Dodaj do ulubionych

Rodzice Ostrzegam przed dr Różańską z Tarnowa!!

10.06.14, 22:56
Kochani rodzice ostrzegam przed panią doktor Różańską z Tarnowa. Jest to lekarz do którego często odsyłani są rodzice dzieci u których podejrzewa się problemy z bioderkami. Moja historia jest długa i miała na szczęście dobry finał. Ale jeśli wątek się rozwinie chętnie rozwinę całą historię. Trafiłam w końcu to kompetentnego lekarza i okazło się, że mojemu dziecku nic nie jest i nie potrzebuje, żadnego leczenia ani zaopatrzenia ortopedycznego. Chcąc w jakiś sposób opisać i ocenić pracę lekarza dodałam negatywną opinię na portalu znany lekarz, oczywiście nikogo nie obrażając opisałam po prostu przez co przeszłyśmy. A tu ku mojemu zdziwieniu moja opinia zniknęła, zniknęły też inne negatywne opinie. Jeśli ktoś nie wierzy to wklejam link do strony gdzie były 2 negatywne opinie.
www.znanylekarz.pl/marta-rozanska/chirurg/dabrowa-tarnowska/negatywne#doctor-opinion-stats
Teraz nie ma po nich śladu. I to właśnie ta sytuacja mnie poirytowała. I to chya za delikatne słowo. Jak można odmawiać komuś prawa do poznania prawdziwych opinii pacjentów. Jeśli idę do lekarza to chcę wiedzieć czy to dobry specjalista. Pytam rodziny, sąsiadów znajomych, ale dziś jest jeszcze internet. Dzięki niemu jesteśmy wszyscy bliżej, możemy się wymieniać opiniami, dyskutować. No ale jak tu dyskutować jeśli ktoś kasuje negatywne opinie, tworzy fikcyjny obraz swojej osoby. Ale to temat na inny wątek. Zmartwiło mnie za to co innego. Widok korytarza pełnego malutkich dzieci w szynach szelkach, poduszkach itp. i ich martwiących się rodziców, którzy może, podkreślam może przechodzą przez to wszystko bez potrzeby. Zastanawia mnie też fakt, ile takich negatywnych opisów zostało skasowanych, może tylko dwa a może dwieście. Jak już przepytałam kogo się dało, o to jakim lekarzem jest pani doktor, to wszyscy ją odradzali, dlaczego internet milczy na ten temat..... ?Rodzice opiszcie wasze przypadki, jeśli jest was więcej odezwijcie się. Może się okaże, że pani doktor tylko dwa razy chciała leczyć zdrowe dzieci, ale co jeśli jest to nagminne. Pragnę od razu zaznaczyć, że nie jest to żadna prywatna wojna. Jestem zawodowo związana z służbą zdrowia, wiem jak ważne jest wczesne rozpoznawanie i leczenie dysplazji stawów biodrowych i że konieczne jest zakładanie zaopatrzenia ortopedycznego i rehabilitacja. Ale na Boga nie zdrowym dzieciom!!!!! Pozdrawiam wszystkich rodziców.
Obserwuj wątek
  • japoneczka01 Re: Rodzice Ostrzegam przed dr Różańską z Tarnow 19.07.16, 10:28
   Jestem z Tarnowa i nieraz słyszałam negatywne opinie o tej lekarce, ale to opinie od dorosłych pacjentów. Nie wiedziałam, że zajmuje się też dziećmi. Link do strony, którą podałaś wyświetla się jako strona nieodnaleziona, natomiast ta www.znanylekarz.pl/marta-rozanska-2/ortopeda/tarnow nie ma żadnych opinii, ani negatywów, ani pozytywów. Pewnie Różańska zwróciła się do admina i wykasował wszystko dla niepoznaki. Na szczęście są jeszcze inne strony, gdzie nie wykasowali negatywów. Ja mam taki odruch jak szukam dobrego lekarza to najpierw czytam negatywy. wink
  • qqwweeaassdd Re: Rodzice Ostrzegam przed dr Różańską z Tarnow 17.10.16, 21:01
   Witam Potwierdzam opinie!!!! Lekarz Różańska najgorszy lekarz u jakiego bylem !
   Nie widząc nawet dziecka na oczy nie mówiąc ze wypadało by zrobić USG wcześniej, kazała rozciągać nóżki dziecku! Nie przyjmie wcześniej dziecka tylko jak ona powiedziała ,, nie ważne że państwo są z 3 miesięcznym dzieckiem tu ludzie inni tez czekają" potem przyjęła nas pielęgniarka a dr Różańska weszła ze skierowaniem, dała do ręki na skierowaniu na USG napisała rozpoznanie zwyrodnienia stawów czy coś takiego... jak nawet mogła tak napisać nie widząc dziecka na oczy !!! Powiedziała że następna wizyta to tylko USG zrobimy i wtedy ustalimy następną wizytę, ze na skonsultowanie się umówimy ! Rozmawiałem ze znajomymi wszyscy mówią ze to ,,rutynowe" badanie co każde niemowlę przechodzi załatwili na jednej wizycie ! A ona kazała nam na 3 razy nie mówiąc o rejestracji ciągnąć dziecko do Tarnowa ! Moja opinia wygląda następująco--> nie profesjonalna, wydaje się nie doświadczona, z łaską odnosi się do ludzi, gburowata. Jak miałbym iść jeszcze raz do niej to wolałbym nie iść wcale ! Według mnie mogłaby zrobić krzywdę dziecku, skierowanie wyrzucam i udaję się do normalnego lekarza z dzieckiem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka