Dodaj do ulubionych

Gdzie dobrze zjeść na Bemowie?

04.01.11, 10:16
Czy możecie polecić swoje ulubione miejsca?
Ja ze swojej strony wrzucę:
meksykańskie: Spoco Loco - róg Wrocławskiej i Szadkowskiego
chińczyk (nowość!!!): HAMI (ten sam co na Marymoncie) - na Rozłogi
Latisana na Powstańców też jest ok., ale już nieco drożej, a obok Latisany w pubie jest super pizza.
Obserwuj wątek
    • kasia_mm Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 04.01.11, 17:51
      sushi albo Jelonki w Manga Sushi przy Lazurowej albo Bemowo TenSushi koło Carreforura (osobiście wolę to na Bemowie)
      • kretynofil Sepia i nic więcej... 04.01.13, 13:09
        Na Bemowie jest tylko jedno miejsce, gdzie można rzeczywiście zjeść coś dobrego:

www.sepiarestaurant.pl/restauracja-warszawa.html
        Cała reszta wymieniona w tym wątku to jakieś podłe speluny z żarciem o smaku krowich wymiocin...
    • Gość: smakosz Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: 178.73.48.* 04.01.11, 21:32
      Z Bemowa nie tak daleko na Koło, Obozowa róg Ciołka, restauracja NA KOLE. Fajny lokal i robią fajne imprezy.Polecam.
    • antypejsbuk Chińczyki 05.01.11, 17:06
      1. www.asianlananh.com/
      Ten bemowski mieści się w pawilonach przy Powstańców Śląskich koło Carrefoura (od Carrefoura w stronę pętli). Dobre jedzenie i przystępne ceny.

2. Dawno nie byłem w barze Sajgon przy Wrocławskiej (róg Widawskiej):
      warszawa78.blox.pl/2008/10/Bar-orientalny.html
      bo jakoś mi nie po drodze, ale pamiętam, ze karmili tam całkiem smacznie. Być może nadal tak jest, więc myślę, że warto sprawdzić.
      • marcysia51 Re: Chińczyki 24.09.11, 23:02
        Mieszkam przy Sajgonie i omijam go szerokim łukiem,po chińczyka jeździmy do Centrum Bemowo-od strony Careffour.
        Sajgon skiepścił sie strasznie np.Kurczak w cieście kokosowym-w środku kulek zamiast kurczaka są kawałki kurczaka wymieszane z dużą ilościa wiórek kokosowych.Suche wióry.
        Zupa PHO ostatnio kupiłam kwaśną-bllllleeeee.
      • luceq Re: Chińczyki 18.01.13, 16:25
        W Asian Lan Anh polecam szczególnie cielęcinę z sezamem (16 zł) i zupę po.

Kaczka w sosie curry i wołowina z babusem (dania, które także am jadłem) niczym specjalnym mnie nie ujęły.
    • Gość: Gościnka Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.aster.pl 20.09.11, 19:28
      Jeśli ktoś lubi naleśniki polecam w pawilonach na powstańców śląskich, obok "Latisana" jest naleśnikarnia.
      Dobre, z warzywami, mięsem, dodatkami.
      Podawane na ciepło w dwóch, dużych rozmiarach, z sosami.
      Nie jedliśmy na słodko.
      Bardzo smaczne, polecam!
      • Gość: śmiglidigli Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.dynamic.mm.pl 22.09.11, 19:32
        Albero kuchnia włoska na tyłach Carrfour'a www.albero.com.pl/
        • Gość: Piotruś Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.dynamic.chello.pl 06.10.11, 19:10
          Albero jest OK!
          • marcyszka Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 11.12.12, 11:54
            Popieram - Albero :)
            Niedaleko z Bemowa, ale już na Woli rewelacyjne jedzenie mają w Tawernie Korsarz
    • Gość: bolo Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.jelonki.robbo.pl 02.10.11, 23:29
      A gdzie jest ten chińczyk bo na Rozogi go nie ma?
    • kresowiak1993 Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 13.10.11, 03:59
      Osobiście polecam Tapizzerię na ul. Kartezjusza nieopodal stadionu WATu. Serwują tam świetną pizzę, i nie tylko można zjeść inne dania kuchni włoskiej oraz naleśniki itd.
      • 13ko13 Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 14.10.11, 17:45
        A ja polecam kebaba chyba Moni się nazywa, skrzyżowanie przy Hali Wola Powstańców Sląskich - Człuchowska, koło kiosku. Pychotka! :-)
        • Gość: Mania Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: 178.73.48.* 14.10.11, 21:58
          LOTOS - róg Powstańców Śląskich i Radiowej, jedzenie super dania chińskie i polskie - z innych dzielnic ludzie przyjeżdżają tam po jedzenie - tak jak ja. Polecam danie firmowe LOTOS - kurczak specjalny z frytkami .... pycha ....
        • Gość: Nana Kebab? IP: *.dynamic.chello.pl 15.10.11, 14:55
          Obrzydliwy i prawie nic tam nie ma! byłam 2 razy- 2 razy za duzo
          • Gość: Mania Re: Kebab? IP: 178.73.48.* 15.10.11, 17:53
            Bzdury kobieto opowiadasz - menu bardzo bagate, dania z wołowiny, wieprzowiny, kaczki, cielęciny, kurczaka a jedzenie pyszne, podawane na telerzu lub desce. Napoje też wszelkiego rodzaju, więc nie rób negatywnej reklamy, może byłaś nie tam .... albo, chcesz zareklamować tylko knajpę "króliczka" ...
            • Gość: Nana Re: Kebab? IP: *.dynamic.chello.pl 15.10.11, 20:21
              ke? A tak poza tym wszystko ok? Kup sobie walerianę, bo chyba cię poniosło już z tym komentarzem. Jak mi nie smakowalo, to czemu mam pisac ochy i achy? I widac, ze ty tu zalatwiasz jakies swoje interesy, bo nie wiem o kim piszesz kobieto!
              • 13ko13 Re: Kebab 17.10.11, 08:54
                Nana jestem przekonana :-) że byłaś nie w tym miejscu, o którym ja napisałam. Jest tam naprawdę smacznie i miła osługa. Byłam ileś razy i zawsze było ok.
                • Gość: Nana Re: Kebab IP: *.dynamic.chello.pl 17.10.11, 11:06
                  Za kogo sie uważacie, ze wiecie gdzie byłam, a gdzie nie? Nie wiecie tego. Otóż wiem, gdzie znajduje sie to miejsce o ktorym pisalas, bo przechodze obok niego CODZIENNIE. tobie smakowało, ale czy to znaczy, ze innym tez? Jest jedna jedyna prawda? Twoja?
                  Jedni mowią ok, a inni nie. Moze tak byc, czy odbierasz prawo do wlasnego gustu i opinii?
                  • 13ko13 Re: Kebab 19.10.11, 23:10
                    Widzę, że waleriana by się komu innemu przydała...
                  • Gość: cuba Re: Kebab IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.12.12, 17:05
                    nana weź sie kur... zamknij i nie mundzyj sie w sieci...internetowy matole
                    • alefajnie Re: Kebab 10.12.12, 18:07
                      :) wyluzuj. Ona już chyba nawet nie pamięta, że tu coś pisała. Jak się dobrze przyjrzysz, ro nad postem znajdziesz datę :)
    • Gość: Wujacomadużegoch.. Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.dynamic.chello.pl 16.10.11, 12:44
      Lotos jest spoko, jeden z lepszych vietnamców/chińczyków. Knajpa nie zmieniła się od kilku lat tylko Tuan coś bardziej pijany.
    • pogromca_ciemnoty Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 17.10.11, 21:26
      pizza w klubie "SPortKlub" czy jakoś tak...

w ogóle bardzo dobre tam jest jedzenie,może nie najtańsze ale duże porcję,bynajmniej makarony i pizza.No i fajnie mecz jest obejrzeć,zdecydowanie lepiej jest teraz niż rok temu gdy bez sensu na środku sali stały stoły bilardowe:)
      • alefajnie Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 18.10.11, 08:54
        Pod Sport Clubem się podpiszę. Szczerze polecam. Na Powstańców Śląskich w pasażu między bazarkiem, a kościołem. Pizze i grill bałkański. Rewelacyjne miejsce na obejrzenie meczu i nie tylko.
    • Gość: pawianica Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.11, 16:26
      Polecam "Wlazł kotka" na Górczewskiej (chyba 228), za Tesco.
      Kameralna knajpka na małą kolację, kawę i piwko.
      Znakomite panini i naleśniki (np. szpinak i szynka, meksykański, z kurczakiem wędzonym).
      Są jeszcze tarty, ciasta (super sernik) i zupa dnia.
      Bardzo dobre kawy, a dla dzieci latte inka i spienione mleko z syropem.
      Piwo tylko jedno z kija, ale jest troche fajnych butelkowych.
      • naataaliaa1 Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 09.11.11, 14:07
        Bardzo smacznie można zjeść w malutkiej pizzerii na Pełczyńskiego 32 - La Pancia Piena - wyśmienita pizza i bardzo smaczne makarony:) innych dań nie próbowałam ... jeszcze:) no i miałam okazję napić się tam wina poziomkowego - pycha:)
        • sepia6347 Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 26.07.13, 20:30
          Pizza nie najgorsza ;)
          Ale za to baardzo smaczne makarony - polecam!
    • Gość: Artur Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.dynamic.chello.pl 11.12.11, 19:43
      Bemowo, to może nie jest ale bliska Wola. Polecam zacne sushi na Ciołka, przy Brożka. Fajny lokal w środku i naprwade wyborne sushi nie odbiegające od drogich suszarni w centrum. Byłem wczoraj ze znajomymi i wszysti było cudowne. Mają stronę www.sushiwola.pl . Przetestuje ich jeszcze w dostawie, bo już dostali plusa za to że mają możliwość płacenia kartą w dostawie.
      • Gość: regina Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.01.12, 21:17
        Super temat, szkoda tylko, ze połowę zajęła kłótnia miedzy paniami, jasne i oczywiste, ze jednemu smakuje, drugiemu nie, ale dajcie ludzie temu trzeciemu szanse przekonać się o tym osobiście. Niewiele znam fajnych knajpek na Bemowie, zawsze jeżdżę do centrum, ale czasami rzeczywiście wyskoczyłby człowiek na 1 piwko ze znajomymi i niekoniecznie trzeba przecież tłuc się przez pół miasta, co zabiera czas i pieniądze, bo powrót oczywiście taksówką. Ja od siebie mogę polecić, karczmę Soplicowo na terenie WP przy Górczewskiej, dawna Zielona Chata. Miejsce stylizowane na bacówkę, fajna atmosfera i dobre jedzenie. W weekendy można potańczyć, towarzystwo 30+, ale ciężko wbić się bez rezerwacji. Fajna jest również włoska knajpka (nie pamiętam nazwy) w budynku JW.Costruction, od strony Powstańców Sląskich, podoba mi się wystrój i smakuje jedzenie. Przyjemna obsługa, zwrócilam uwagę, ze dużo jest zamówień na wynos.
        • alefajnie Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 24.01.12, 10:58
          Wczoraj byłem w Soplicowie. Zaliczyłem stek z polędwicy wołowej z sosem z zielonego pieprzu.
          Mogę i ja polecić.
    • alefajnie Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 04.06.12, 12:31
      Dopisuję do listy sandacza w sosie kaparowym z Al Pomodoro na Szeligowskiej. Co prawda kosztował 35 zeta, ale było warto.
      • kara13 Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 04.06.12, 16:41
        Bylam z rodzina w Kebab King i polecam :)
    • piotrkiliszek Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 25.07.12, 19:08
      POLECAM! byłem za namową kolegi i nie wierzyłem:

piwo 4 zł

zaje.fajna kuchnia meksykańska, amerykańska , NAPRAWDĘ OSTREEE sosy, miłą obsługa!

CH bemowo powstańców śląskich 124 obok podręczników.

ich strona: www.mekstor.host77.pl
      • radiomis widze, ze SPAM sie szerzy 26.07.12, 11:58
        Gość: BUC 25.07.12, 20:19 Odpowiedz

Kieliszek - byles tej knajpie za czyjas namowa? A to k.. bardzo dziwne, do w danych lokalu figurujesz jako wspolwlasciciel ! !!
        • piotrkiliszek Re: widze, ze SPAM sie szerzy 26.07.12, 19:26
          ok nakryłeś mnie:) moja sztuczka marketingu internetowego nie wytrzymała Twojej dociekliwości... Ciebie radiomisie zapraszam na piwo na koszt firmy
          (na veni18@interia.pl dogadamy się kiedy przyjdziesz żebym i ja wtedy był)
          a całą resztę zapraszam na fajne jedzenie, tanie zimne piwo i miłą atmosferę,

pozdrawiam
          • Gość: aga Re: widze, ze SPAM sie szerzy IP: *.subscribers.sferia.net 30.07.12, 02:31
            byłam z mężem i jedzenie nie powala, cena do jakosci - slabo, miejsce bez klimatu a co gorsza pelno żuli sie kreci zaczepia. Nie polecam
    • orietta Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 24.11.12, 15:43
      Ja polecam niedawno otwartą pizzerię Bella Napoli przy Morcinka 5 po drugiej stronie pływalni. Fajne miejsce na wypady rodzinne, mają dobre desery i rewelacyją pizze. Niestety kawa niezaspecjalna, spodziewałam się czegoś wiecej.
      Do tej pory jeździłam na Bródno. Uważam że mają najlepszą pizze w mieście. Poza tym lokal jest spory, widać że dbają o jakość, miła obsługa, przystępne ceny, prawie zawsze właściciele witają gosci. Mogliby tylko bardziej dopieścić górę bo widać że brakuje kilku rzeczy.
      • Gość: Gość Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.12, 20:51
        To idź do Dodo na Gorczewskiej 16 pizza zajebista doszły xl mega wielkie dla całej rodziny. Polecam tam jest bardzo smacznie
        • mundurowa Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 25.11.12, 22:32
          a ja polecam Suppas na człuchowskiej. naprawdę dobre jedzenie za przystępną cenę. szczególnie polecam grilowanego kurczaka z mozarellą i pomidorami :) Wiem, że ostatnio wprowadzili tam pizze ale nie wypowiem się na temat ich smaku gdyż nie próbowałam

Jeśli ktoś szuka pizzy to polecam La torre za Tesco a odradzam Biesiadowo.
          • mundurowa Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 25.11.12, 22:39
            aaa jeszcze mi się przypomniało, że jest dobre sushi w blokach JW na górczewskiej/powstanców slaskich. Obok jest również restauracja włoska La ficcola czy jakoś tak - jedzenie dobre ale wg. mnie nieco za drogie.
            Nie polecam natomiast restauracji Latisana za mcdonaldem na wrocławskiej. Jedzenie było okrutnie niedobre.
          • Gość: R Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.scansafe.net 04.03.13, 13:58
            Niestety Suppas - restauracja jest już zamknięta. Tylko cattering oferują na telefon. Przed chwilą dzwoniłem... Szkoda - lubiliśmy tam jeździć na obiadki od czasu dao czasu....
          • sepia6347 Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 26.07.13, 20:29
            La torre- ja nie polecam. Taka "polska" pizza - niesmaczna.
            Ale mam wysokie wymagania co do pizzy ;) dlugo mieszkalam ba ochocie i uwazam ze w a modo mio/ non solo przy grojeckiej daja najlepsza pizze.
      • Gość: Maaroo Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.scansafe.net 04.12.12, 15:11
        Podzielam Twoje zdanie Orietto. Prawdziwe włoske jedzenie, miła obsługa, kącik dla maluszków, TV. z tego co zdążyłem się dowiedziec mają zamiar uruchomic niedługo HOT SPOT. Właściciele interesują się klientem. Widac, że dbają o jakośc produktów i obsługi. Jestem tam średnio raz w tygodniu - po prostu nie mogę się oprzec żeby tam nie zaglądac. Polecam serdecznie.
        • Gość: jajfa Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 10:21
          pizza tam to jakas porazka - wzielismy na wynos i w domu nie wierzylismy wlasnym oczom. Zrobilismy nawet zdjecie bo czegos takiego wstretnego, niedopieczonego dawnoooo nie widzieliśmy!!
          Ja odradzam pizzerie przy Morcinka 5!
    • Gość: smakosz Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? Nigdzie ! IP: *.dynamic.chello.pl 20.01.13, 19:37
      Nie ma żadnej knajpy na poziomie. Jedzenie to ryzyko. Maciej Nowak z Gazety nie znajduje nic
      ciekawego na Bemowie. Niestety.
      Próbowałem tu i ówdzie, ale albo śmierdzące, albo surowe, lub twarde itp, w najlepszym razie po prostu niesmaczne.
      • aglio.olio Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 28.01.13, 21:50
        @ smakosz:
        Może więc warto samemu spróbować swoich sił w kuchni? Od najbliższej soboty zapraszamy do TESCO przy Górczewskiej na stoisko z oryginalną żywnością z Włoch (główny pasaż, obok sklepów Jysk, Aquarius i księgarni). Będzie można u nas kupić całą masę włoskich specjałów: od makaronów, oliw i sosów pomidorowych po octy i kremy balsamiczne, przyprawy, słodycze, dżemy, oliwki, przekąski...
      • Gość: Bem Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? Nigdzie ! IP: *.adsl.inetia.pl 25.07.13, 14:33

Nie zgodzę, sie z poprzednikami, jest kilka fajnych miejsc na Bemowie jak np. Mango Suhi przy Szosera, Ciekawa przy Powstańców czy Pizzeria Bella Napoli przy Morcina... To co zwróciło moją uwagę, to fajna atmosfera tych lokali oraz zawsze wysokiej jakości świeże dania.
    • sepia6347 Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 26.07.13, 20:36
      No tak, ale to prawda ze jest tu na Bemowie raczej pustynia jesli chodzi o dobre restauracje...a szkoda!
      Mozna znalezc cos na szybki obiad ( typu makaron w la pancia piena, czy nalesniki na powstancow) ale tak poza tym to slabo. Nie mowie o kebabie bo sie nie znam ;) ale tak zwyczajnie wyjsc, zjesc to specjalnie nie ma gdzie.
      A dobre jedzenie jest w Krasnodworze na koncu kocjana. Tylko dosyc drogo. No i komary tną ;)
    • Gość: bemowianka Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.13, 12:38
      Przy urzędzie dzielnicy działa bardzo fajna knajpka. Niedrogo i smacznie. Ostatnio jakieś zmiany tam zaszły i to bardzo pozytywne. Tak więc polecam.
    • Gość: robertclose Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.adsl.inetia.pl 22.08.13, 14:09
      Bella Napoli przy Morcinka , świeże produkty , super obsługa, POlecam
      zawsze sporo ludzi :)
    • Gość: bemowianka Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? IP: *.ip.netia.com.pl 26.08.13, 14:29
      Pizzeria AlPomodoro (super smaczna pizza + mają normalne dania)
      www.alpomodoro.com.pl/
      + pyszne pierogi w Bistro Ratusz, 6 sztuk (bardzo duże) za 11,90 zł
      • Gość: Pan Roman Obiady domowe ul. Powstańców Śląskich 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.13, 16:46
        Przetestowałem różne firmy cateringowe, obiady domowe, kebaby, kurczaki z rożna itp jako formy żywienia codziennego na Bemowie i w okolicach.
        Jako , że jestem singlem nie chce mi się gotować obiadów w domu. W myśl zasady , że nie ma sensu odpalać całego kombajnu dla jednego kłosa:) a i kasy tyle nie przelatuje na marne.

Do celu... jak wspomniałem z niejednego baru mielonego już jadłem . Z całą pewnością, z czystym sumieniem i ślinką na samo wspomnienie polecam obiady domowe przy ul. Powstańców Śląskich 10. Piętrowy budynek usługowy z czasów świetności osiedla Jelonki :) Na dole Poczta, na górze Optyk , Biblioteka oraz owe obiady;)
        OK. mało zachęcającą reklamę mają - Wieczorki Taneczne - Obiady domowe. Lokal też nie zachwyca wystrojem. Pierwszy raz poszedłem tam pełen obaw i sceptycyzmu. Ale po tym co tam zjadłem..... miałem chodzić co 2 dzień a jestem tam co dzień;)
        Porcje na prawdę konkretne, Talerz zupy to talerz a nie 10 łyżek na krzyż, a drugie może równie dobrze być jedyny daniem;)
        Ceny bardzo atrakcyjne.
        Zupa 4 zł, drugie danie 9 zł.
        Co istotne... nie gotują na sodzie ani innych ulepszaczach, na co jestem wyczulony, a mój żołądek źle to znosi... jak również nie są to półprodukty czy inne wynalazki,. Wszystko robi sympatryczna Pani na miejscu.
        Nie ma co się dalej rozpisywać.
        Polecam tym co lubią smaczne obiady domowe;) i nie przykładają zbytniej wagi to super wnętrz , ekstra wymyślnego podania posiłku i innych pierdół które nie mają wpływu na smak;)

To mówiłem Ja. Jarząbek Wacław , trener II klasy.
        • Gość: .... . IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.13, 00:30
          A ja polecam pizze na Radiowej - lokal sie zwie Przystanek Bemowo.Pyszna pizza, mila obsluga i dobre piwka maja;)
    • Gość: liczi Tajskie żarcie na Rozłogi od Lazurowej ..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 16:47
      Mały lokalik w obskurnym pawilonie a żarcie tajskie że dupę urywa :-)
      Jest czysto i przyjemna obsługa oryginalna oczywiście.
    • piotrwawa1987 Restauracje na Bemowie 30.04.15, 16:07
      Tutaj macie ofertę restauracji z Bemowa: www.oferteka.pl/
    • krzysztof-orlowski Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 30.11.15, 16:27
      Restauracja 'SUSHIBERRY' przy ul. Rudnickiego 3a.
      (w bloku na skrzyżowaniu Rudnickiego z Maczka)

Restauracja działa również z dowozem, organizuje cateringi i imprezy okolicznościowe.
      W menu znajduje się: sushi (surowe, pieczone, smażone, wegetariańskie), zupy, sałatki i desery.
      Dwoma słowami: smacznie i zdrowo :)

menu: www.sushiberry.pl
      promocje pojawiają się na: www.facebook.com/sushiberry.bielany/
    • xxxxxxxxdd Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 25.08.16, 22:25
      alefajnie napisał:

> Czy możecie polecić swoje ulubione miejsca?
      > Ja ze swojej strony wrzucę:
      > meksykańskie: Spoco Loco - róg Wrocławskiej i Szadkowskiego
      > chińczyk (nowość!!!): HAMI (ten sam co na Marymoncie) - na Rozłog
      > i
      > Latisana na Powstańców też jest ok., ale już nieco drożej, a obok Latisany w pu
      > bie jest super pizza.
    • kuba1884 Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 12.11.16, 05:40
      No, cóż widać że dawno nie byłeś/byłaś na Bemowie:) Spoco-Loco od jakiś 3 lat nie jest już na Wrocławskiej. Został przenieśiony do Wilanowa, a potem chyba go w końcu zamknęli. Baru HAMI również nie ma na Rołogii i chyba nigdy nie było, ale nie jestem pewien. Latisana jest dobra na przyjęcia komunijne i tyle.
    • andrew86aa Re: Gdzie dobrze zjeść na Bemowie? 17.01.17, 20:23
      jeśli chodzi o pyszne sushi na Bemowie to polecam restaurację sushi chef na Górczewskiej 200
      mają tam też smaczną zupę z pierożkami won-ton
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka