Dodaj do ulubionych

a ja nie lubie allegro.

26.06.09, 15:05
od jakiegos czasu bawie sie w aukcje internetowe na allegro. w koncu to najwiekszy e-shop jaki znam, myslalem ze nigdy mi sie nie znudzi. ale okazalo sie ze bylem w bledzie. postanowilem poszukac inntej stronki gdzie mozna dokonywac zakupow przez internet. polecam wszystkim www.za10groszy.pl/index.html naprawde fajna stronka. ciekawie i przejzyscie zrobiona. moim zdaniej lepiej niz allegro. dopiero zaczynam wkrecac sie w "nowa spolecznosc" ale jak na chwile obecna jestem zadowolony.
Obserwuj wątek
    • elmariano82 Re: a ja nie lubie allegro. 07.10.09, 10:51
      Nie polecam tego typu serwisów. Więcej można stracić niż zyskać. Gdy już wydamy sporo kasy na taką licytację to potem głupio tak po prostu zrezygnować wiedząc ile kasy na to poszło i brniemy dalej. To bardziej podchodzi pod hazard niż okazyjne zakupy aukcyjne :)
    • czy-nastka Re: a ja nie lubie allegro. 20.11.09, 14:18
      Bardzo długo kupowałam na allegro, to było niemal jak nauk- przeglądanie nowych
      ofert, super okazja itp. No ale ile można? W końcu allegro mi się znudziło i
      poszukuje nowych aukcji internetowych.Najnowsze odkrycie to dobij.to. Naprawdę
      warto zaglądnąć, bo pomysł jest "świeży" , zaskakujący a ceny z tego co
      widziałam bardzo niskie.
    • agusek30 Re: a ja nie lubie allegro. 24.11.09, 20:15
      podzielam opinię też nie lubię allegro;/ czasem wychodziły różne
      dziwne jazdy z twoarem zakupionym na allegro, bywało, że moi znajomi
      mieli nieprzyjemności bo sprzęt, który kupili na allegro okazał się
      kradziony, ale skąd o tym mogli wiedzieć;/ ostatnio natrafiłam na
      dobij.to.pl. Super sprawa za niewielkie pieniadze można kupić coś
      odlotowego i nie musisz się martwić że z tym, co kupisz jest coś nie
      tak:) Polecam.:)
      • inquisition PS też nie lubię Allegro 11.12.09, 23:54
        Dobija mnie to że trzeba najpierw bawić się w "znajdź X szczegółów" by odróżnić
        "replikę" od oryginału, przedzierać się przez oferty "niesprawdzony" przez co
        tracę tyle czasu co na wyprawie do sklepu. itd. ale...

Alledrogo ma uczciwe zasady: dajesz (najlepiej snipujesz) tyle ile chcesz i
        wtedy naprawdę decydujesz ile chcesz wydać wydasz. Nie trafisz trudno - nic nie
        przegrywasz. Ale podbijać kilkadziesiąt/set razy (10 gr szt) cenę przedmiotu bez
        pewności, że się wygra? BEZ SENSU.
    • bin001101 Re: a ja nie lubie allegro. 14.01.10, 22:53
      Ja mam wrażenie, że tam zmieniły się ostatnio osoby tym wszystkim zarządzające.
      Fatalna obsługa. Brak możliwości przeniesienie normalnego konta na sp. z o.o.,
      wręcz niegrzeczne odpowiedzi na konkretne pytania... Przykład (jeden z wielu):
      "Całkowicie przypadkiem" zniknęło mi z konta kilkaset punktów PayBack. Próbujący
      wyjaśnić sprawę dowiedziałem się jedynie, że reklamacje były przyjmowane tylko
      do końca listopada! :|
      • pablo_dza Re: a ja nie lubie allegro. 20.01.10, 19:25
        w sumie nigdy się sparzyłem na żadnym z tych 2 serwisów, korzystam z oba - jak
        potrzebuje coś co jest dostępne w Polsce to kupuje na allegro, jak coś czego nie
        dostane w kraju np płyty - wtedy ebay,
        chociaż lepiej kupować na ebay.com a nie .pl - mają lepsze opcje rekompensat w
        razie oszustwa , zaginięcia paczki itp
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka