Dodaj do ulubionych

Oszukani przez CANTINQUAD

27.02.09, 10:04
Witam.Zostałam oszukana przez CANTINQUAD.Szukam kontaktu ze wszystkimi poszkodowanymi.Interesuje mnie jak toczy się sprawa na policji i czy ktoś z poszkodowanych otrzymał już zwrot pieniędzy przez Allegro.Ja sprawę dopiero złożyłam kilka dni temu i czekam na odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • maromaro7612 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 27.02.09, 14:52
      Witam.Mi też wykręcili wałka.Zgłosiłem na Policji dokładnie dwa tygodnie temu.Po
      trzech dniach otrzymałem pismo poleconym o wszczęciu postępowania poprzez
      Policję i Prokuraturę,na tym się zatrzymało...Mam nadzieję ,że ruszą tego
      bydlaka pod warunkiem ,że Malicki to nie jest tzw.słup,figurant za butelkę
      jabola...Czy są jakieś info od innych drogą mailową???Pozdrawiam.
      • miedzio1985 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 27.02.09, 20:31
        witam ja zostałem oszukany na kwote 700zł za radio sprawe zgłosiłem
        na policję i nic jeszcze nie dostałem dwa tygonie temu zgłaszałem
        ten fakt w pg w słupsku, i czekam ciekawe czy się doczekam przecierz
        kryzys jest:)
    • pawlik1113 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 03.03.09, 10:30
      Witam wszystkich poszkodowanych!!! mnie ten dupek wykołował na prawie 3 tys.
      Miesiac temu zgłosiłem sprawe na policje i allegro i cisza kaza czekac. wie ktoś
      moze czy on jest w polsce??/ był tam ktos u niego ??jestem ciekawy kto mu te
      pozytywy jeszcze wystawia!!!!! pozdrawiam Paweł!!!
          • anula2001h Re: Oszukani przez CANTINQUAD 19.03.09, 13:23
            Wiem tylko tyle że najważniejsze jest zgłoszenie na policję o popełnieniu
            przestępstwa.Bez tego ani rusz.Ja już zgłosiłam na policji i teraz czekam na
            odpowiedz.Dopiero wtedy będę mogła zgłosić allegro.Pierwszy raz jestem w takiej
            sytuacji więc nie wiem jak to wygląda.
              • maxi121 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 20.03.09, 18:41
                Witam.
                Jak wszyscy pozostali zostalem oszukany sprawe zgłosilem na policje
                miesiac temu i dzis dostale powiadomienie ze sprawa zostala
                przkazana do przokuratury w bialymstoku. Czy ktokolwie składał
                wniosek do allegro o zwrot pieniedzy który bynam sie należało??
                bo niewiele czasu juz zostało. a dokładnie mówiac jest od 30 -120
                dni od zakonczenia aukcji wiec osoby które wygrały aukcje w grudniu
                nie maja wiele czasu.
                • anula2001h Re: Oszukani przez CANTINQUAD 26.03.09, 15:23
                  KOntaktowałam się z kilkoma osobami przez e-mail.Wszyscy dopiero co dostali
                  pisma z policji i będą składać do allegro.Ja niestety nadal czekam na odpowiedz
                  z policji.Czy w pismach z policji dostaliście coś konkretnego. Jakieś informacje
                  o gościu czy jest zatrzymany????
                  • skorupa21 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 28.03.09, 20:55
                    Witam odp na pytanie Anuli2001h , ja nic ciekawego nie dostałem w piśmie od
                    policji , tylko że sprawa w toku i że poinformują o przebiegu postępowania . Co
                    ważne dla Allegro był tam nr. RDS - który trzeba podać w formularzu dla Allegro
                    . Pozdrawiam wszystkich oszukanych - jedziemy na jednym wózku .
                  • maromaro76 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 29.03.09, 22:25
                    W piśmie z Policji otrzymałem powiadomieniu o wszczęciu sprawy przez "podano
                    osobę"i napisano ,że przekazano sprawę do prokuratury.Na tym jak na razie się to
                    zatrzymało.Ale jest to już podstawa do tego by rościć rekompensatę od
                    Allegro(podobno max 500zł).Ja napisałem do nich z wszystkimi danymi i czekam na
                    odpowiedź od Allegro.
                    • maromaro76 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 29.03.09, 22:27
                      maromaro76 napisał:
                      Czy to prawda,że jak już to Allegro może zwrócić max 500zł mimo większych
                      poniesionych kosztów?

> W piśmie z Policji otrzymałem powiadomieniu o wszczęciu sprawy przez "podano
                      > osobę"i napisano ,że przekazano sprawę do prokuratury.Na tym jak na razie się t
                      > o
                      > zatrzymało.Ale jest to już podstawa do tego by rościć rekompensatę od
                      > Allegro(podobno max 500zł).Ja napisałem do nich z wszystkimi danymi i czekam na
                      > odpowiedź od Allegro.
          • maxi121 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 18.04.09, 23:22
            Witam.

Jak wiele innych próbowałem odzyskac pieniądze i o dziwo allegro
            zwróci mi to co wpłacilem na konto tego oszusta. Myślę że do środy
            pieniązki beda na moim koncie :) jak obiecali "w ciagu siedmiu dni
            dokonamy przelewu na konto"
            Rzycze powodzenia innym.
            Pozdrawiam Sławek.
    • skorupa21 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 04.04.09, 18:32
      Wczoraj otrzymałem od Allegro e-maila że wniosek z ochrony kupujących został rozpatrzony pozytywnie . Teraz przesłać wszystkie papierki i znowu trochę czekania . Ktoś jeszcze jest na takim etapie ? Pozdrawiam.
      • maxi121 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 05.04.09, 23:34
        Witam.
        Podobnie jak i wy ja dostałem takiego samego emaila i juz wysłalem w
        sobote dokumenty które chcieli i teraz zostalo czekac. Mam nadzieje
        ze zwrócą nam cala kase i zajmą sie tym złodziejem.
        Pozdrawiam maxi121
        • anula2001h Re: Oszukani przez CANTINQUAD 14.04.09, 16:58
          Ja mam natomiast problem z policją.Sprawę zgłosiłam 23 lutego i do tej pory nie
          mogę się doprosić o żadne pismo!!Powiedzieli mi że mają na rozpatrzenie sprawy
          trzy miesiące!!!!Czy ktoś jest jeszcze w takiej sytuacji?????
          • fajnybartosz777 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 16.04.09, 20:43
            Witam.
            Ja zgłosiłem 11 lutego tą sprawę na Policę! Do dnia dzisiejszego nie
            dostałem żadnego papierka, który jest Mi potrzebny dla allegro o
            zwrot pieniędzy, ani nie mogę się wogóle dodzwonić do Policji w
            Białymstoku, gdzie ta sprawa została przesłana tam.. Co robić?
            • skorupa21 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 18.04.09, 07:10
              fajnybartosz777 napisał:

> Witam.
              > Ja zgłosiłem 11 lutego tą sprawę na Policę! Do dnia dzisiejszego nie
              > dostałem żadnego papierka, który jest Mi potrzebny dla allegro o
              > zwrot pieniędzy, ani nie mogę się wogóle dodzwonić do Policji w
              > Białymstoku, gdzie ta sprawa została przesłana tam.. Co robić?
              Skorupa21 , nie masz dzwonić gdzieś po Białymstoku , czy gdzieś tam po świecie ,
              bo nie jesteś od tego abyś sam biegał za policję . Idz na posterunek policji tam
              gdzie złożyłeś zeznania w sprawie oszustwa internetowego i po 30 dniach od daty
              zgłoszenia muszą przesłać potwierdzenie o wszczęciu postępowania i musi w piśmie
              być podany nr.RDS, lubDS , bo to ważne i potdzebne .
          • skorupa21 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 18.04.09, 06:59
            Witaj Anula , to nie jest prawdą , policja ma na to tylko 30 dni , jeśli
            przeciągają to masz prawo i obowiązek zgłosić odpowiednim organom że policja nie
            wywiązała się z terminu . Wiem to , bo Allegro tak mi odpisało . Pozdrawiam .
            • bartineta Re: Oszukani przez CANTINQUAD 30.04.09, 15:55
              Witam.Dzisiaj otrzymałem przelew kasy z Allegro .Program Ochrony
              Kupujących jednak działa.Po wydrukowaniu formularza i dołaczeniu
              wszystkich potrzebnych dokumentów wysłałem wszystko do Allegro.Po 3
              dniach dostałem maila aby potwierdzić nr konta.Po potwierdzeniu nr
              konta na drugi dzień otrzymałem przelew kasy.Nie była to jednak cała
              kwota jaką zapłaciłem za quada ale niestety pomniejszona o koszty
              przesyłki u mnie 300zł.Dostałem całą sumę którą zapłaciłem za quada
              tak że myślę że warto było troche polatać i podzwonić za tymi
              wszystkimi potrzebnymi dokumentami.Pozdrawiam wszystkich oszukanych
              i życze wytrwałości w załatwianiu swoich spraw.Ciekawe czy ktoś
              jeszcze dostał kase od Allegro.Piszcie może pomożemy załatwić sprawy
              innym oszukanym.Pzdrawiam Bartmen:)
              • fajnybartosz777 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 04.05.09, 17:42
                Witam cię bartineta. Mam wielką prośbę do pana, o pomoc w odzyskaniu
                pieniędzy za quada (zostałem oszukany tak jak pan przez
                cantinquad) , którego nie otrzymałem! Moja sprawa stoi na tym, że
                sprawe zgłosiłem 11 lutego na POLICJĘ, gdzie została przesłana po
                miesiącu czasu na POLICJĘ do Białegostoku. Dzwoniłem tam parę razy,
                ale nic tam mi nie powiedzieli, tylko podali inny numer, gdzie
                zadzwoniłem i dowiedziałem się, że moja sprawa jest w sądzie nadal i
                nic więcej nie wiedzą. Doradził mi pan tam żebym napisał listownie
                do PROKURATURY REJONOWEJ W BIAŁYMSTOKU. ja tam dziś zadzwoniłem żeby
                się czegoś dowiedzieć- co jest z tą moją sprawą i kiedy odeślą mi
                papiery , które przecież tak niezwłocznie potrzebuję do wysłania do
                Allegro. Narazie po paru telefonach dowiedziałem się numer RSD i
                numer DS , który wysłałem do allegro i który wpisałem di formularzu
                o ubezpieczonych kupujących w Allegro, Ale co Mnie najwięcej dziwi
                to, że Wogóle nic mi nie odpisują z allegro już od ponad tygodnia!!
                Nie wiem co mama robić !? Nawet nie otpiszą mi łaskawie czy mój
                formularz doszedł do nich i czy wszystko jest ok!? Pisasłem do nich
                już parenaście razy i nic!! Może mam ten formularz wysłać do Allegro
                listownie??? Prtoszę o pomoc i odpisanie mi jak najszybciej.
                Dziękuję z góry za pomoc bo chcę odzyskać pieniążki które straciłem
                a stoję w tej chwili w miejscu i nie wiem co mam robić????!!!
                • anula2001h Re: Oszukani przez CANTINQUAD 05.05.09, 08:11
                  Witaj fajnybartosz777.U mnie była podobna sytuacja.Nie otrzymywałam żadnego
                  pisma z policji odsyłali mnie nie wiadomo gdzie.Straciłam na telefony do
                  Białegostoku trochę kasy i dalej nic bo albo pani co prowadziła sprawę była w
                  terenie albo w ogóle jej nie było.W końcu wróciłam na swój posterunek i tam z
                  wielką łaską wypisali mi ten cholerny papierek.Teraz się martwię czy to pismo
                  wystarczy.Wysłałam formularz do allegro i nic,Zero odzewu więc wysłałam jeszcze
                  raz.Okazało się że ten pierwszy formularz nie wysłało.Po wysłaniu drugiego
                  formularza prawie natychmiast dostałam e-meila z potwierdzeniem że został
                  wysłany.Po ok tygodniu otrzymałam wiadomość że wniosek został pozytywnie
                  rozpatrzony.Wysłałam papiery i czekam...
                  Rada dla ciebie idz do swojego posterunku i wybłagaj to pismo z nr RSD bo musisz
                  je mieć i sprawdz czy dostałeś e-meila z potwierdzeniem wysłania.Jeżeli nie to
                  wyślij go jeszcze raz.
                  • fajnybartosz777 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 05.05.09, 18:09
                    Witam anula2001h. Ale numer RSD to już posiadam . Wybłagałem go
                    przez telefon od jakiegoś pana po 3 telefonie do Białegostoku. Ale
                    mam inny problem - mianowicie Wysłałem już 3 wypełnione dobrze
                    formularze i żaden nie dochodzi do Allegro co jest???? A teraz już
                    jestem wkurzony bo na odpowiedż od łaskawego Allegro czekałem ponad
                    tydzień oczywiście NEGATYWNA, a czas 120 dni mi minął i nie spełniam
                    już warunków wypełniania formularza! Co ja teraz mam robić? A drugi
                    problem to nawet nie wiem jakie papiery mam wysłać do Allegro jak mi
                    daj BOŻE zatwierdzą formularz. Nic mi nie przyszło z BIAŁEGOSTOKU to
                    co mam wysłać do ALLEGRO????
                    • anula2001h Re: Oszukani przez CANTINQUAD 05.05.09, 19:22
                      Ja wysłałam pismo z mojego posterunku i właśnie dziś otrzymałam wiadomość że
                      wszystko mi zatwierdzili i wrócą kasę:):).Jeżeli pierwszy formularz wysłałeś w
                      terminie to powinni ci zatwierdzić może podałeś błędny numer RSD.Sprawdz czy
                      masz taki sam-RSD-452/09 prowadzony przez Beatę Zdanowicz(chociaż nie jestem
                      pewna czy wszyscy mamy taki sam nr.)Poczytaj dokładnie regulamin POK.Pamiętam że
                      pisało coś co masz zrobić jak minie ci termin zgłoszenia.
                      www.allegro.pl/country_pages/1/0/education/pok/index.php?page=1
                • bartineta Re: Oszukani przez CANTINQUAD 10.05.09, 17:05
                  Witam.Jeżeli wypełnił Pan dobrze formularz z POK i podał do Allegro
                  numery RSD i DS to powinno być wszystko w porządku.Ja też podałem
                  najpierw numery sprawy nie mając potwierdzenia pisemnego z Policji
                  lub Prokutarury ale zapewniłem Allegro że zaraz po ich otrzymaniu
                  wyśle wszystko do nich.Jeżeli postąpił Pan tak jak jest w Pok to
                  powinno być wszystko ok.Status swojego wniosku można sprawdzić na
                  swoim koncie w zakładce Moje wnioski POK.Ja na początku miałem
                  status "Oczekuje na przesłanie pełnej dokumentacji".W momencie
                  otrzymania pisma z prokuratury Rejonowej Białystok z numerem DS wraz
                  z resztą dokumentów odesłałem Listownie do Allegro.Po ok tygodniu
                  otrzymałem maila o pozytywnym rozpatrzeniu sprawy oraz w mojej
                  zakładce na koncie pojawił sie status "Wniosek rozpatrzony
                  pozytywnie".Po dwóch dniach poprosili o potwierdzenie nr konta do
                  przelewu i na drugi dzień kasa była na koncie.Życze cierpliwości i
                  wytrwałości a jakby co to pytać.Pozdrawiam Bartmen.
                  • mamaernesta Re: Oszukani przez CANTINQUAD 12.12.09, 21:36
                    Mnie Malicki oszukał ponad rok temu. Syn nie dostał prezentu na gwiazdkę.
                    Najpierw byłam na policji a oni nic nie zrobili i kazali zgłosić sprawę do sądu.
                    Wszystko trwało tak długo, że Allegro odmówiło zwrotu kasy. Sąd wydał nakaz
                    zapłaty, Malicki to olał, sprawa poszła do komornika do Sokółki, niestety są tak
                    nieudolni, że umorzyli sprawę bo nie mają z czego ściągnąć pieniędzy.
                    Windykatorzy sprawą się nie zajmą bo 1800 zł, które jest mi winien to dla nich
                    zbyt mało. Straciłam kasę na sądy, komorników i nic nie odzyskam. Niby wyrok
                    sądu jest ważny 10 lat i mogę co jakiś czas składać wnioski do komornika, ale za
                    każdym razem muszę im płacić a szanse na odzyskanie kasy są raczej żadne. Jeżeli
                    ktoś ma pomysł jak gościa udupić to czekam na propozycje, moje gg 7264800, tel.
                    693645883, e-mail: agnieszka1wypych@wp.pl
                    • anula2001h Re: Oszukani przez CANTINQUAD 18.01.10, 17:19
                      Właśnie dziś otrzymałam wyrok sądu z którego wynika iż Malicki dostał nakaz
                      natychmiastowego zwrotu kasy.Jeżeli ktoś nie odzyska ma zgłosić sprawę do
                      komornika.Jak to zrobić jeżeli ja mieszkam 500km od miejsca jego zamieszkania???
                      Czy ktoś dostał już od niego kasę ?Czy ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja?????
                      • skorupa21 Re: Oszukani przez CANTINQUAD 01.10.11, 13:28
                        Witam i pozdrawiam , Wszystkich oszukanych przez CANTINQUAD , mam pytanie , wiem że Malicki dostał nakaz spłaty długu , nie wiem ile osób otrzymało zwrot z Allegro , ale teraz w piątek listonosz miał dla mnie przekazem od Malickiego 100 zł . Nie wiem , czy ma zamiar płacić w ratach , czy jak . Czy ktoś otrzymał już jakieś pieniądze od niego ? Pozdrawiam Śkorupa21
    • kaniaa23 cantinquad 22.04.14, 22:01
      witam a wiecie ze malicki mial wspólnika (cichego) który bod jego nie obecnosc 1 roku roztwonil wszystko i doprowadzil do takiej sytuacji i zastrzelil sie a malicki mial dobre znajomosci w niemczech i bral towar po dobrych cenach i handlowal tym kilka lat przed tym pograzeniem po troche ale wiem ze zwraca ta kase .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka