Dodaj do ulubionych

CZARNA LISTA SPRZEDAWCÓW

05.10.05, 19:24
KTOS WAS OSZUKAŁ? MOŻE POSTY KU PRZESTRODZE
Obserwuj wątek
    • mars07 Re: CZARNA LISTA SPRZEDAWCÓW 16.11.05, 14:29
      Oszust pod nickiem>

shirt4you

Chłopak sprzedaje znaczek do opla omegi. W opisie do omegi b z lat 94-99. Na
      pytanie o wymiary, odpowiada, że nie wie ale zapewnia że od omegi( a był tylko
      jeden rodzaj emblematu)więc licytuję. Umawiamy się na odbiór osobisty ale pod
      warunkiem,że kasę przeleje na jego konto. Przelewam. Po otrzymaniu znaczka
      okazuje się, że jest o ok 1/3 za mały-przymierzam znaczek przy sprzedającym.
      Odmawia zwrotu kasy i przyjęcia znaczka. Proponuje mi abym go sprzedał na
      allegro(niezły doradca, nadawałby się do firmy consultingowej) Odjerzdża.
      Gościowi nie ubliżam ani go nie dotykam. Wystawiam komentaż negatywny. On mi
      też {chyba za to, że wpłaciłem mu kasę na konto) wystawia negatywa, pisząc, że
      byłem nachalny i chamski. A jak mówiłem nawet nie zamierzałem go dotykać, teraz
      żałuję że mu nie wpier...
      Gościu jest z Siedlec. Przyjechał srebrną fabią z napisam Sferia(ciekawe czu
      firma wie do czego wykorzystuje swój służbowy samochód). Nazywa się Damian
      Grądzki . Gościu pisze, że miał 4 omegi (a ma ze dwadzieścia parę lat - pewnie
      diluje)
      Uważajcie na niego.
      • seth11 Re: CZARNA LISTA SPRZEDAWCÓW 23.11.05, 21:01
        Nie koloryzuj.
        Rozumiem że czujesz się oszukany bo gość wcisnął Ci znaczek od Vectry, ale w
        komentarzu nigdzie nie pisze o tym że byłeś chamski i nachalny.
        Natomiast Twój "gnojek znad ruskiej granicy" chwały Ci nie przynosi.
          • zoltan.hajdu Re: CZARNA LISTA SPRZEDAWCÓW 28.11.05, 21:49
            cyt:
            shirt4you
            Przywiozłem towar pod same drzwi, po czym klient chciał sie wycofac z
            tranzakcji- gdzie w opisie akucji wszyko było dokładnie opiasane. Powazni ludzi
            tak nie robia. Bardzo ordynarny i nachalny typ. Kiepski poczatek na allegro.
            NEGATYW 100%

[Odpowiedź z:śro 16 lis 2005 13:56:36 CET] Uważajcie na tego oszusta. Wpłaciłem
            mu pieniądze na konto i dostałem negatywa. Gościu powieniem przejść jakieś
            szkolenie z wystawiania aukcjia, dokładniej opis aukcj. Bardzo ordynarny i
            nachalny typ. Kiepski koniec na allegro. NEGATYW 200%

to który był ordynarny i nachalny? przyznać się
    • allegro28 Pan o nicku KONIEC zwykły oszust UWAGA 21.12.05, 16:19
      Pan ten wysłał mi żelazko które miał wystawione na aukcji, niestety nie maiłam
      aktywnego konta (kopertka) i poprosiłam o wysyłkę poza allegro gdyż nie mogłam
      zrobić "kup teraz" zapłaciłam kase ( 40 zł plus 14 zł wysyłka prior ) dostałam
      żelazko po 3 tygodniach !!! w dodatku kabel był porozcinany i dosztukowany, nie
      zaizolowany, mąż to posklepywał i zizolował (jest informatykiem tak więc kable
      potrafi izolować) , tak żeby dało się to żelazko wogóle odpalić, po włożeniu do
      gniazdka żelazko wydało dziwny "świst" i zaiskrzyło w środku wywaliło mi korki,
      na aukcji facet KONIEC wystawia żelazka nowe, daje ładne zdjęcia i wogóle, tak
      mnie orżną że brak mi słów.... na mejle nie odpowiadał a allegro powiedziało że
      to nie ich sprawa. UWAGA NA TEGO NACIĄGACZA !!!!! NA ALLEGRO MA NICK "KONIEC"
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka