Dodaj do ulubionych

Pokój pomocy, wsparcia, wymiany doświadczeń.....;.

29.12.10, 18:13
Chcieli byśmy aby ten POKÓJ na Onet Czat Wsparcie_Emocjonalne był czymś więcej niż tylko próbą znalezienia odpowiedzi dlaczego z Wami tak się dzieję, dlaczego Wasz świat tak wygląda. Pisząc o sobie piszcie odczucia Wasze, co w tej chwili się z Wami dzieje. Często pisząc o tym sami możecie analizować Wasze życie i odczucia i dojść do wniosku w którym momencie spotkało Was coś złego co miało wpływ na późniejsze życie. Może w ten sposób zrozumiecie ze warto jednak walczyć o przyszłość swoją analizując samych siebie. A może i udam Wam się pomóc komuś inne kto dopiero wkracza na ścieżkę życia podobną do Waszej i w ten sposób go uratujecie..... chodź by jedną czy dwie osoby na 10 przekonać że nie warto postępować w określony sposób ale to już dużo. Świata całego nie da się uratować ale może chociaż tą garstkę która potem będzie kontynuować to dzieło i pomagać innym z samej dobroci serca..... LINK DO POKOJU -----> czat.onet.pl/wsparcie_emocjonalne,chat.html

Zasady pokoju wsparcie_emocjonalne...

Uszanuj! Czyli o co prosimy czatowiczów:

1. Wypowiadaj się we własnym imieniu, pisz o swoich doświadczeniach, uczuciach, wątpliwościach i przekonaniach.

2. Okazuj innym szacunek i tolerancję. Nie osądzaj, nie krytykuj, nie atakuj.

3.Nie przeszkadzaj w czatowaniu innym - w rozmowie prowadzonej przez pięć osób naraz można się pogubić, a nie cokolwiek przekazać. Uszanuj zwłaszcza sytuację, gdy ktoś opowiada akurat o sobie.

4.Nie obśmiewaj, jeśli ktoś pisze pomału, z trudnością, nieskładnie i z błędami. Poszanuj poziom wykształcenia, dysleksję i wszelkie inne trudności w wypowiadaniu się zauważane u innych czatowiczów.

5.Nie drwij z czyjegoś problemu, nawet jeśli wydaje Ci się błahy. Jeśli nie umiesz pomóc, nie odpowiadaj na siłę. Nigdy nie dołuj bardziej!

Daruj sobie od razu! Czyli za co można opuścić pokój:

1. DUŻE LITERY - Nie piszemy dużymi literami (Caps Lock), bo wygląda na to, że wrzeszczysz.

2. Wulgaryzmy - Za ich używanie zostaniesz wyproszony przez operatora. Jeśli odczuwasz potrzebę wyżycia się słownie, przejdź do innego czatowego pokoju, w którym możesz to robić bezkarnie.

3. Seks, flirt i podryw - Nie są tematami tego czata i nie będą tolerowane!!.

Na czacie przebywają ludzie, którzy mają uczucia, a uczuć ludzkich nie należy ranić. Wyrażając kontrowersyjne, krzywdzące poglądy, wybierając niestosowny nick (zawierający np. wulgaryzm czy odniesienia do religii), wpisując agresywne czy drwiące wypowiedzi obrażasz innych, ranisz ich uczucia. Miej sumienie i kieruj się nim, to nie boli.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka