ktore okreslenie sie zdecyduje. Skad
                  ta nadwrazliwosc? Wjechales jej na psyche z ta ortografia. Myslalem, ze
                  "Ynteligenci" takich rzeczy nie robia. Kobiety sa bardzo.. wrazliwe.. Moze nie
                  miales okazji sie przekonac.. Wlasnie z obserwacji Twoich reakcji 3/4 osob moze
                  miec wrazenie, iz dotyka Cie on osobiscie..
                  • Gość: lutzek Re: Jestem gejem, pedofliem i złodziejem :) IP: *.escom.net.pl 03.07.06, 12:02
                    >Wiesz.. moglem nie zakumac.. to pewnie przez Twoje niejasne intencje.. Co za
                    >roznica gej/pedal? To tylko jej sprawa na ktore okreslenie sie zdecyduje. Skad
                    >ta nadwrazliwosc?

Widzisz, intencje moje są proste i czyste: tępie chamstwo związane z nietolerancją. Nie dlatego, że dotyka mnie to osobiście, bo nie dotyka. Ale dlatego że jest zwykłym brakiem kultury osobistej. I jest różnica między określeniem gay i "pedał". Bo to drugie jest pejoratywne i wulgarne.

>Wjechales jej na psyche z ta ortografia. Myslalem, ze
                    >"Ynteligenci" takich rzeczy nie robia. Kobiety sa bardzo.. wrazliwe.

Kobiety są też bardzo inteligentne, czego nie można powiedzieć ani napisać o Skorpionicy11, skoro robi tyle błędów ortograficznych. Mogła zamiast "Naj" i "Tiny" czytać książki. Nie miałaby problemów z ortografią i znalezieniem pracy (na co utyskuje, a co mnie nie dziwi patrząc na jej zdolność posługiwania się ojczystą mową).

>Moze nie
                    >miales okazji sie przekonac..

Oczywiście, bo zapomniałem że każdy komu nie podoba się określenie "pedał" musi nim sam być :) Pamiętaj: jeszcze jestem pedofilem i złodziejem :)

>Wlasnie z obserwacji Twoich reakcji 3/4 osob moze
                    >miec wrazenie, iz dotyka Cie on osobiscie..

Oczywiście, że mnie dotyka. Ja i reszty społeczeństwa, która brzydzi się tą parafiańszczyzną. Dotyka mnie problem ciemnogrodztwa i zaściankowości tej społeczności, wśród której przyszło mi egzystować. To jest mój problem. Po prostu wstyd mi, że żyję pośród ciemnych hipokrytów, wartościujących ludzi ze względu na orientacje seksualną. Ja wartościuję ludzi ze względu na ich mądrość, elokwencję i erudycję. Stąd też mój tytuł dla Skorpionicy11 "Idiotki Forum Społeczeństwo". Mam prawo?

lutzek
                    • tomas_torquemada Re: Jestem gejem, pedofliem i złodziejem :) 04.07.06, 13:16
                      Gość portalu: lutzek napisał(a):

> Widzisz, intencje moje są proste i czyste: tępie chamstwo związane z nietoleran
                      > cją. Nie dlatego, że dotyka mnie to osobiście, bo nie dotyka. Ale dlatego że je
                      > st zwykłym brakiem kultury osobistej. I jest różnica między określeniem gay i "
                      > pedał". Bo to drugie jest pejoratywne i wulgarne.

Hm.. ciekawe czemu nie tepisz z podobnych przyczyn gejow i ateistow na tym forum..

> Kobiety są też bardzo inteligentne, czego nie można powiedzieć ani napisać o Sk
                      > orpionicy11, skoro robi tyle błędów ortograficznych. Mogła zamiast "Naj" i "Tin
                      > y" czytać książki. Nie miałaby problemów z ortografią i znalezieniem pracy (na
                      > co utyskuje, a co mnie nie dziwi patrząc na jej zdolność posługiwania się ojczy
                      > stą mową).

To, ze ktos nie jest tak dobrze wyksztalcony jak Ty.. nie oznacza, ze jest od
                      Ciebie gorszy co dobitnie dajesz jej do zrozumienia..

> Oczywiście, bo zapomniałem że każdy komu nie podoba się określenie "pedał" musi
                      > nim sam być :) Pamiętaj: jeszcze jestem pedofilem i złodziejem :)

Dales sie poduscic.. eh.. slyszalem kiedys , ze co 2 polak to zlodziej wiec..

> Oczywiście, że mnie dotyka. Ja i reszty społeczeństwa, która brzydzi się tą par
                      > afiańszczyzną. Dotyka mnie problem ciemnogrodztwa i zaściankowości tej społeczn
                      > ości, wśród której przyszło mi egzystować. To jest mój problem. Po prostu wstyd
                      > mi, że żyję pośród ciemnych hipokrytów, wartościujących ludzi ze względu na or
                      > ientacje seksualną. Ja wartościuję ludzi ze względu na ich mądrość, elokwencję
                      > i erudycję. Stąd też mój tytuł dla Skorpionicy11 "Idiotki Forum Społeczeństwo".
                      > Mam prawo?
                      >
                      > lutzek

Masz prawo do wlasnych osadow.. Z drugiej jednak strony wyglaszanie ich na forum
                      publicznym staje sie automatycznie Twoja wizytowka.. Tu pojawia sie ocena
                      "zarozumialego bufona" i rodzi sie pytanie czy jest ona trafna.. Jakiekolwiek
                      wartosciowanie ludzi ( chodzi mi o kryteria ) jest malo istotne w aspekcie
                      globalnym.. ale to imo ofc..
    • akg1962 Re: czemu geje nie lubia jak sie o nich mowi??? 04.07.06, 13:51
      skorpionica11 napisała:

> Przecierz forum jest dla wszystkich orinetacji sexualnych.
      > Widac odrazu kto tutaj jest homo poniewarz obraza sie jak wklej sie art. z
      > gazety.
      Obrażają się: widać nie wszystko stracone. Po części sami rozumieją , że żyjąc
      w społeczeństwie męszczyzn i kobiet rozumieją ,że nie może być innych małżeństw
      np.samych męszczyzn - TO NIENORMALNE!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka