Dodaj do ulubionych

Opinie na temat laptopów hp

27.07.10, 12:08
Witam, właśnie rozglądam się za laptopem, ostatnio wpadłmi w oko oto taki:www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/opis-hp-g72-120ew-w7hp.bhtml#content_3c . Rozmawiałem ze znajomymi wielu z nich ma hp i sobie chwali. Może macie jakieś doświadczenia z tymi laptopami tej firmy?
Obserwuj wątek
    • mariusz-ef Re: Opinie na temat laptopów hp 29.07.10, 13:34
      sorry, ale mamy już 10 rok XXI wieku i nie mogę zrozumieć jak laptop może nie
      mieć Bluetootha!
      • k.nowakowski76 Re: Opinie na temat laptopów hp 24.08.10, 16:49
        Mialem stycznosc z kilkoma laptopami hp i generalnie odradzam zakup tej marki.
        zlozone sa z marnych czesci, do tego bardzo sie grzeja, szczegolnie wersja
        pavilion, bez zbednego obciazenia procesor czesto dobijal do 90 i wiecej!
    • elizka.888 Re: Opinie na temat laptopów hp 17.01.11, 00:02
      Oj nie!!! Męczyliśmy się rok z nadzieją, że się przyzwyczaimy. Nie udało się, teraz mamy Sony Vaio i starą dobrą Toshibę.
      Największe wady HP? Przegrzewa się, milion światełek, które po jakimś czasie irytują i w ogóle całokształt. Nie polecam.
    • eustachyxxx Re: NIe polecam 17.01.11, 10:10
      Każdy laptop przegrzewa się gdy ma zapchany kurzem układ chłodzenia. Zwłaszcza z mocną grafą. Z tym, że model Pavilion z serii DV rzeczywiście jest niezbyt udany.
    • 3fanta Re: Opinie na temat laptopów hp 27.02.14, 21:35
      Nie polecam.Wiecznie mi się grzeje.Wyje potem nieludzko.I jak laptop w tych czasach może nie mieć nagrywarki tylko jakieś kombo?
    • pawel_utz Re: Opinie na temat laptopów hp 13.03.14, 13:01
      Z chłodzeniem do tej pory sobie nie poradzili, jeszcze design nie jest za specjalnie ciekawy ale to już subiektywne odczucie ;)
    • skyfall001 Re: Opinie na temat laptopów hp 11.04.14, 13:24
      Obecnie posiadam laptop firmowy z hp i jak na razie spisuje się bez zarzutów. Nic się nie zacina, a bateria trzyma przez długi okres czasu nawet przy bardzo jasnym ekranie.
    • doninek Re: Opinie na temat laptopów hp 23.07.14, 15:13
      Ja miałem ich lapki i nie narzekam, i szczerze powiem że nie słyszałem jakiś nagatywnych opinii na ich temat.
    • lilith95 Re: Opinie na temat laptopów hp 17.02.17, 16:19
      NIE POLECAM. Jestem osoba która korzysta z programów graficznych ale niezbyt intensywnie, czasami w coś pogram i dostałam w prezencie HP z górnej półki. I co minęły 3 lata i padł cały system chłodniczy, mimo ze laptop z zewnątrz nie był gorący. Laptop byl nieciekawy pod względem graficznym szaro bury i kiepskiej jakości plastik. A mówiłam ze HP nadaje się co najwyżej dla ludzi przeglądający internet czy siedzących w biurowej robótce. NIE KUPUJCIE! Bo pożałujecie. Lepiej kupić Lenovo.
      • lilith95 Re: Opinie na temat laptopów hp 17.02.17, 16:23
        Aby tego było mało to jeszcze wiatrak chłodniczy haczył o jedna z kart wewnątrz co powodowało ogromny hałas i trzeba było stukać w laptopa aby przestało.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka