Dodaj do ulubionych

XXX LO im Śniadeckiego

16.06.05, 14:06
hej! kto z Was kończył i w którum roku?
ja w 95
Obserwuj wątek
    • Gość: Nobody Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 16.06.05, 15:51
      Ja w 1999, kto Cie wtedy uczył ?
      • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 16.06.05, 16:12
        wychowawca: pani Maślakowa
        a reszta to hmm polski- Kobuz a potem Przymusiala, ZPT- Guzek, WF - Glos
        • Gość: Kaczor Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aig.pl 29.07.05, 15:27
          Heh :o) 1993.

Głos mnie uczył, Mistrzu też. Fizy - dyrektorka, polskiego pani Grodzicka. A
          historii
          • Gość: JK Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.29.175.* 23.08.07, 09:27
            Hej Kaczor ja tez kończyłam w 1993 :)
        • Gość: ma_ruda Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 18.11.05, 10:22
          kurcze Maśłakowa - to bylo malenstwo:))
          ja skonczylam w 96 - wychowawczyni ta od ruska z ruskim nazwiskiem, ludmila ale
          kurcze co dalej?? potem Maslakowa, Czepek - biologia, Mistrzuniu - informatyki
          i zpt, glosowa wf, biczyk polski...dalej nei pamietam:) to byly czasy.
      • Gość: Noody Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.chello.pl 17.06.05, 12:39
        Ja też w 1999. Kto był twoim wychowawcą?
      • gtuptus Re: XXX LO im Śniadeckiego 01.07.05, 15:55
        a czy wśród osób czytających forum jest ktoś kto kończył LO w roku 1977???
        • sbb5 Re: XXX LO im Śniadeckiego 24.10.05, 14:05
          Ja kończyłem LO XXX w 1979. Klasa p. Modzelewskiej!
          • Gość: Gość Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.stat.gov.pl 30.11.06, 16:03
            Mieczysłąwy Modzelewskiej od matmy?
            • Gość: sbb5 Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.com 14.08.07, 19:42
              Ano od matmy
      • Gość: Nobody Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 12.07.05, 17:12
        A kto z Was pamieta czasy, kiedy PO uczył S.Owsiany ?
        To był całiiem w porzadku facet jak na peowca.
      • Gość: Dio Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 213.25.40.* 21.09.05, 12:04
        Co tam ciekawego slychac teraz ?
      • Gość: Bemowianin Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 13.11.05, 22:25
        Trzeba to forum jakos rozruszac
    • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 17.06.05, 15:07
      pani Maslak
    • Gość: maniana Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aster.pl 18.06.05, 14:01
      ja tez 1999:)
      • witttorio Re: XXX LO im Śniadeckiego 20.06.05, 12:27
        Ach wy szczawie - ja XXX kończyłem w 1987 roku !!
        • witttorio Re: XXX LO im Śniadeckiego 20.06.05, 12:28
          kto pamięta WOJNARA ten niech sie wpisuje !!!
          • Gość: roch Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 217.153.127.* 22.06.05, 20:33
            ja w 1991 i pamietam "plemnika"
            i tego postrzeleńca od PO
            • Gość: pmilka Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 212.160.172.* 23.06.05, 14:59
              plemnika też pamiętam, uczył mnie w I klasie, natomiast od PO niestety już nie
              żyje jakieś 12 lat(mam na mysli tego co organizował spływy, wyjazdy itp)
              • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 12.07.05, 09:36
                gwoli scislosci umarl na raka. stopnial w oczach po prostu. Dla mnie byl bardzo
                w porzadku. jakbyscie poczyli sie panem Mleczko ktory go zastapil to byscie sie
                zalamali. w zyciu nie widzialem takiego palanta jako nauczyciela.
              • Gość: Kaczor Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aig.pl 29.07.05, 15:28
                Ten od spływów był super.

Ten, o którym mowa to, jak się przedstawiał "podpułkownik, magister inżynier
                Adam S." ;o)
            • Gość: guest Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.zgpila.com.pl / *.winkowski.pl 24.06.05, 15:06
              ja też pamiętam plemnika, coś mi słabo idzie liczenie, ale skończyłam chyba rok
              póżniej, i maślakową, Głosów, Grzybowską itd...
              • Gość: Vader Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.cwd.waw.pl / 195.164.254.* 30.09.05, 10:52
                Kto pamięta Biczyka
                • Gość: zuk Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.181.175.* 30.09.05, 12:05
                  doskonale pamiętam - mój wychowawca
                • Gość: ma_ruda Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 18.11.05, 10:25
                  JA, JA, JA - kurcze jak on mnie nie znosil, no ale on nie lubil gadania na
                  lekcjach :D a ja straszna gadlua jestem
            • gtuptus Re: XXX LO im Śniadeckiego 01.07.05, 15:50
              Gość portalu: roch napisał(a):

> ja w 1991 i pamietam "plemnika"
              > i tego postrzeleńca od PO
              Ja kończyłam w 1977
            • Gość: Misia Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 213.77.90.* 05.07.05, 16:11
              Ja w 1992 ;] a pan od PO był naszym idolem ;]]]] czy ktoś pamięta jak chciał
              uczyć rzutów granatem ??? albo jak wyglądał u niego musztra ;]]]]
              • Gość: JK Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.29.175.* 23.08.07, 09:32
                mnie się najbardziej podobało wyjście z telefonami polowymi, które
                nie działały, i bieganie z nimi wokół szkoły ...
          • Gość: AB Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.urmc.rochester.edu 26.06.05, 13:30
            Nie do zapomnienia! Bardzo interesujaca postac.
          • Gość: maciuga Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 217.149.249.* 23.08.05, 11:07
            ja pamietam te mende - plemnika, trzymal mnie w niepewnosci na kilka minut przed, to sie chyba
            nazywalo, sesja - zdajesz czy nie?
          • belik22 Re: XXX LO im Śniadeckiego 21.05.06, 23:18
            Pamięta, pamięta, ale miała "ksywkę" Plemnik, i z uwagi na upodobania chyba
            zasłużoną
          • belik22 Re: XXX LO im Śniadeckiego 28.07.06, 21:13
            faktycznie niezapomniane wrażenia. Znalazł każdą okazję, żeby poświńtuszyć, i
            bardzo był z tego zadowolony. Tak było do tego 85, kiedy kończyłam.
          • Gość: asik Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 193.108.194.* 12.04.07, 15:26
            pamiętam, że my go nazywaliśmy "plemnik"
        • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 20.06.05, 13:02
          no no no!!! :)
          • witttorio Re: XXX LO im Śniadeckiego 20.06.05, 13:12
            szkoda że nie ma dobrej strony XXX LO. Ta oficjalna jest kiepska bo nawet nie
            mozna dokonać żadnego wpisu. Mam jeszcze kontakty sprzed lat i kilka osób
            chciałoby sie spotkać. Moze masz jakiś pomysł.
            • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 20.06.05, 15:19
              nie mam zadnego. ciezko zebrac sie moje klasie. nie mowiac zeby zebrac
              absolwentow z innych lat :)
              • belik22 Re: XXX LO im Śniadeckiego 21.05.06, 23:22
                A nam się udało rok temu zrobic spotknaie po 20 latach od matury i była
                większość ( ponad 20 osób) z klasy. Może warto próbować indywidualnie?
    • Gość: elle Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 213.241.34.* 26.06.05, 16:47
      99r.
      wychowawca: Maślak
    • Gość: MarcinS Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.ssmb.com 29.06.05, 16:45
      To miło, że ta szkoła wydała na Świat takich absolwentów, którzy wspominają
      ją... Ja kończyłem w 1989 roku (ostatnia matura za komuny). Nasza klasa zebrała
      się ponownie we wrześniu 2004 - wystarczy chcieć. Najbardziej to zmieniła się
      okolica... gdzie te stare budynki pamiętające getto i okupację. Ostatnim moim
      wychowawcą był Głos.
      • Gość: Grosz Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.06.05, 15:00
        Ja też skończyłam to Liceum, ale nie mam zbyt dobrych wspomnień :(
        Moją wychowawczynią była Wojewódzka.
        • Gość: ) Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.chello.pl 01.07.05, 00:10
          eee tam nie macie zbyt dobrych wspomnien bo uczyli was inni nauczyciele, teraz
          sie wszytsko pozmienialo, nowi nauczyciele, nowe wymagania, szkoła podnosi
          poziom :D
          • witttorio Re: XXX LO im Śniadeckiego 01.07.05, 11:52
            Młodziaki - skoro szkoła podnosi poziom to zróbcie zebranie absolwentów. Nawet
            nie wiecie ile mozna złapać kontaktów na przyszłość. Wiecie ile absolwentów XXX
            LO jest teraz dobrze poustawianych...
          • Gość: Vader Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.cwd.waw.pl / 195.164.254.* 30.09.05, 11:03
            Marcin Sokołowski to przecież "Sokół". Pamiętasz Safjana.
        • Gość: pio1984 Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.chello.pl 02.07.05, 08:46
          witam, ja tę szkołę konczyłam w 1976roku. W tamtych czasach była to jedna z
          lepszych średnich szkół.Pozdrawiam. EM
          • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 05.07.05, 16:32
            jezu
            ja sie wtedy urodzilem ;)
            • pio1984 Re: XXX LO im Śniadeckiego 11.07.05, 19:56
              Wiem, że jestem dla Ciebie "dzieciaku" wiekową osobą, ale nie aż taką żebyś
              odrazu porównywał mnie do Jezusa. Pozdrawiam EM.
              • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 12.07.05, 09:37
                bez urazy oczywiscie
                pelen szacuneczek :)
          • algirdas Re: XXX LO im Śniadeckiego 24.09.05, 14:54
            Gość portalu: pio1984 napisał(a):

> witam, ja tę szkołę konczyłam w 1976roku. W tamtych czasach była to jedna z
            > lepszych średnich szkół.Pozdrawiam. EM

Moj brat też skończył XXXtkę też jakoś tak w okolicach 1977 -78. Jego
            wychowawaczynią była niejaka Krystyna Sobczyńska. Dobrych wspomnień to on o
            niej nie ma.
            Jakby był organizowany zjazd absolwentów to dajcie znać na moje priva. Acha! on
            jest z rocznika 1959. Razem z nim do klasy chodzili ludzie, których nawet parę
            razy widziałem w TV (jeden z nich jest ponoć znanym aktorem serialowym).

Pagarbiai
            Algirdas
            • Gość: joanna@osx.pl Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.crowley.pl 22.08.07, 13:28
              Witam, ukonczylam szkole w 76 roku, IVG, Boguslawa Kowalskiego. Czy
              ktos pamieta tamte czasy? Wielu z nas zrobilo wrecz kariery. Sa
              szkoly, ktore organizuja zjazdy, ale nie Sniadecki, szkoda. A moze o
              czyms nie wiem?
              Gdyby ktos byl laskaw odpisac joanna@osx.pl
              Pozdrawiam
              • Gość: gtuptus Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 212.244.241.* 24.08.07, 08:20
                Hej ja koończyłam tę szkołę w 1977 roku. Klasa nasz "należała"
                poczatkowo do Ewy Szymańskiej od anglika, później do Rabij.Nam tzn
                naszej klasie udało się spotkać 5 lat temu, ale na gruncie
                prywatnym. Od czasu do czasu mam kontakt z Wawrzyńcem Konarskim
        • Gość: Agatka Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 213.77.90.* 05.07.05, 16:14
          Ja również przez tą ciućmę mam złe wspomnienia z LO. Niestety mieliśmy pecha
          spotkać takiego "nauczyciela" łoj aż mnie ciarki przeszły mimo, że to tyle
          lat ....
        • Gość: Kaczor Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aig.pl 29.07.05, 15:30
          Oooo, Wojewódzka. Pamiętam ja
      • witttorio Re: XXX LO im Śniadeckiego 01.07.05, 11:49
        Marcinie S - musieliuśmy się zatem mijać w szkole bo ja maturę robiłem w 1988 r.
        • Gość: MarcinS Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.ssmb.com 05.07.05, 15:01
          Na pewno się spotkaliśmy, ja chodziłem do klasy o profilu mat.-fiz. Matematyka
          z p. Ramotowską wywarła na mnie głębokie piętno. Wspominam mile p. Reterską,
          dzięki której do dziś mam słabość do książek i języka polskiego. Również p.
          Karolak sprawiła, że historia stała się dle mnie hobby. P. Trojanowski, w
          czasach dogorywającej komuny, wprowadzał nas w arkany wolnego słowa i dumy
          narodowej. "Plemnik" zaś ganiał nas za niezmieniane buty ("no i gdzie masz
          kapcie?"). Niemile wspominam p. Szymańską, przewodniczącą komórki PZPR w
          szkole, która miała skrajnie inne ode mnie wyobrażenie o mojej przszłości. Poza
          tym w naszej klasie było paru "spadochroniarzy"...
          • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 05.07.05, 16:34
            he he he
            to powiem wam ze Ramotowska podobne pietno wywolywala rownize przez piersza
            polowe lat '90 :)
            mam uraz do dzisiaj. nawet do twierdzenia Talesa :) (ale nie bylem
            spadochroniarzem) :)
    • Gość: AS72 Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 194.72.49.* 01.07.05, 16:48
      matura w 91, biol-chem.
      • Gość: op Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.3.pl 01.07.05, 20:49
        Śniadek chyba z roku na rok jest coraz gorszy ..nauczyciele juz chyba nie ucza z
        powolania tylko przymusu..totalna olewka w stosunku do uczniow . bo nauczyciel
        ma zawsze racje ..a uczen nie moze miec wlasnego zdania..eh..zaluje ze poszlam
        do tego liceum ... niewiem co to bedzie za kilka lat..moze sie bede smiac z tego
        mojego narzekania na ów szkołe i dobrze ja wspominac jednak na dzień dzisiejszy
        jakos nie moge wczuc sie w jej klimat... <matura tuż tuż :(( )
        • Gość: Nobody Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 01.07.05, 23:47
          Wpisujcie nazwiska nauczyli ktorzy was najwiecej nauczyli i tych ktrych
          najgorzej wspominacie :)
          • Gość: :P do op IP: *.chello.pl 02.07.05, 00:50
            w ktorej jetes klasie?i na ktorych nauczycieli tak nazekasz?
            • Gość: Agatka Re: do op IP: 213.77.90.* 05.07.05, 16:18
              Najgorzej do dziś wspominam Wojewódzką. Amen. Ona dla mnie zawsze będzie
              pierwowzorem Czarownicy. Mściwe wstrętne babsko. Mam nadzieję że już biednych
              ludzi nie uczy .......
              • pio1984 Re: do op 05.07.05, 20:09
                Droga Agatko, czy pani Wojewódzka uczyła jezyka polskiego, czy matematyki.
                Dawno kończyłam XXX-tkę ale pamietam, że ktoś o tym nazwizku tez nas
                gnębił.Poniewaz najgorzej wspominam właśnie pania od jezyka polskiego (przyszła
                do naszej szkoły jak byłm w klasie maturalnej) i babkę od matematyki, dlatego
                jestem ciekawa, która to to "ta Wojewódzka".Pozdrawiam EM
                • Gość: Agatka Re: do op IP: 213.77.90.* 06.07.05, 09:13
                  Od matematyki. Kosiła szczególnie pod koniec roku i szczególnie tych których
                  nie bawiły jej dowcipy, zreszta dość marne .... ja do tych należałam ;]]]]
                • Gość: ;p Re: do op IP: *.chello.pl 16.07.05, 17:35
                  Głosowie, Karolak jeszcze ucza
                  • Gość: JK Re: do op IP: 62.29.175.* 23.08.07, 09:42
                    nie zapomnę tekstu pani Karolak: "Niech ktoś usiądzie w pierwszej
                    ławce, bo nic nie widzę" <rotfl>
          • Gość: jatambyłam Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 193.24.24.* 15.07.05, 16:29
            O Boże! to tak dawno było...nie pamiętam już wielu. Karolak od
            historii "Żyrafa", PO - no comment, byłam na Jego pogrzebie jako delegacja ze
            szkoły, Wojciechowski od polskiego - do dzisiaj mam uraz i wstręt do tego
            przedmiotu, sześć razy zaliczałam semestr, tak się skubaniec uwziął,
            Plewczyńska od fizyki, moja wychowawczyni, mocno niezrównoważona kobieta,
            Państwo Głos - czad ludzie oby takich więcej, a kto zna Mistrza??? To był
            Gościu! Czy oni wszyscy jeszcze pracują?
            • Gość: Grosz Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.07.05, 17:11
              O tak Mistrzu to był czadowy facet!:)
              Głosów tez bardzo miło wspominam, za to Wojewódzka, Karolak - okropność.
              • pio1984 Re: XXX LO im Śniadeckiego 16.07.05, 08:39
                Witam serdecznie, czy ktoś mógłby mi powiedziec, kto to jest Mistrz i jak
                nazywał fie facet od PO ( ten który juz nie zyje).Dziękuję i pozdrawiam EM
                • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 18.07.05, 12:12
                  mistrzu to pan Guzek. Znany z powiedzenia: na świecie sa ludzie i kobiety ;)
                  • Gość: Dragonais Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 19:26
                    A czy ktoś ponad wymienianie się opiniami o nauczycielach byłby w stanie
                    ocenić jakoś tą szkołe Teraz, np. klasy o profilu bio-chem, alo coś w ten
                    klimat, z chemią w każdym razie? baardzo jest mi to potrzebne, i o
                    wszytskieopinie proszę pod adress : dragonais@gazeta.pl
                    • agamamaoli Re: XXX LO im Śniadeckiego 19.07.05, 12:19
                      Kończyłam humanistyczną w 1990. Pierwsza wychowawczyni Wojewódzka - zostawiłą
                      nas po roku - miała przeczucia, że będziemy fatalną klasą, potem przejęła nas
                      fizyczka - Żuchowska- nie za dobrze wspominam, dyskusyjny talent pedagogiczny,
                      kto zna ten wie o czym mowa.

Z perspektywy czasu oceniam szkołę jako słabą. Z klasy na studia dostało się
                      wtedy najwyżej 5 osób, po roku jeszcze kilka.
                      Aga
                      • Gość: JK Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.29.175.* 23.08.07, 09:48
                        oj, pani Żuchowska :))) niesamowite wręcz przeżycia na fizyce. Do
                        dzis nie znoszę tej dziedziny. A juz najgorsze było jak leczyła
                        przeziębienie czosnkiem i musieliśmy się tłoczyc w ostatnich
                        ławkach, żeby zlapać oddech :P
                    • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 19.07.05, 16:38
                      akurat taki profil mialby sens jakbys trafil na chemii na Jozwiakowa a na
                      biologii na Falfus
                      te Panie sa naprawde ok i jak ktos chce cos potem robic w tym kierunku to moze
                      sie u nich uczyc
          • belik22 Re: XXX LO im Śniadeckiego 21.05.06, 23:29
            Najwięcej nauczyła pani Zimecka ( chemia), ksywka "Pieszczocha", bo jak ktos
            podpadł to mówiła "pieszczoszki"....
            Naprawdę duzy format.
            • Gość: Polo Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.chello.pl 28.05.06, 11:13
              Wydaje mi się ,że chodzi Ci o p. I. Zimowską od chemii.
              Swietny nauczyciel, chociaz bardzo wymagajacy jednoczesnie
              • Gość: belik22 Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.06.06, 20:54
                masz rację co do nazwiska, po latach się zapomina. Chemia na szczęscie lepiej
                została :-)
            • Gość: JK Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.29.175.* 23.08.07, 09:50
              Zimowska a nie Zimecka...
              straszna kobieta ale bardzo w porządku. Stare dobre metody nauczania
    • Gość: Bono Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 20.07.05, 18:14
      A kto teraz uczy w Sniadku polskiego i matematyki.
      Ktorzy z nich rzeczywiscie czegos nauczą ?
      • pio1984 Re: XXX LO im Śniadeckiego 20.07.05, 19:59
        Witam, przepraszam, że nie odpowiem na Twoje pytanie, XXX-tkę kończyłam w 1976
        r. Chciałam się tylko zapytać, czy jesteś byłym mieszkańcem bloku przy
        Górczewskiej 18 i czy to Ty kończyłeś III LO?. Pozdrawiam EM.
        • Gość: Aga Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.ericsson.net 22.07.05, 12:18
          Ja kończyłam w 1989 humanistyczna. polskiego uczyła mnie p. Grodzicka (nikt jej
          nie wspomniał?), historii Maślakowa, rosyjskiego Rabijowa ( na szczescie tylko
          2 lata, przedtem urbanowska, czasowniki odmineiam bezbłędnie do dziś:-))) .
          Miło wspominam szkołę, z klasy mam męża:-))).

Zjazd absolwentów byłby super

Pozdrawiam wszystkich,
          Agnieszka
          • Gość: MarcinS Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.ssmb.com 28.07.05, 16:23
            A zatem kończyliśmy w tym samym roku. Ja byłem w klasie mat.-fiz. Moja żona
            również jest z naszego liceum... Wasza klasa też była "w dechę" - miło ją
            wspominam, choć z nazwiskami miałbym problem... U nas "gwiazdą" był Plemnik,
            który ścigał wszystkich za niezmienianie butów na kapcie. Też nie najlepiej
            wspominam Rabijową, ale generalnie szkoła wtedy była naprawdę fajna, włączając
            w to kadrę nauczycielską.

Pozdrawiam
            Marcin
          • Gość: aczor Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aig.pl 29.07.05, 15:36
            Pani Grodzicka!!! Super była! Mnie uczyła jako ostatni rocznik (matura 1993), a
            potem odeszła na emeryturę.
            • annanas Re: XXX LO im Śniadeckiego 22.08.05, 16:40
              Aczor, jestes z mojego rocznika, jaką klasa kończyłeś, bo ja na początku byłam
              w mat-fizie a potem porzemianowali ją jako ogólną.
              Pozdrawiam
              --
    • Gość: Kaczor Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aig.pl 29.07.05, 15:38
      A nikt nie wspomniał p. Czepek od biologii? Moja wychowawczyni. Złośliwa, jak
      nei wiem co, ale ogólnie dało się z nią żyć.
      • bellace Re: XXX LO im Śniadeckiego 02.08.05, 21:49
        ja kończyłam IVd w 1994, może ktoś z was chodził ze mną razem do klasy albo do
        równoległej. moją wychowawczynią była p. Liliana Ziółkowska :)serdecznie ją z
        tego miejsca pozdrawiam :)
    • Gość: joal Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 03.08.05, 22:47
      matura w stanie wojennym,
      jak miło powspominać... Moją wychowawczynią była prof."Krycha" Sobczyńska
      (przepowiadała mi karierę zawodową przy sprzedaży hot-dogów, co się na nie
      sprawdziło).Pamiętam też prof.Karwana i jego stoicki spokój. Dzięki tym
      nauczycielom, ci co dobrnęli do matury, nie mieli problemów z dostaniem się na
      studia. Polonista niestety minął się z powołaniem - na każdej lekcji wygłaszał
      mowy pochwalne na temat ówczesnego ustroju, ale większość i tak go nie
      słuchała, zajęta rozwiązywaniem zadań z matematyki i fizyki.
      • Gość: linka Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 16:43
        Oj tak, "Krycha" była niesamowita. Moja kariera miała się według niej zakończyć nawet przed maturą.
        Reszta klasy również nie rokowała dobrze. Nie pamiętam wielu nauczycieli ale "Rudej" nie zapomnę do
        końca życia.
        Nie wiem jak jest teraz ale ta szkoła nie była wtedy taka zła. Z tego co wiem to wszyscy którzy chcieli
        dostali się na studia bez problemu.
        Pozdrawiam wszystkich którzy zdawali maturę w 1979r.
        A
        • Gość: Aga Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.ericsson.net 05.08.05, 10:43
          Dałam plamę: historii uczyła mnie Karolakowa, nie Maślakowa- ta uczyła mnie
          wiedzy o społeczeństwie:-))). Prof. Czepek pamietam: tleniona blondi z mocno
          wymalowanymi ustami: mogła przegadac całą lekcję o swoim zdaje się litewskim
          pochodzeniu. O nią chodzi, prawda? Przez Plemnika mój obecny mąż zmieniał
          szkołę pół roku przed maturą. Poszturchali się trochę na korytarzu... chyba
          poszło o kapcie:-)))) Bardzo lubiłam pfor. Ramotowską i chyba jestem w
          mniejszości:-))). Była nasza wychowawczynia przez rok (potem sie poddała:-)).
          Wpadłam u niej z "lewym" zwolnieniem lekarskim, a przy tym wpadła cała klasa-
          sprawdziła wszystkie od poczatku roku. Prawie cała klasa miała obniżoną ocenę z
          zachowania na półrocze. Ale warto było- obejrzałam "Nieśmiertelnego" :-))))))
        • sbb5 Re: XXX LO im Śniadeckiego 24.10.05, 14:17
          Ja też zdawałem maturę w LO XXX w 1979 r. Serdecznie Cie pozdrawiam. Byłem w
          klasie "A" A Ty?
          SBB5
    • Gość: m Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 17.08.05, 21:54
      Jak teraz jest w Sniadku ?
      • pio1984 Re: XXX LO im Śniadeckiego 20.08.05, 12:28
        Cześć, też jestem ciekawa, co się teraz dzieje w starej, poczciwej XXX. Myślę,
        że od 1976 roku dużo się zmieniło, chodziaż wiele wymienianych tu nazwisk
        uczących profesorów jeszcze do tej pory przyprawia mnie o strach. Pozdrawiam.EM
    • annanas Re: XXX LO im Śniadeckiego 22.08.05, 16:38
      Ja zdałam maturę w 1993 r. Pamietam p Wojewódzka-bardzo złosliwa kobieta (nb.
      stwierdzila, że nie mam talentu do mamtematyki, a w sumie skończyłam studia
      matematyczna na UW :-)), p Grodzicką, Łabudzińską i Jóżwiak-rewelacyjne
      kobiety. Sympatyczna była również p. Rabij i Czepek, Głosy, Trojanowski.
      Nudizara Karolak i Żuchowska oraz Plemnik. Guzek taki sobie gosciu- średnio
      bawiły mnie jego żarty-szowinista.
      Może ktoś z mojego rocznika jest na forum :-)
      Fajnie byłoby się spotkać po tylu latach...
      • Gość: Joanna Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 23.08.05, 09:24
        witam wszystkich absolwentów:)
        a jest ktoś z rocznika '73 - matura 1992 klasa ogólna?
        zaczynaliśmy jako mat-fiz
        miło się Was czyta i wspomina stare, dobre czasy....:)
        pozdrawiam
        • annanas >>>>>>>>>>>>>> 24.08.05, 09:14
          Joanno, ja równiez jestem z rocznika 73 i zaczynałam liceum jako mat-fiz a
          kończyłam jako ogólną. Więc wniosek prosty: jesteśmy z tej samej klasy!
          Jesli chciałabyć pogadać to pisz na : annans@gazeta.pl albo na
          gg: 7530190 .
          Pozdrawiam serdecznie.
          Ania
        • annanas do Joanny 24.08.05, 09:17
          Joanno pomyliłam się w adresie prawidłowo jest: annanas@gazeta.pl
          :-)
          To chyba z radości, ze jest na tym forum kroś z mojej klasy, tak mi się rece
          tak trzesą ;-)
          • Gość: do annanas:) Re: do Joanny IP: *.devs.futuro.pl 24.08.05, 12:52
            • Gość: Joanna Re: do annanas IP: *.devs.futuro.pl 24.08.05, 12:53
              wysłałam ci wiadomość na priva
              jaki ten świat mały :)
              pozdr.
              Joanna
    • Gość: maciuga Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 217.149.249.* 23.08.05, 11:12
      ja jestem 68, zdawalem zgodnie z planem ale roku nie pamietam. wychowawczynia byla maslakowa.
      chodzilem do humanistycznej. bylo nas 4 na koncu 2. pozdr dla absolwentow
      • a.rapacka Re: XXX LO im Śniadeckiego 10.05.06, 16:42
        no to byliśmy w tej samej klasie ;))))
        Tak czytam te posty i postaci nauczycieli wyłaniają się jak te duchy z
        przeszłości ..... o wielu już zapomniałam, większości tych, których pamiętam
        nie wspominam najlepiej.. (wyj. Marylka Urbanowska i mimo wszystko Trojan).
        ale czytanki, którą przerabialiśmy z Szymańską przez cały rok: Chris Parker
        from Manchester to chyba do końca życia nie zapomnę..
        I kreatywnych (co zrobić, żeby nie było klasówki) lekcji łaciny z biednym,
        młodym człowiekem, którego nazwiska nie pamiętam... O Boże, jakie były jazdy...
        agn
      • a.rapacka Re: XXX LO im Śniadeckiego 10.05.06, 16:49
        Gość portalu: maciuga napisał(a):

> ja jestem 68, zdawalem zgodnie z planem ale roku nie pamietam. wychowawczynia
        b
        > yla maslakowa.
        > chodzilem do humanistycznej. bylo nas 4 na koncu 2. pozdr dla absolwentow

no to byliśmy w tej samej klasie ;))))
        Tak czytam te posty i postaci nauczycieli wyłaniają się jak te duchy z
        przeszłości ..... o wielu już zapomniałam, większości tych, których pamiętam
        nie wspominam najlepiej.. (wyj. Marylka Urbanowska i mimo wszystko Trojan).
        ale czytanki, którą przerabialiśmy z Szymańską przez cały rok: Chris Parker
        from Manchester to chyba do końca życia nie zapomnę..
        I kreatywnych (co zrobić, żeby nie było klasówki) lekcji łaciny z biednym,
        młodym człowiekem, którego nazwiska nie pamiętam... O Boże, jakie były jazdy...
        agn
    • zuk77 Re: XXX LO im Śniadeckiego 24.08.05, 15:59
      Ja skończyłam chyba 1997 roku (rocznik 1977). Klasa humanistyczna Biczyka
      (absolwenta szkoły). Szkołę wspominam miło. Czepek to starsza, szykowna
      brunetka - świetnie uczyła. Natomiast anglista Bruszewski, rusycystka
      Prowodyriow (baba horror), geografica Grzybowska - to raczej jakieś pomyłki
      pedagogiczne. Ale Bruszewski wiele mnie nauczył. Były jeszcze dwie sieroty -
      matematyczka Szafrańska - obrzydziła mi matmę do końca życia i chemiczka,
      Jaworowska, czy jakoś tak. Ona wiedziała o chemi mniej niż my i faworyzowała
      panów. Mistrzu był wspaniały i małżeństwo Głosów - w-fiści
      • Gość: jaaa Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.181.175.* 31.08.05, 13:23
        czy już wszyscy zapomnieli o Śniadku?
        • pio1984 Re: XXX LO im Śniadeckiego 01.09.05, 14:26
          Witam, ja pamiętam o XXX cały czas, ale widzę, że takich starych absolwentów jak
          ja odzywa się bardzo mało. Pozdrawiam "Młodzież". EM
      • Gość: Marek Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 10:46
        Witam,
        też kończyłem Śniadka w 1997r. Wychowawczyni: Plewczyńska (biedna kobieta).
        J.polski: Wojczakowski (fajny, choć filozof).
        Matematyka: Szafrańska (dopóki nie zaszła ;)), potem Staszewski (spoko).
        Historia: Karolak (b.mnie lubiła).
        Chemia: chyba Jaworowska czy jakoś tak (ledwo zdawałem).
        Biologia: babcia, kochająca swojego pieska (jeździła dużym fiatem).
        Geografia: Kozłowski (super gość). Z Grzybowską miałem pierwszą lekcję i od
        razu powiedziała kilku osobom, że nie zdadzą.
        Poza tym Głos i Mistrzu.
        Ogólnie oceniam szkołę nie najgorzej, bo do równoległej klasy chodziła przez 3
        lata dziewczyna, którą spotkałem po kilku latach. Za miesiąc bedziemy
        małżeństwem...
        Pozdrawiam
        • Gość: loko Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 01:29
          Ja kończyłam Śniadka w 1998. Moją wychowawczynią była p. Karolak. Kobieta
          bardzo sympatyczna, ale jej lekcje były strasznie nudne. Pani Hryczuk - od
          angielskiego - nie lubiła mnia - z wzajemnością. Najbardziej lubiłam p. Falfus
          od biologii. Dużo wymagała, ale biologię znam super do dzisiaj i bardzo się nią
          interesuję. Lubiłam też p.Powodyriow. Bardzo ostra kobieta, wymagająca, ale
          umie nauczyć rosyjskiego i jest babką z klasą. Pani Plewczyńska (chyba od
          fizyki) był biedna, nikt jej nie słuchał. Pamiętam p.Owsianego od PO. Ja i moja
          przyjaciółka mialyśmy z niego spory ubaw. Ten pan chyba sam nie wiedział o czym
          mówi i sypał jak z rękawa jakimiś dziwnymi przysłowiami.
          Niestety poziom nauczania nie był tam wysoki i nie dziwię się, że teraz szkoła
          ta jest na 51 miejscu w rankingach. Mam nadzieję, ze pedagog uaktywnił swą
          działalność, bo jak ja byłam w tej szkole to nie widziałam pedagoga na oczy, a
          paru osobom przydałaby się jego pomoc.
          Pod względem towarzyskim było tam bardzo fajnie. Często wspominam tamte czasy i
          ludzi z którymi dzieliłam cieżki żywot ucznia.
          Pozdrowienia
          • Gość: Bodzio Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 10.09.05, 09:50
            Zgadzam się Ludmila Powodyriow rzeczywiscie ma dobre metody, zeby nauczyc
            ruskiego. Do tej pory pamietam to czego nas nauczyla, zdawalem mature u niej i
            nie mam z tym jezykiem zadnego problemu. Florczak tez mnie duzo nauczyla. Z
            angielskim bylo juz gorzej. Nie wiem jak to teraz wyglada.
            • Gość: Kaja Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 09:41
              Mam pytanie:czy matmy uczy nadal prof.Staszewwski(chodzi w kowbojkach i
              spodniach dresowych+marynarka),w sumie fajny gosc-nikogo nie obllewał.I czy na
              p.Plewczynską od fizyki nadal mowi sie Zulu - Gula?
      • Gość: Marcin Sokolowski Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aster.pl 25.09.05, 09:18
        Skonczylem te szkole w 1997 roku (jestem z 1977) a uczyli mnie:

Dariusz Bruszewski: no takiego agregata to trudno spotkac. Angielskiego uczyl
        rozdajac na kazdej lekcji jakies kolorowe karteczki - zbieralem je summiennie i
        trzymam do dzis. Na jego lekcjach mialem ubaw kosmiczny mimo, ze czasami stawial
        kilka luf jednej osobie na jednej lekcji. A podchodząc do klasowych drzwi z
        kluczem zawsze zaczynał celować kilka metrów wcześniej. Czasami wkładaliśmy mu
        szpilkę w dziurkę od klucza.

pani Zimowska: chemiczka, doprowadzila do tego, ze prawie trzeslem sie ze
        strachu chodzac na jej lekcje. Na korytarzu nigdy nie odzywala sie do uczniow.
        Zdawala sobie sprawe ze swojego zlowrogiego "image"

pani Czepek: biologiczka, miala sposob na zglaszajacych nieprzygotowania. Na
        poczatku lekcji wprowadzala hitchkokowski nastroj pytajac sie: "Kto jest
        nieprzygotowany?". Ci co wymiekali zglaszali sie zapewniajac sobie spokoj na
        jedna lekcje. Zazwyczaj jednak nie pytala :)

pani Maslak: historyczka, Liczylem ile razy ziewnie na lekcji. Srednio tak ze 20
        na godzine lekcyjna. Poprawienie wynikow w nauce mozna bylo osiagnac przynoszac
        jej gazete na sprawdzian.

Mistrzu: no smieszny gosc, detektyw. Po remoncie kibli tego samego dnia pojawily
        sie na scianach tamze dosc glupawe rysunki zrobione markerem. Mistrzu chodzil po
        klasach i sie pytal czy ktos nie ma pozyczyc markera. A u mnie mozna bylo dostac
        rysunek techniczny dla Mistrza za 3 browary :)

pan Glos: WueFista, tez dosc charakterystyczny. Najlepiej prezentowal sie w
        kraciastym garniturze na szkolnych dyskotekach. Na bramce zazwyczaj stal z Mistrzem.

pani Przymusiala: ona nie lubila mnie, ja nie lubilem jej. Rok w rok dawala mi
        ledwie mierniaka z polskiego (fakt, miała za co). Tak się bałem, że mnie uwali
        na maturze, że w końcu zacząłem totalne kucie z polskiego. Efekty: 4 z pisemnej
        i 5 z ustnej. Moje głośne "Co?!" mocno skonfudowało komisję w czasie
        odczytywania wyników.

pan Biczyk: chodził z torbą na ramię. Tylko paski miała tak długie, że zwisała
        mu ledwie nad ziemią.

pani Grzybowska: geograficzka, moja wychowawczyni. Najczęściej zadawała pytanie
        "tak czy nie?". Lubowała się w zestawieniach statystycznych. Kto, mając w ręku
        rocznik statystyczny, podważał jej wywody miał prze... A ja robiłem "kodowane"
        ściągi tychże zestawień i kładłem normalnie na stole podczas sprawdzianów.
        Działało. Od bidy można było je powiesić na "dekoracji".

Na długiej przerwie można było wyskoczyć na dymka "w bramie". Dla odważniejszych
        pozostawał jabol (około 3,50, albo 35tys sztuka) zakupiony w sklepie nieopodal.
        Oczywiście trzeba było się spieszyć a po fakcie nie zbliżać się do nauczycieli.

Jakby co, to chodziłem do IB, IIB, IIB i IVB.
        • Gość: zuk Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 25.09.05, 19:20
          to jesteś z tego samego rocznika, co ja. Z tego co wiem 'b' przez chwilę była
          klasą o profilu mat-fiz. Ja natomiast byłam w 'c', czyli humanistycznej.
          • tatamaraka Re: XXX LO im Śniadeckiego 25.09.05, 22:53
            Zgadza się z tym profilem. Zmiana nastąpiła pod wpływem nacisku uczniów. Trochę
            szkoda. pani Szafranska od matmy okazala sie chyba zbyt wymagajaca. Bylem jednym
            z niewielu (jesli nie jedynym), ktoremu taka zmiana sie nie podobala. A Wy,
            mieliscie chyba bardzo dobrego nauczyciela od polskiego, to byl pan Wojczakowski?

ps. (tatamaraka = Marcin Sokolowski)
            ps2. pozdrowienia dla pani Szafranskiej.
            • Gość: zuk Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.181.175.* 26.09.05, 11:51
              Nie, wychowawcą i nauczycielem od polskiego był Biczyk. Nauczył nas sporo, ale
              nie bez bólu (naszego ;-)). Miał pewną „zabawę”. Z Bruszewskim, gdy zbliżał się
              koniec semestru lub wystawiali zagrożenia, każdy licytował się, kto w danej
              klasie postawi więcej – taki był finał, że np. na 23 osoby w klasie „zagrożone”
              było 20.
              • tatamaraka Re: XXX LO im Śniadeckiego 26.09.05, 13:14
                No niezly z nich duet byl. A slyszales o plotkach, na temat plotek (wiem, troche
                zagmatwane) rozpuszczanych przez Mistrza na temat Biczyka? co to ludzie nie
                wymysla... ;)
                • Gość: zuk Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.181.175.* 26.09.05, 15:40
                  coś słyszałam - Chodzi o to, że Biczyk jest homo?
                  • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 26.09.05, 16:23
                    he he he tez o tym slyszalem :)
                    a wogole to pamieta ktos Bazyla? skonczyl w koncu ta szkole? bo jak ja
                    konczylem to byl 8 rok w szkole. kazda klasa zaliczona podwojnie :)
                    • tatamaraka Re: XXX LO im Śniadeckiego 26.09.05, 16:30
                      No, no, pamietam. A wlasciwie sobie przypomnialem o nim. Bazyl, hehe. On chyba
                      jakas tajemnicza komitywe z Mistrzem zawiazal. Rzeczywiscie Bazyl byl elementem
                      stalym XXX. Natomiast jesli chodzi inne "ciekawe" postacie to jeszcze byla taka
                      pani wozna, bardzo filigranowa, czarne wlosy, no taka nie za mloda. Tez kazdy
                      musi ja kojarzyc bo lubila sobie pogadac z uczniami.
                      • Gość: ma_ruda Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 18.11.05, 10:44
                        oboje pamietam :)) bazyl jak ja bylam w 3 czy 2 klasie jakos wyparowal:) moze
                        skonczyl szkole ???
                        • Gość: zuk Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.181.175.* 18.11.05, 13:45
                          Chodziłam do c, ale w pierwszej klasie byłam w e, od drugiej stworzyli profile
                          i przeszłam do humanistyczego. Więc, jeśli od początku byłaś w e, to się znamy.
                          A od rosyjskiego była Powodyriow - strasznie się nie lubiłyśmy
                          • Gość: ma_ruda Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 18.11.05, 14:44
                            od poczatku bylam w e :)) ale kurcze nie pamietam kto sie od nas przeniosl -
                            takiej fajnej klasy :D - przeniosl do c:)) przypomnisz mi?? moze byc na priva
                            ma_ruda2@gazeta.pl
                            mnie tez powodyriowa nie lubila :))) z wzajemnascia!!
                      • asik74 Re: XXX LO im Śniadeckiego 23.08.07, 10:22
                        Oł maj gad, BAZYL :D zapomniałam o tym gościu :)
                    • Gość: aśka Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.05, 09:48
                      Ja pamiętam Bazyla, do mojej klasy też chodził.
                  • tatamaraka Re: XXX LO im Śniadeckiego 26.09.05, 16:27
                    Nie bardzo chcialem tak publiczne i otwarcie. Jego sprawa czy jest czy nie.
                    Natomiast rzeczona plotka mowila, ze sie zwierzyl Mistrzowi a ten wszystko
                    wypeplal.

A w ogole to:
                    Trzydziestke wspominam baaardzo milo, poznalem tam wielu ludzi, ktorzy tworza
                    trzon towarzystwa, w ktorym sie obracam do dzis, tj prawie 10 lat od skonczenia
                    tej szkoly. Natomiast jesli chodzi o poziom, to ogromna wiekszosc moich
                    znajomych stamtad, w tym i ja, pokonczyla juz studia. Jak przejezdzam ul.
                    Wolnosc (a czasami robie lekki antyskrot) to zawsze lezka w oku sie kreci...
                    • Gość: zuk Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.181.175.* 26.09.05, 17:04
                      Bazyl w końcu chyba skończył szkołę. Nie wiem skąd, ale większość wiedziała o
                      plotkach dotyczących prof. Biczyka - jednak, czy były one prawdziwe nie wiem i
                      nie obchodzi mnie to, bo dzięki niemu dostałam się bez specjalnych przygotowań
                      na Polonistykę (do egzaminu wcale się nie uczyłam). Z mojej klasy też większość
                      (jeśli nie wszyscy) dostali się na studia i je pokończyli. Szkołę wspominam
                      bardzo miło. Woźna, o której wspomniałeś też dobrze wbiła mi się w pamięć -
                      mnie częstowała owocami, bo "blado wyglądałam". To była fajna szkoła i cieszę
                      się, że do niej poszłam.
                      • tatamaraka Re: XXX LO im Śniadeckiego 26.09.05, 17:12
                        No i jeszcze jedna ciekawostka mi sie przypomniala. Mianowicie bylismy
                        sponsorowani przez Browary Warszawskie. Pamietacie te kalendarze? Chyba z
                        kolumna Zygmunta. Od browarow mielismy przede wszystkim autokar wozacy nas na
                        roznego rodzaju wycieczki. A na wycieczkach dzialo sie, dzialo...
                        • Gość: tuptus Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 212.244.241.* 29.09.05, 12:51
                          a kiedy ja chodziłam do tej szkoły (maturę zdawałam w 1977) mieliśmy tzw prace
                          społeczne właśnie na terenie browarów. Dziewczęta na coca-coli a chłopcy na
                          rozlewni piwa. Praktyki te pozwalały na na "dogłębne poznanie życia" - Broń
                          Boże nie ma w tym negatywnego podtekstu. Wychowawczynią naszej klasy w tamtych
                          czasach była Pani Gaciąg chemiczka. Czy ktoś z Was pamięta te czasy???
                          • Gość: joal Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.09.05, 22:24
                            o ile pamiętam Panią Gaciąg, była to już starsza Pani, ale szykowna, która
                            ubierała się w bluzki z duużym dekoldem i chętnie tłumaczyła chłopcom (!)
                            zawiłości chemii. Skutecznie się ignorowałyśmy tzn. ja nic się nie nauczyłam z
                            chemii, a Pani Profesor nie sprawdzała mojej (nie)wiedzy; i dobrze.
                            Maturę zdawałam 5 lat póżniej tzn. '82. Ciekawa jestem kto Cię uczył
                            matematyki, fizyki i biologii (czy Plemnik?- był świetny!)
                            Browary sobie przypominam, więc nie była to akcja jednorazowa.
                          • pio1984 Re: XXX LO im Śniadeckiego 02.10.05, 14:16
                            Tak ja pamiętam bardzo dobrze, zwłaszcza Panią Gaciagową. Prace społeczne w
                            Browarach tez pamiętam, ale myslę, ze niektórzy z mojej klasy woleliby o wizycie
                            w Browarach nie wspominać - wszyscy bylismy przydzieleni do rozlewni piwa.
                            Pozdrawiam EM
                          • sbb5 Re: XXX LO im Śniadeckiego 24.10.05, 14:13
                            Ja kkończyłe LO XXX w 1979 i doskonale pamiętaM PRAKTYKI W BOROWRZE NA
                            gRZYBOWSKIEJ I LINNIE BORWARU I cOCA COLI I Gaciongową tez pamiętam...
                            Miło spotkackoleżankę ze szkoły :))
                          • belik22 Re: XXX LO im Śniadeckiego 21.05.06, 23:40
                            Pamiętam, prawidłowe brzmienie nazwiska to GaciONG. Faktycznie przemioeszanie
                            pewnego szyku i słabej dydaktyki. Ale wspomnień sporo
          • Gość: Gość Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.06, 03:14
            Klasa humanistyczna powstała z inicjatywy Biczyka, początkowo tylko językowa.
            Rok ukończenia:1998 Klasa c
            Set klasyczny: Brusio-angielski, Bzyczyk-polski, Ramotowska-matma, Florczak-
            niemiecki, Głos wf, Falfus biologia (wychowawczyni), Zióła (ruda) fizyka,
            oczywiście owsiany w roli po. itd
            Motto: Śniadecki gdyby żył to by pił!

Ten napis "Rama" na framudze drzwi od matematycznej to zasługa naszej klasy !!!
      • Gość: ma_ruda Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 18.11.05, 10:38
        chyba cie zuku pamietam :)) ja chodzilam do VIE a ty d? prawda??? jak milo :)))
        ciekwe czy ktos z VIE jeszcze tu jest ??
        sylwia 77
      • asik74 Re: XXX LO im Śniadeckiego 23.08.07, 10:06
        nareszcie ktoś wspomniał Bruszewskiego :)
    • Gość: irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.centertel.pl 26.09.05, 17:14
      a radiowezel dziala? :)
      • tatamaraka Re: XXX LO im Śniadeckiego 26.09.05, 17:34
        pewnie dziala, ale teraz na topie to hip-hop jest. A czasy sniadka kojarza mi
        sie nieodlacznie z grunge :)
        • Gość: MarcinS Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 83.145.118.* 27.09.05, 10:31
          Swietna szkola i guzik mnie obchodza notowania na ktorym to jest obecnie
          miejscu w rankingu szkol. Z mojej klasy rowniez wszyscy "wyszli na ludzi" i
          pokonczyli dobre szkoly. Ilekroc spotykam kogos kto konczyl XXX-tke, jestem
          przekonany, ze mam do czynienia z ludzmi wartosciowymi. Choc otoczenie szkoly
          zmienilo sie przez te lata ja rowniez, gdy mam okazje, skrecam by przypomniec
          sobie tamte szkolne czasy. I choc minelo juz 16 lat od rozstania sie
          ze "Sniadeckim", moi najblizsi znajomi i przyjaciele wlasnie z tej szkoly sie
          wywodza... Pozdrawiam wszystkie roczniki "Sniadeckiego".
          • Gość: irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.centertel.pl 27.09.05, 11:46
            moi znajomi tez sobie niezle radza. Wiec zle nie bylo :)
            • Gość: zuk Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.181.175.* 27.09.05, 14:53
              Pani Czepek zawsze powtarzała, że jak ktoś czegoś chce, to nie przeszkodzi w
              tym nawet kiepski nauczyciel. Waiadomo, nie wszyscy pedagodzy w 30. byli
              rewelacyjni, ale jeśli chcieliśmy studiować dany kierunek, nic nie stało na
              przeszkodzie. A niektórzy umieli zaciekawić swoim przedmiotem. A tak z innej
              beczki - pamiętacie "siłownię" - co wyżsi musieli uważać, by nie walnąć głową w
              sufit ;-)
              • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 28.09.05, 16:32
                no baaaa
                to chyba przez ta silownie mam teraz lekki lysiejacy placuszek na czubku
                glowy :)
          • Gość: L.A.U. Klasa humanistyczna, matura '95... IP: 81.210.22.* 04.01.06, 15:00
            ... wychowawczyni p. Kardaś i dwie niezapomniane (ze względu na wartość
            poznawczą, a nawet edukacyjną:))) wycieczki do Krakowa i Zakopanego. Jest tu
            ktoś z tej klasy?
            • konkubinka Re: Klasa humanistyczna, matura '95... 11.05.06, 23:20
              co prawda bez matury w tej szkole ale jest ktos chyba ztego roku:):)
              czy nick pochodzi od Twego nazwiska???
    • Gość: Kto Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 04.10.05, 17:32
      Kto w Sniadku wg Was najlepiej uczy teraz polskiego i matmy ?
      • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 10.10.05, 11:12
        a czy uczy jeszcze Pani Przymusiala?
        • Gość: sppa Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 17.10.05, 16:20
          Pnai Przymusiala juz od kilku ladnych lat nie uczy.
          • irish76 Re: XXX LO im Śniadeckiego 19.10.05, 15:12
            szkoda
            fajna byla
    • Gość: pook Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.devs.futuro.pl 08.10.05, 07:48
      Hej ! Jest tam ktos , po drugiej stronie ?
    • Gość: aśka Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.05, 09:56
      Ja też w 95
      • Gość: ja Re: XXX LO im Śniadeckiego IP: 62.181.175.* 28.10.05, 17:26
        czy ktoś z Was był w klasie, której wychowawcą był prof. Biczyk?
    • nossidar Re: XXX LO im Śniadeckiego 30.10.05, 11:53
      Witam, ja kończyłam XXX w 2000 r.
      Uczyli mnie :
      D. Bruszewski - wychowawca od I do III klasy
      J. Biczyk - polski
      E. Grzybowska - geografia
      Ziólkowska - fizyka
      Jarzębowska - chemia
      Bąk - niemiemcki
      Czepek - Biologia
      Owsiany - PO
      Mistrz - WT, informatyka, wychowawca w klasie IV
      Maślak- historia
      pani od mamteamtyki nie pamietam :PPP

Nie było fajnie. W latach mojej kariery w XXX LO wsyztskim nauczycielom
      poprzewracało sie w głowach chyba.
      Fajna była tylko studniówka i część ludzi z klasy. Do tej pory sie trzymamy!!!
      klasa C :))))))))))