Dodaj do ulubionych

alternatywa dla allegro/ebay

02.09.10, 18:50
Polecam póki można coś kupić po okazyjnej cenie.

[url=http://www.aukcjusz.pl/?pwid=27270c2134db4c77bb7b18b87cbd8f56]www.aukcjusz.pl[/url]

Obserwuj wątek
    • sosnos1 Re: alternatywa dla allegro/ebay 02.09.10, 18:51
      www.aukcjusz.pl/?pwid=27270c2134db4c77bb7b18b87cbd8f56
      • skarabeusz.easy Re: alternatywa dla allegro/ebay 16.05.11, 11:20
        Alternatywnych portali jest wiele, ale popularnośc allegro każe internautom sie do niego ograniczać, zupełnie niepotrzebnie. Inne serwisy tez mają potencjał, a często sa jeszcze darmowe jak sprzedajemy.pl , tam dodanie ofert jest łatwe i szybkie, a lokalna sprzedaż, którą promuje serwis została już doceniona nawet przez allegiganta.
    • piotrek123beauty Re: alternatywa dla allegro/ebay 20.05.11, 16:41
      Zawsze można wystawiać przedmioty na świstaku. Opcjonalnie na niektórych forach tematycznych jest możliwość wystawienia przedmiotu w "Bazarze, Targowisku etc."
      __
      [url=http://www.dzialki-mazury.pl]działki mazury[/url] | [url=http://www.nieruchomosci-radzymin.info]radzymin nieruchomości[/url] | [url=http://www.radzymin.org]radzymin[/url]
    • pratoka Re: alternatywa dla allegro/ebay 07.07.11, 22:03
      Ja teraz jako alternatywe widzę mergeto pl. Są tani, maja wiecej opcji niż allegro. I teraz konkursy z ipadami.
      • 3czy Re: alternatywa dla allegro/ebay 04.02.12, 20:44
        Można też dawać ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych o sprzedaży, tylko kto by te wszystkie telefony odbierał ;)
    • kinross Re: alternatywa dla allegro/ebay 07.03.12, 21:17
      Niestety w Polsce rządzi allegro. Jak mieszkałem w UK to wolałem ebay.
    • ania419 Re: alternatywa dla allegro/ebay 03.02.13, 06:22
      alternatywa dla allegro - > www.alekro.pl
    • mattxx01 Re: alternatywa dla allegro/ebay 06.02.13, 14:03
      Amazon.com
      • oferty11oferty Re: alternatywa dla allegro/ebay 08.02.13, 05:41
        www.jakszybkozarobic.pl
    • 3telemorele Re: alternatywa dla allegro/ebay 26.02.13, 19:57
      A czy jakoś kupujący jest chroniony? Ebay z tego co wiem ma zabezpieczenia przeciw nieuczciwym sprzedawcom.
      • ortpol Re: alternatywa dla allegro/ebay 11.03.13, 22:08
        3telemorele napisał:

> Ebay z tego co wiem ma zabezpieczenia prze
        > ciw nieuczciwym sprzedawcom.

I żadnych, niestety, przeciw nieuczciwym kupującym.
    • marriusz45 Re: alternatywa dla allegro/ebay 05.03.13, 00:34
      W tej chwili najlepiej zapowiada się portal aukcyjny Mixfirm. Dla kupujących jest w pełni bezpieczny - sprzedawać mogą tylko zweryfikowane firmy. Dla sprzedawców - żadnego wyzysku i prowizji. Płaci się miesięczny abonament, naprawdę niski i w tym nieograniczona ilość aukcji do wystawienia.
      • mateock Re: alternatywa dla allegro/ebay 10.05.13, 23:00
        Witam!
        Kontaktowali się ze mną. Chwalili, że się reklamują na teledysku "Ona tańczy dla mnie" - ale co z tego... jak sprzedaż zerowa... a abonament choć niski to trzeba płacić a efektów żadnych...
    • stivo5560 Re: alternatywa dla allegro/ebay 09.05.13, 13:20
      A może najlepszą alternatywą jest po prostu Trudo ?
      • bohuumil Re: alternatywa dla allegro/ebay 22.05.13, 13:26
        tak prawdę mówiąc jedyną alternatywą może być ebay ... niestety :(
        Pozostałe serwisy nie mają takich możliwości aby sie wybić na konkurencję ...
        • damian.pw Re: alternatywa dla allegro/ebay 22.05.13, 18:39
          Zupełnie się zgadzam, reszta to delikatna ściema jakieś aukcje groszowe itd dla maniaków.
          • pibiip Re: alternatywa dla allegro/ebay 23.05.13, 12:30
            Świstak jest dobry. Co prawda jest tam mały ruch, ale wystawienie aukcji nic nie kosztuje i nie jest ograniczona czasowo. Poza tym oferty ze świstaka są dobrze pozycjonowane w google, więc wystarczy wystawić 3-4% taniej niż na allegro (uwzględniając kosmiczną prowizję z allegro i tak więcej nam zostaje) i prędzej czy później zawsze ktoś kupi.
            Z eBay'a też korzystam, ale nie udało mi się tam jeszcze nic sprzedać, a kupiłem tylko jeden przedmiot.
            • mateock Re: alternatywa dla allegro/ebay 23.05.13, 14:14
              według mnie poza allegro - czyli na świstaku, ebay itp sprzedać można tylko towar niszowy lub unikalny...

napewno nie da się zastąpić allegro jakimkolwiek innym serwisem (no może oprócz swojego sklepu internetowego - ale to wymaga duuuuużo pracy)
        • ortpol Re: alternatywa dla allegro/ebay 01.06.13, 18:23
          bohuumil napisał(a):

> tak prawdę mówiąc jedyną alternatywą może być ebay ... niestety :(
          > Pozostałe serwisy nie mają takich możliwości aby sie wybić na konkurencję ...

eBay odpada -"dzieki" PayPalowi. Nigdy wiecej!
    • kinross Re: alternatywa dla allegro/ebay 23.05.13, 15:49
      Było fajnie jak Alior Sync dawał 5% zwrotu za zakupy internetowe - teraz mocno to ukrócili.
      • boguslaw289 Re: alternatywa dla allegro/ebay 04.06.13, 15:33
        dokładnie tez nad tym ubolewam zawsze to jednak jakiś zwrot
      • mattxx01 Re: alternatywa dla allegro/ebay 04.06.13, 17:44
        Banki cały czas prześcigają się w ofertach, więc może nie długo będzie coś podobnego.
    • cora21 allegro - ebay 10.06.13, 09:41
      Allegro faktycznie podnosi opłaty i coraz mniej się opłaca sprzedawać. Mając sklep internetowy póki co sprzedajemy także na allegro (na Polskę) i za granicę przez e-bay. Dochód przynosi głównie e-bay :-).
      • mateock Re: allegro - ebay 10.06.13, 14:21
        cora21 napisał(a):

> Allegro faktycznie podnosi opłaty i coraz mniej się opłaca sprzedawać. Mając sk
        > lep internetowy póki co sprzedajemy także na allegro (na Polskę) i za granicę p
        > rzez e-bay. Dochód przynosi głównie e-bay :-).

A wprowadziłby mnie ktoś w "świat" ebay - kompletnie nie wiem jak się za to zabrać... czy coś się zmieniło z PAYPALEM? Podobno zamrażali pieniądze na bardzo długi czas...
    • spacemike Re: alternatywa dla allegro/ebay 23.10.13, 14:28
      tanio-sprzedam.pl - darmowe ogłoszenia lokalne, bez opłat i prowizji
      • elvisrox Re: alternatywa dla allegro/ebay 23.10.13, 14:36
        Wszelkim osobą które posiadają swój sklep internetowy polecam www.lekkikoszyk.pl Platforma jest całkowicie bezobsługowa, integracja za pomocą pliku XML, dzięki czemu ceny i stany magazynowa zmieniają się automatycznie, a dla klienta 4% CASHBACK za każde zakupy, i przede wszystkim realna i namacalna sprzedaż.
    • e-ogloszenia Re: alternatywa dla allegro/ebay 02.01.14, 17:49
      Darmowe ogłoszenia można również zamieszczać w serwisie ogłoszenia.info
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka