Dodaj do ulubionych

czerwiec wita

31.05.14, 08:09
To co? dziecinniejemy?
Obserwuj wątek
    • dorka556 Re: czerwiec wita 31.05.14, 08:23
      ???
      • aga-kosa Re: czerwiec wita 31.05.14, 08:37
        Ja chętnie ale oficjalnie dopiero 5 06 mamy w klubie spotkanie z zaprzyjaźnionymi 1 -3 klasami. Zastanawiam czy się przebrać za krasnoludka czy marynarza. smile) aga
        • dorka556 Re: czerwiec wita 31.05.14, 09:06
          https://idacdonikad2.blox.pl/resource/CyklistaNaRynku.jpg

Proponuję cyklistę.
          • anoagata Re: czerwiec wita 31.05.14, 09:50
            Oj tam oj tam !
            Ja też przełożyłam kartę kalendarza i mam już dziś Dzień Dziecka.
            • iryska2604 Re: czerwiec wita 01.06.14, 13:41
              Niektórym sie kalendarz śpieszy - a dzis jak makiem zasiał. To co - dziecinniejemy czy nie? Coś mi sie zdaje że tu nie mamy nic do gadania...Pogoda piękna.
              • jaga_22 Re: czerwiec wita 01.06.14, 14:11
                Na konto zdziecinnienia zamówiliśmy sobie super pizzę
                zamiast obiadu.
                Miłego Dnia http://i57.tinypic.com/2ugzdcj.gif

http://s2.rimg.info/91dc7b0cbf7359fe41adf1f2027219be.gif
                • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 01.06.14, 14:32
                  Chyba jeszcze za młodzi jesteśmy by zdziecinnieć i myślę że raczej facetom to grozi a nie kobietom. O ile facet w ogóle kiedyś doroślejewink
                  • aga-kosa Re: czerwiec wita 01.06.14, 14:43
                    Piękne słońce, kijki, pies, czepek na łepek i 10 km po lesie.
                    Jam ci sierota ale składałam życzenia swoim dzieciom. smile aga
                    • aga-kosa Re: czerwiec wita 02.06.14, 20:37
                      Do południa mieliśmy ślicznie i energia mnie rozpierała. Jak mi się dobrze pracowało... sama sobie się dziwiłam. Porządkowałam spiżarkę nucąc: Gdybyś ty wiedziała Jak mi się chce...
                      I naprawdę mi się chciało. smile aga
                      • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 02.06.14, 20:43
                        Aguś, podziel się tą energią ze mną. Ja jakaś przyklapnięta jestem. Byłam oczywiście na rowerku, ale przejechałam tylko 25 km bo na więcej sił mi zabrakło.
                        • anoagata Re: czerwiec wita 03.06.14, 09:01
                          Aga a czy jest taka piosenka by zanucić...ach jak mi się nie chce.

Nic mi się nie chce ani pisać ani czytać ani coś robić,nawet nie chce się mi nic nie robić.
                          Chętnie bym zawisła gdzieś w próżni.
                          • jaga_22 Re: czerwiec wita 03.06.14, 10:06
                            Witam,nie martw się Anoagatko nie jesteś osamotniona
                            w tym względzie.Zgięło mi paluszek i nie chce mi się wyprostować,
                            tylko mi przeszkadza.Chyba pogoda mi się przysłużyła.
                          • wirujacypunkt Re: czerwiec wita 03.06.14, 12:38
                            anoagata napisała:

> Aga a czy jest taka piosenka by zanucić...ach jak mi się nie chce.
                            >
                            > Nic mi się nie chce ani pisać ani czytać ani coś robić,nawet nie chce się mi ni
                            > c nie robić.
                            > Chętnie bym zawisła gdzieś w próżni.

Z tą próżnią to zły pomysł, brak tlenu jest szkodliwywink
                            • wirujacypunkt Re: czerwiec wita 03.06.14, 12:40
                              Zapomniałam się przywitać, zatem witam czerwcowo mimo chmur na niebie.
                              • maria6450 Re: czerwiec wita 03.06.14, 12:59
                                Przywitam się dziecinnie: Cieeeśćsmile
                                • aga-kosa Re: czerwiec wita 03.06.14, 16:46
                                  Kuba Sienkiewicz w Elektrycznych gitarach śpiewa piosenkę zaczynającą się od słów: " Przewróciło się niech leży - cały luksus polega na tym..." smile
                                  Podejrzewam siebie o ADHD. Nosi mnie. Skończyły się tabletki do zmywarki to założyłam majtki z pampersem, kamizelkę odblaskową i pojechałam do Lidla. Dokładnie 39 km. I musiałam jeszcze z psem po polnych drogach pojeździć bo mu było smutno, że wcześniej jego pani sama pojechała. smile aga
                                • iryska2604 Re: czerwiec wita 03.06.14, 16:47
                                  Tak sobie myślę - jakby człowiek do reszty zdziecinniał, to chyba nie miałby tylu problemów?
                                  Inni by się niestety, musieli martwić...I tak źle i tak niedobrze. Chmury gęste na niebie...
    • julinka601 Re: czerwiec wita 03.06.14, 19:35
      Jutro miałam być w Krakowie ,niestety jakowyś wirus pokrzyżował moje plany. Kaszlę jak miech i leczę się domowymi sposobami .Nic więcej tylko straszny kaszel,zwłaszcza po nocy. Jutro idę żeby mnie lekarz osłuchał. Pozdrawiam kaszląco /nie zarażcie się/
      • waga_1949 Re: czerwiec wita 04.06.14, 15:42
        Dzień dobry. U mnie czerwiec zaczął się brzydką pogodą, do dzisiaj rana deszcz mniej lub bardziej padał. A teraz robi się ślicznie,przejaśnia się. Miłego dnia.
        • xy.5 Re: czerwiec wita 04.06.14, 16:32
          Witam,słońce wyjrzało i u nas,pozdrawiam.
          • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 04.06.14, 18:13
            U nas cały dzień jest pięknie. Troszkę niebo zachmurzone ale ustępuje miejsca słońcu co chwilkę. W plenerze było cuuuuudowniesmile
            • iryska2604 Re: czerwiec wita 04.06.14, 20:08
              Julinko, kuruj sie - ponoć pogoda się poprawia. U nas już dziś fajnie.
              • wirujacypunkt Re: czerwiec wita 04.06.14, 22:40
                Witam wieczorowo i czewcowo .
                • xy.5 Re: czerwiec wita 05.06.14, 08:50
                  Witam,ranek jest słoneczny i niech tak zostanie.
                  • jaga_22 Re: czerwiec wita 05.06.14, 09:46
                    Witam...http://s17.rimg.info/c9956132272703f489b964435b527661.gif I ja mam swoje słoneczko.

http://i57.tinypic.com/15flylt.jpg

• anoagata Re: czerwiec wita 05.06.14, 11:34
                      https://www.bibliotekazpszio.republika.pl/916servus.gif

Najadłam się własnej rzodkiewki,ekologicznej,samo zdrowie !
                      • jaga_22 Re: czerwiec wita 05.06.14, 15:17
                        Masz swoje rzodkiewki Anoagatko,a u mnie już pomidorki rosną.big_grin

http://i58.tinypic.com/27zerdv.jpg
                        • iryska2604 Re: czerwiec wita 05.06.14, 21:53
                          Moje dopiero zaczynają kwitnąć. Od razu powiem dobranoc - tak mi jakos dzień zleciał...
                        • waga_1949 Re: czerwiec wita 06.06.14, 16:40
                          Dzień dobry. pogoda w kratkę, dużo padało. Cieszę się,że zlikwidowaliśmy grządki. Też mam co robić na działce, bo chcę aby jakoś to wyglądało, ale nie muszę martwić się o plony. Wygląda na to,że lato idzie. Przynajmniej tu, na Dolnym Śląsku.
                          • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 06.06.14, 19:36
                            Ja chyba zrobię to samo i zlikwiduję, bo i tak mi licho rośnie i tak, jedynie truskawki zostawię bo te rodzą jak najęte.
                            Witam po piękny i bardzo pracowitym dniu. Padam dosłownie ze zmęczenia, ale w weekend laba na całego.
                            • iryska2604 Re: czerwiec wita 06.06.14, 20:10
                              Przepiękna pogoda, w niedzielę ma być 31 st. Nie chcę was martwić ale prognozują powrót deszczów od środy. No i co wy na to?
                              • jaga_22 Re: czerwiec wita 06.06.14, 20:31
                                A co mi tam prognoza,jak dziś od rana do wieczora padało.
                                • dorka556 Re: czerwiec wita 07.06.14, 07:00
                                  Wczoraj padało a dziś bezchmurne niebo.
                                  Góry zapraszają i wyglądają tak:

http://i57.tinypic.com/30ncas5.jpg
                                  • aga-kosa Re: czerwiec wita 07.06.14, 07:41
                                    Gdy jedziemy na wycieczkę, zabieramy wiśnióweczkę, gdy wracamy z tej wycieczki, już nie mamy wiśnióweczki; - Żółta w paski łódź...
                                    Za pół godziny z przewodnikiem najbliższe 60 km w okolicy.
                                    Cudze chwalimy swego nie znamy...
                                    Wszystkiego miłego.. smile aga
    • julinka601 Re: czerwiec wita 07.06.14, 11:30
      powiada się piękny dzień. Cudnieeeeeeeeeeeee!
      Aguś , tak trzymaj! Ja tez jestem fanką zwiedzania bliższej i dalszej okolicy wszak piękna nasza Polska cała!
      Doruś, góry z Twojego obrazka są piękne,majestatyczne,refleksyjne..........ja w poniedziałek jadę w moje Karkonosze coby popielić ogródek a i świeżego powietrza łyknąć.
      Miłego weekendu życzę.
      • jaga_22 Re: czerwiec wita 07.06.14, 12:03
        Pogoda sprzyja dziś wycieczkom,kto może niech korzysta.
        Miłego weekendu Wszystkim
        Aga,nie tak szybko http://s10.rimg.info/438bb44b2fd8b78e3da8fb18898701ce.gif
        • anoagata Re: czerwiec wita 07.06.14, 13:10
          Ja nie idę na żadną wycieczkę ale za to lubię wiśnióweczkę.
          Zapowiedziało się dużo gości a jak goście przybędą to i na pewno pić będą.
          To wszytko jutro a dziś póki co czeka robota,choć to jest głupota.

https://www.e-gify.pl/gify/praca/farmer/farmer9_%28www.e-gify.pl%29.gif

• iryska2604 Re: czerwiec wita 07.06.14, 20:34
            No popatrz - i nawet do rymu...U mnie dziś upał wiekszy niz wczoraj i pech, coś mi sie stało z hydroforem, woda ze studni nie leci a w wodociagu tez ledwie sika bo wymieniaja rury. Oszaleć można - liczyłam na to że napełnimy basen wodą. Od srody mam najmłodszego, wziął parę dni wolnego i jest jeszcze do jutra. A jutro przyjedzie siostra i będzie tydzień.
            • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 08.06.14, 13:40
              Witam w upalną niedzielę. Pozasłanialiśmy się szczelnie i leżymy brzuchami do góry. Może koło wieczora wyskoczę na rowerek.
              Miłej niedzieli życzę.
              • iryska2604 Re: czerwiec wita 08.06.14, 15:39
                Czuję się jakbym siedziała w piekarniku. A wy?
                • anoagata Re: czerwiec wita 08.06.14, 15:59
                  Irysko,ja tez jak z piekarnika.
                  Gotowałam trzy kotły,pierwsza tura gości już odjechała ale czekam na następnych.
                  Pogoda jest względnie dobra.

Tamaryszku,chlopy to leżą wętlem do góry a nie brzuchem,tak mi sie wydaje.
                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 08.06.14, 16:27
                    No taki co go jeszcze ma to może takwink a taki co ma brzuch to nawet nie widzi czy masmile
                    • aga-kosa Re: czerwiec wita 08.06.14, 18:00
                      Na termometrze powiesiłam mokry ręcznik - w słońcu było 52 i dalej skali zabrakło.
                      Były dzieci, rozbiły basen na ogrodzie i już się nalewa. Myślę, że do Bożego Ciała woda się dogrzeje.
                      Zdążyłam rano w chłodzie zebrać różę na sok z płatków.
                      Do picia miałam zamrażalnik lodu i wyszedł do wody z syropem miętowym i jeszcze z czarnych porzeczek.
                      Dzieci pojechały a najlepiej w domu. Warstwa styropianu skutecznie broni przed nagrzaniem. smile aga
                      • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 08.06.14, 18:22
                        My w domu mamy 25 stopni, w porównaniu z podwórkiem to jest chłodno. Też mamy grubo o izolowany dom styropianem i wełną mineralną. Zimą ciepło nie ucieka a latem się nie nagrzewasmile
                        • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 09.06.14, 18:01
                          Upał i sucho jak diabli. Podlewam ogródek bo niby w środę ma popadać ale póki co sucho.
                          Witam i miłego dnia życzę.
                          • jaga_22 Re: czerwiec wita 09.06.14, 19:24
                            No to i ja idę podlać swoje roślinki,albo nie
                            wyślę misia. https://gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/09/kubu%C5%9B-puchatek-w-ogr%C3%B3dku.gif
                            • anoagata Re: czerwiec wita 10.06.14, 08:40
                              Bladym świtem obskoczyłam swoje warzywka a teraz już się robi gorączka.

Irysko,chroń się abyś się nie 'ugotowała,bo u Ciebie chyba będą rekordy temperatury.

https://www.e-gify.pl/gify/praca/farmer/farmer27_%28www.e-gify.pl%29.gif
                              • jaga_22 Re: czerwiec wita 10.06.14, 09:29
                                Nie narzekam,a niech grzeje.http://s18.rimg.info/882ae12874e30e08210b549de38ca3e7.gif

http://i59.tinypic.com/2vskj9j.jpg
                                • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 10.06.14, 13:05
                                  Anogatko, Iryski żałujesz a ja? Ja mieszkam koło Iryski i u nas też patelnia, tyle tylko że wieje mocniej jak wczoraj.
                                  Witam milutko i upalnie.
                                  • iryska2604 Re: czerwiec wita 10.06.14, 22:21
                                    Jak miło, że mnie ktoś pozałował...Kochane , piekło istne - a jeszcze jak do upału dodać wymianę rurociągu przed naszym domem akurat teraz ! Zwożą teraz wywrotki grysu, piasku bo od razu mają robić drogę ( nawet krawężniki) to całkiem mozna oszalec. Woda raz jest a wiecej nie..Ja codziennie na 11.15 mam rehabilitację i trzeba kombinować którędy przejedziemy. A o tej porze nie chce sie nawet wsiadać do samochodu. Klima cos szwankuje. Dziś jak koparka cos tam kopała i zerwała przewody, nie było na dodatek światła. Na szczęście szybko awarię usunęli. Istny armagedon.
                                    • iryska2604 Re: czerwiec wita 11.06.14, 16:18
                                      Dalej to samo...Upał nie do wytrzymania - a ciężki sprzęt podnosi chmury pyłu przed domem. Cudem wyjeżdżamy z domu bo muszę codziennie jeździć na te zabiegi. Ale od zachodu gromadzą sie od paru minut chmury i może coś gruchnie.
                                      • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 11.06.14, 17:31
                                        Witam. Nie gruchnęło ale popaduje, lich bo licho ale zaczęło padać. Gromy słychać gdzieś bardzo daleko i chyba burza nas ominie, a szkoda. Przydałoby się więcej deszczu.
    • julinka601 Re: czerwiec wita 11.06.14, 22:39
      Ja też marzę o deszczyku albo zefirku jakimś coby do życia mnie przywrócił. Wróciłam z górek gdzie było mi cudownie, słonko dawało ale potok szemrał i chłodził a wieczorem siedząc na ganku zarzucałam sweterek na ramiona /!/ . Wprawdzie grządki wyschły na wiór aż dziw ,ze te rośliny jakoś żyją i nawet kwitną.......A tutaj ledwo dycham mimo ,ze noc już i powinno być bardziej rześko. Dobrej nocy .
      • jaga_22 Re: czerwiec wita 11.06.14, 23:04
        Dobranoc Julinko,pora i na mnie. http://s19.rimg.info/888bc4e6bf45204e81efb6e14c3f46d4.gif
        • dorka556 Re: czerwiec wita 12.06.14, 08:05
          http://i59.tinypic.com/oiylo1.jpg

Czerwiec pod Tatrami, to sianokosy. Właśnie się zaczęły.
          Na tym zdjęciu widać, że nie wszędzie można wjechać kosiarką i trzeba przeprosić się ze zwykłą kosą.
          Dzisiaj dokończę kosić swój kawałeczek Gubałówki i na 10 dni będę miała spokój.
          Miłego dnia.
          • anoagata Re: czerwiec wita 12.06.14, 12:18
            Szczawiu naskładałam ale mirabelek jeść nie będę,choć prof.Niesiołowskiemu przyznaje rację.
            Dla mnie są za kfaśne ale dawno temu oczywiście jadłam.
            Tamaryszku,przepraszam Cię ale nie potrafiłam Ciebie zlokalizować na mapie pogody,od teraz będę się martwić również i o Ciebie.
            Dorka a kto te sianko zjada ?? czy to jest koszenie dla zdrowotności pola ?
            • dorka556 Re: czerwiec wita 12.06.14, 12:38
              Anoagatko, nikt nie zjada sianka, ale żeby dostać dopłatę z Unii trzeba skosić i zebrać.
              Całe szczęście, bo nie mielibyśmy tu ani łąk, ani hal tylko wielkie chwastowiska.
              • anoagata Re: czerwiec wita 12.06.14, 12:55
                A więc jednak to prawda,ze;
                praca uszlachetnia i wzbogaca.

I chwastowisko wygląda inteligentnie i dodatkowo jakieś dochody są z tego tytułu.
                Życzę powodzenia,kilka lat temu kasę też miałam w garści ale powiesiłam juz ją jako zabytek.
                • jaga_22 Re: czerwiec wita 12.06.14, 13:38
                  Witam...https://www.ajlawgifs.13tka.com/gify14/006.gif
                  Aaaa jak tak,to warto dbać,a ja widzę faceta na łące,czy to
                  sąsiad z pomocną kosą.?
                  Ochłodziło się,ale to dobrze,niestety deszcz nie pada,tylko pokropiło.
                  Mnie deszcz niepotrzebny,ale też chcę żeby wszystko ładnie porosło.
          • julinka601 Re: czerwiec wita 12.06.14, 16:11
            Doruś, cudnie-sielski ten kawałek łąki. U mnie dzisiaj zdecydowanie łagodniejsza temperatura i niech tak zostanie.
            • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 12.06.14, 16:48
              Witam. Miało tak nie grzać a grzeje, a deszczu wczoraj było tyle co by ksiądz kropidłem.
              Miłego popołudnia życzęsmile
              • iryska2604 Re: czerwiec wita 12.06.14, 18:24
                Litości !!! Choć kropelkę deszczu...odrobinkę...
                • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 12.06.14, 18:37
                  Na jutro taki zapowiadają to oby tylko się sprawdziło Irysko.
                  • iryska2604 Re: czerwiec wita 12.06.14, 18:41
                    Co do mirabelek
                    ugotuj.to/ugotuj/-19293591/mirabelki+do+miesa/p/
                    • maria6450 Re: czerwiec wita 13.06.14, 11:18
                      Smażyłam kwiaty czarnego bzu w cieście naleśnikowym, też ciekawesmile.
                      Dobrego dnia.
                      • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 13.06.14, 15:43
                        Czytałam o tym w necie Maria, ale nie próbowałam.
                        Witam w pochmurny piątek. Kapie z nieba, ale na większy deszcz się nie zapowiada.
                        • aga-kosa Re: czerwiec wita 13.06.14, 19:16
                          W końcu kwietnia od pani neurolog dostałam skierowanie na cztery specjalistyczne badania. Dzisiaj byłam na ostatnim. Rejestrują na konkretny dzień i godzinę. Dziś tez miałam na 15 20 i tak mnie przyjęli. smile
                          W poniedziałek mam odebrać ostatnie wyniki i przed dziesiątą zgłosić się do lekarza. Szybko i jak do tej pory wyniki są dobre. Myślę, że w poniedziałek też będzie OK. smile aga
                          • iryska2604 Re: czerwiec wita 13.06.14, 21:36
                            Też tak myślę! Zaczęło wreszcie padać.I dobrze, bo już trawa zżółkła.
                            • xy.5 Re: czerwiec wita 13.06.14, 23:11
                              Dobry wieczór.
                              • anoagata Re: czerwiec wita 14.06.14, 08:43
                                Mokro i bardzo zimno,w kotłowni trzeba było już rozpalić.

Gdzie jest sucho przesyłam chmurkę z deszczem u mnie jest tego dostatek.

https://www.e-gify.pl/gify/przyroda/pogoda/pogoda49.gif
                                • xy.5 Re: czerwiec wita 14.06.14, 09:35

Witam,nocą polało i nie mogę pójść na grządki.Smażę truskawki.Udanej soboty!
                                  • jaga_22 Re: czerwiec wita 14.06.14, 10:28
                                    Wieczorem była ulewa,dziś chłodno i raczej bez słoneczka,ale się rozjaśnilo.
                                    http://i60.tinypic.com/141t5aw.gif
                                    • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 14.06.14, 14:15
                                      U nas naprzemiennie słoneczko, chmury i krótkie deszczyki, ale ciepło. Zaraz idziemy do wodnego parku który wczoraj pierwszy raz otworzyli na dni nowej Soli.
                                      Witam i miłego dnia życzę.
                                      • aga-kosa Re: czerwiec wita 14.06.14, 14:33
                                        To WSZYSTKO przez mojego męża. Mówiłam nie myj samochodu a on mył i mył.smile teraz dorwał się do kosiarki i ambitnie kosi. smile Deszcz co chwilę pada. A myślałam o zbieraniu kwiatu lipy.
                                        Skończyło się na tym, że upiekłam keks z białek i teraz w piekarniku mam białkowy chleb.
                                        Miłego popołudnia smile aga
                                        • anoagata Re: czerwiec wita 15.06.14, 16:12
                                          Aga,mój chłop samochód myje bardzo rzadko,na myjkę też nie jeżdzi ale jeżeli już umyje to nie wiadomo skąd natychmiast pada deszcz.

Posiedzę tu trochę a może i kim pogadam dziś,bo jutro mam wnuka chorego na ospę,no to będzie ze mnie masakra.
                                          • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 15.06.14, 16:23
                                            Witam milutko po sutym obiedzie u teściowejwink
                                            Teraz zaczęło padać więc z rowerka nici i pozostaje mi siedzenia przy necie, a wałeczki same się odłożąwink
                                            • anoagata Re: czerwiec wita 15.06.14, 16:44
                                              Tamarko,jak ja Ci zazdroszczę tego rowerka.
                                              Ja rower mam,nogi mam i drogę mam a nie mogę tego wszystkiego połączyć i uruchomić jednocześnie.
                                              • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 15.06.14, 16:56
                                                Anoagatko, ja kocham rowerek, czasem myślę nawet że bardziej niż mężawink bo ten już tyle przyjemności co jazda mi nie dajewink U nas wybudowali kilka nowych dróg które z końcem czerwca mają otworzyć i to są ostatnie chwile kiedy one są całe dla mnie, jak długie i jak szerokie. Cudownie tak jechać bez towarzystwa tirów i hałasu aut. Jak otworzą te drogi wrócę na starą trasę, bezpieczną bo ze ścieżkami rowerowymi, ale jednak przy ruchliwej drodze. Odkąd zaczęłam jeździć nie potrafię bez rowerka żyć, jak nie pojadę w trasę w ciągu dnia to mam niedosyt. Muszę i kocham jeździć i dzięki niemu utrzymuję prawidłową wagę smile
                                                • anoagata Re: czerwiec wita 15.06.14, 17:14
                                                  No świetne porównanie męża z rowerem,tylko że ja roweru na razie nie używam a męża tak ale muszę zrobić to odwrotnie.
                                                  Tamarko moja droga jest mało zabudowana a więcej jest lasu,to się trochę boję różnej zwierzyny leśnej.
                                                  Ostatnio mieliśmy mały wypadek samochodowy ze sarenką ,no ale gdyby mi na drogę wyszedł JELEŃ ????
                                                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 15.06.14, 17:34
                                                    Jak poczujesz że mąż już ci takiej jazdy jak kiedyś nie zapewnia, to zaczniesz korzystać z jazdy rowerowej. Po niej będziesz sie czuła tak samo jak po jeździe z mężem. Pliczki zarumienione, spocona i spełniona będziesz na bank.wink
                                                    Ja po lasach nie jeżdżę i jeździć nie będę. Nie tyle obawiam się zwierząt co ludzi, napotkania jakiegoś nie wiadomo kogo na swojej drodze. Zwierzaka nie bałabym się tak jak osobnika płci przeciwnej ale naszej rasy.
                                                    Może spróbuj poszukać towarzysza jazdy by było ci raźniej i bezpieczniej. Ja mam taką trasę, wspaniałą i wymarzoną, w alei drzew i wyludnioną, tak jadę tylko z koleżanką, ale ta często nawala i rzadko się z nią umawiam.
                                                  • anoagata Re: czerwiec wita 15.06.14, 17:46
                                                    Tamarko poczytać Ciebie to już jazda bez jazdy.
                                                    Ja nie mam innej drogi tylko lasy,choc masz rację bezpieczniej jest spotkać czteronożnego niż dwunożnego.
                                                    Towarzystwa u mnie niet.
                                                  • iryska2604 Re: czerwiec wita 15.06.14, 17:53
                                                    Fajnie mieć coś, co sie lubi...Ale cicho mi sie zrobiło - siostra wyjechała w sobotę, syn zabrał dziewczyny po16-tej a ja byłam tak zmęczona, ze ucięłam sobie drzemkę. Miłego wieczoru.
                                                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 15.06.14, 19:08
                                                    Anoagatka napisała....
                                                    >>bezpieczniej jest spotkać czteronożnego niż dwunożnego. <<

No własnie! Takiemu z czterema nogami to tupniesz nogą i ucieknie, o ile nie ucieknie zanim w ogóle go zobaczysz. Natomiast ten dwunożny to cholera wie co będzie chciał i czy w ogóle. Może nas minie bez echa, może zapytać o drogę, ale może też pokazać nam tą trzecią ukrytą nogę, a tej to już się wybitnie boję. Ale bym rwała!! radar by mnie cyknął i mandat gotowy, albo co gorzej jeszcze rower by mi zabraliwink
                                                  • anoagata Re: czerwiec wita 15.06.14, 19:18
                                                    Tamarko ,ja od tej trzeciej nogi to tak bym nie rwała,najpierwej bym ją oceniła jaka ona jest.
                                                    Ale ten czworonożny jakby ci wyszedł z rogami na łbie,to co byś powiedziała?....
                                                  • xy.5 Re: czerwiec wita 15.06.14, 19:41
                                                    Witam,dzisiaj chłodna niedziela to znalazłam czas na książkę:"Sławne pary PRL".Polecam.
                                                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 15.06.14, 19:46
                                                    Anoagatko! nic bym nie powiedziała a raczej też rwałasmile ale te z rogami to raczej uciekną niż wyjdą nam na drogę z zamiarem walki.
                                                  • aga-kosa Re: czerwiec wita 15.06.14, 20:38

Anoagato i Tamaryszku, też kocham jazdę rowerową. Jeżdżę samotnie. Kiedyś namówiłam męża na przejażdżkę to trzy razy zmieniał siodełko, w końcu doszedł do wniosku, że to cztery litery sa niedostosowane.
                                                    Jeżdżę po różnych trasach i nie pomyślałam, że powinnam się bać W moim wieku - byłby to dobry uczynek smile Żartuję. Do lasu chodzę sama na grzyby i na kijki. Sąsiadki kiedyś próbowały mnie nastraszyć, że ktoś w lesie może się zaczaić - odpowiadałam, że naprawdę byłby głupi czekając na skraju lasu bo ja mogę iść lub jechać i mnie dorwie :: Musiałby to naprawdę być "JELEŃ":0
                                                    Z kimś nie lubię jeździć bo czuję się wtedy odpowiedzialna za drugą osobę.
                                                    Kiedyś nauczycielkę WF wykończyłam na leśnych ścieżkach. Wolę swoje towarzystwo.
                                                    Dziś zbierałam pod lasem lipę a nad jeziorem miętę nadwodną. Potem jeszcze z psem po polach bo on kocha mi towarzyszycć I po niedzieli. smile aga
                                                  • anoagata Re: czerwiec wita 15.06.14, 21:00
                                                    Aguś,piszesz że 'byłby to dobry uczynek ' oczywiście i cała przyjemność po naszej stronie.
                                                    Ale gdyby nastąpilo morderstwo po....

A jeżeli mówimy tu o JELENIU, to wolałabym spotkać dwunożnego niż czteronożnego z rogami.
                                                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 15.06.14, 21:06
                                                    Agusia! ja też wolę sama, bo jadę gdzie chce, na jak długo chcę i kiedy chcę. W uszach mam muzykę, a jak mi się znudzi to słucham ptaków. Jednak w wyludnionych miejscach nie czuję się bezpiecznie i w lasy i pola się nie zapuszczam.
                                                  • anoagata Re: czerwiec wita 15.06.14, 21:10
                                                    tamaryszek44 napisała:

> Agusia! ja też wolę sama, bo jadę gdzie chce, na jak długo chcę i kiedy chcę. W
                                                    > uszach mam muzykę, a jak mi się znudzi to słucham ptaków. Jednak w wyludnionyc
                                                    > h miejscach nie czuję się bezpiecznie i w lasy i pola się nie zapuszczam.

No widzisz a u mnie tylko lasy i pola i nie wiem kogo spotkam dwu czy cztero noznego.
                                                  • iryska2604 Re: czerwiec wita 16.06.14, 10:33
                                                    Też ostatnio się opuściłam, nie zaglądałam regularnie ale jak człowiek ma gości a jeszcze do tego te wyjazdy na rehabilitację... Dzis za to mam szewski poniedziałek, obiadu nie gotuję, ogłosiłam bunt załogi. Zostało od wczoraj. Rehabilitację mam o 14.15. A pogoda dalej przepiękna.Miłego dnia.http://s17.rimg.info/2599a9ce4d751c4a3701739c18f04656.gif
    • julinka601 Re: czerwiec wita 15.06.14, 21:00
      Mało mnie na forum, bo jakaś zabiegana jestem i nie wyrabiam. Wczoraj np.do południa gościłam u siebie krewną a po południu, z zegarkiem w ręku, odebrałam w teatrze bilet,kupiony przez internet, biegusiem do knajpy na imieninowy obiad przyjaciółki a stamtąd taksówką do teatru. Przyznacie,ze to trochę za duży pośpiech jak na kobitkę pod siedemdziesiątkę?
      A może to i dobrze,ze los mi stawia takie wymagania,bo nie rdzewieję?
      Dzisiaj dzień spędziłam z córką i wnukami. W środę jadę na parę dni nad morze a jeszcze sporo spraw muszę załatwić. Zatem pozdrawiam tylko i do miłego...........
      • anoagata Re: czerwiec wita 15.06.14, 21:04
        Julinko i tak trzymaj,ja mam podobnie ale odwrotnie.
        Ale oj tam oj tam.
        • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 15.06.14, 21:08
          Ja też ciebie Julinka podziwiam i jest w tym trochę prawdy ze jak człowiek oklapnie to już cięszko mu się dźwignąć. Nie ma to jak tryby cały czas w obrotach, wiadomo że nie tak szybkich jak kiedyś ale lepiej niech się kręcą.
          • xy.5 Re: czerwiec wita 16.06.14, 12:55
            Witam,wreszcie mamy słońce.Byłam na imieninowej kawie u koleżanki.Udanego poniedziałku i całego tygodnia.
            • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 16.06.14, 13:38
              Witam serdecznie. Pogodę mamy wyśmienitą, ani za gorąco, ani za zimno. Byłam już na rowerku a teraz szykuję obiadek.
              Miłego dnia wam życzę i całego tygodniasmile
              • jaga_22 Re: czerwiec wita 17.06.14, 10:22
                http://s17.rimg.info/250f8592f446ee06719de894012a5702.gif
                Miłego wtorku.Po nocy było zimno.Teraz słonko bawi się w chowanego

http://i61.tinypic.com/21d54xs.jpg

• tamaryszek44 Re: czerwiec wita 17.06.14, 16:04
                  Witamsmile
    • julinka601 Re: czerwiec wita 17.06.14, 20:35
      Witam się i żegnam,bo wyruszam jutro na długi weekend nad morze. Pogody plażowej nie będzie ale morze, za którym tęsknię, zobaczę.
      • xy.5 Re: czerwiec wita 17.06.14, 21:52
        Dobry wieczór,udanego pobytu.
        • iryska2604 Re: czerwiec wita 17.06.14, 22:41
          Wypadło mi niespodziewane babciowanie i po zabiegach musiałam zostać z maluchem. Rano nie mogłam si e dostać na forum nie wiem czemu a teraz znalazłam ju z trzy wirusy u Agi, Tak ze wiele nie popiszę. Do jutra...
          • iryska2604 Re: czerwiec wita 18.06.14, 19:34
            Dotarłam do domu. Co tu tak pusto? Lato chyba winne i piękna pogoda. Też nie miałam czasu aby wejść na forum, zresztą nie wzięłam swojego laptopa a u syna coś się działo w komputerze.Teraz zajrzałam go gazety i jak przeleciałam okiem po tytułach to mi sie lektury odechciało.
            • anoagata Re: czerwiec wita 18.06.14, 21:25
              Irysko,nie przejmuj się ja też ograniczyłam wejście na forum.
              Elektryczność mi zabrali od 8-ej do 19-tej.
              Telewizor odbierał na agregacie ale chore wnuczę zarekwirowalo na bajki.

A tamaryszek chyba jeszcze na rowerze siedzi ??
              • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 18.06.14, 21:30
                Nie, już nie siedziałam ale faktem jest że jak mi się uda to i dwa razy wybywam w plener. Dziś miałam robotę na ogrodzie.
                • anoagata Re: czerwiec wita 18.06.14, 21:55
                  Tamarko w skrócie,co i jak jest ??
                  • xy.5 Re: czerwiec wita 18.06.14, 22:35
                    Dobry wieczór,pichciłam ,bo dziecię przyjechało.
                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 18.06.14, 23:11
                    O co chodzi Anoagatko? o roślinki?
                    • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 19.06.14, 14:12
                      Witam wszystkich milutko. U nas bardzo mocno wieje i nie chce mi się iść na rower i siłować sie z wiatrem. Odpuszczam na rzecz błogiego lenistwawink
                      Miłego weekendu życzę.
                      • xy.5 Re: czerwiec wita 19.06.14, 15:12
                        Witam,u nas słonecznie i bezwietrznie.Pozdrowionka,udanego wypoczynku!
                        • iryska2604 Re: czerwiec wita 19.06.14, 17:49
                          E tam, tak mocno nie wieje...Ale chmur nawiało i mam nadzieje na trochę deszczu bo mi trawa wyschła. Pogoda chyba sie zmieni jednak bo mnie dziś głowa boli a to nic miłego.
                          • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 19.06.14, 18:17
                            Zmieni się Irysko, bo i mnie kolano napiernicza jak nigdy.
                            • jaga_22 Re: czerwiec wita 19.06.14, 19:41
                              Cały dzień pogoda ładna,ale wiaterek nieprzyjemny.
                              • iryska2604 Re: czerwiec wita 20.06.14, 11:17
                                Rano jeszcze troszkę poświeciło i na tym koniec. Znów mam poszarpany dzień bo o 14.15 mam rehabilitację więc nie ma co brać się za jakąs pracę. Miłego dnia!http://s19.rimg.info/a86a81fe264a46dde0d9525c92dacedd.gif
                                • jaga_22 Re: czerwiec wita 20.06.14, 11:29
                                  http://s8.rimg.info/aa44f6d72d88c0f62fa3726c3f899567.gif
                                  https://1.bp.blogspot.com/-CsHeXMTyfR0/UKqCaxu_EuI/AAAAAAAAZlg/SQ_Bk7m8ReI/s1600/dzien+dobry+wyciagnij+rowerek.gif
                                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 20.06.14, 15:12
                                    Ha ha, na spacerek powiadaszsmile Byłam, ale w poniedziałek, wtorek i środę. Teraz jakoś pogoda mnie zniechęca i postanowiłam domowe zaległości nadrobić.
                                    Witam milutko.
                                    • xy.5 Re: czerwiec wita 20.06.14, 18:59
                                      Witam,już po zakupach i w domku.Miłego wypoczynku wieczorem.
                                      • iryska2604 Re: czerwiec wita 20.06.14, 20:12
                                        A mnie znowu słonko świeci!
                                        • maria6450 Re: czerwiec wita 21.06.14, 11:21
                                          Miłego dnia smile
                                          • anoagata Re: czerwiec wita 21.06.14, 13:15
                                            Deszcz pada i wiatr wieje i jest przymusowe 'pilnowanie' domu.
                                            • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 21.06.14, 14:05
                                              Ja też pilnuje domu bo u nas to samo, poza tym czekam na gości.
                                              Witam milutko i miłego dnia życzę.
                                              • iryska2604 Re: czerwiec wita 21.06.14, 18:38
                                                A u mnie trochę wieje, chmury ale był moment ze słońcem.
                                                • xy.5 Re: czerwiec wita 21.06.14, 21:17
                                                  Dobry wieczór,postraszyło ale w końcu nie padało.Byłam na koncercie organowym,z przyjemnością posłuchałam utworów Bacha.
                                                  • iryska2604 Re: czerwiec wita 22.06.14, 12:10
                                                    Wróciło słońce. Trochę go czasem chmury przesłaniają ale jest nawet 20 w cieniu - więc nie jest źle. Miłej niedzieli.
                                                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 22.06.14, 12:55
                                                    Ja zaraz wybywam na imieniny do mamy, na kawę i ciacho.
                                                    Witam milutko i też życzę miłej niedzieli.
                                                  • xy.5 Re: czerwiec wita 22.06.14, 13:20
                                                    Witam,pogoda w kratkę.Udanej niedzieli!
      • szymeknieslupnik Re: czerwiec wita 22.06.14, 21:46
        Stoimy na peronie, ręcyma machamy i kwieciem "))

http://i60.tinypic.com/2gx2xvt.jpg
        • iryska2604 Re: czerwiec wita 22.06.14, 22:11
          Doniczkom też? I na jakim peronie?
    • julinka601 Re: czerwiec wita 22.06.14, 19:45
      Wróciłam! Zimno było sakramencko a i co i rusz padało,tak,że kremów z wysokim filtrem nie potrzebowałam ale morze widziałam i ogólnie wrażenia bardzo miłe mam.Pojutrze jadę na dwudniową wycieczkę do Goerlitz i Zgorzelca. Miłego wieczoru.
      • anoagata Re: czerwiec wita 22.06.14, 21:18
        Byłam na cmentarzu by zapalić znicza na Dzień Ojca.
        Cmentarz bardzo duży i rozległy,była godz po 17-tej,byłam zdziwiona bo nie było ani jednej żywej duszy.
        Chyba wszyscy czytają tasiemki ze Wprost.
        Jakie to smutne.
        • xy.5 Re: czerwiec wita 23.06.14, 09:13
          Witam,pochmurny dzień i chłodny a ja szykuję się jutro na działkę,udanego dnia i całego tygodnia.
          • jaga_22 Re: czerwiec wita 23.06.14, 10:06
            Kto ma pochmurno,to podsyłam słoneczko.
            Witam i miłego poniedziałku. http://s17.rimg.info/0f1e317fc46ea743e31b5bd40b7de886.gif

http://i61.tinypic.com/spgdp2.jpg
            • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 23.06.14, 10:22
              Witam z początkiem nowego tygodnia. Pogoda jako taka a ja zaraz zmykam do miasta. I tak w domu nic nie zrobię bo do 13 nie mamy wody, wiedziałam o tym, ale zapomniałam i wczoraj nie nałapałamwink
              • iryska2604 Re: czerwiec wita 23.06.14, 20:42
                U mnie pogoda słoneczna ale dzięki Jaguś. Tamaryszku, współczuję ci.U nas mimo ze przekladają rury ale wodę wyłączają na krótko i na szczęście jest .Zeby ci starczyło do 13 to ile musiałabyś nałapać!!!
                • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 23.06.14, 21:06
                  U nas Iryska robią drogi i robią i końca nie ma. Siedzi kliku skulonych nad luką w kształcie klinu i dumają, jak tu przyciąć kostkę by lukę załataćwink Masakra ile im to zabiera. poza tym kopią i odcinają wodę ze 3 razy w tygodniu. Oj niech już skończą.
                  • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 24.06.14, 17:04
                    Witam i znikam. Truskawki trzeba obrobić.
                    • iryska2604 Re: czerwiec wita 25.06.14, 11:39
                      Pracujecie na okrągło czy co? Jakoś pochmurno dzisiaj...
                      • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 25.06.14, 15:01
                        Leje od rana. Witam deszczowo ale cieplutkowink
                        • iryska2604 Re: czerwiec wita 26.06.14, 15:04
                          U mnie słońce, nawet ciepło.Miłego dnia !
                          • dorka556 Re: czerwiec wita 26.06.14, 15:18
                            Tutaj leje i w południe 8 stopni.
                            Podhale wita! Przyjeżdżajcie turyści!
                            • jaga_22 Re: czerwiec wita 26.06.14, 15:47
                              O nie! to ja już wolę swoje 18st.i słonko od czasu do czasu.
                              Witam i pozdrawiam.

http://i59.tinypic.com/21acup4.jpg
                              • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 26.06.14, 17:24
                                Ale masz Jagusia zielono na tarasie. Pięknie.
                                U nas dziś pogoda fajna, słońce świeci ale nie jest upalnie. Byłam na rowerku i w mieście i nagotowałam i na kisiłam i ogólnie to miałam bardzo pracowity dzień.
                                Witam i miłego wieczoru życzę.
                                • anoagata Re: czerwiec wita 27.06.14, 09:31
                                  Pracujemy,pracujemy.
                                  Zamroziłam piórka kopru,na układanych listków mięty.
                                  Przerabiam truskawki,już czerwienieją krzaki porzeczek,pogoda ładna to i robota miła.
                                  I tego Wam życzę.
                                  • jaga_22 Re: czerwiec wita 27.06.14, 13:20
                                    Witam,praca wre aż furczy. big_grin
                                    Jutro będzie przy sobocie po robocie.

Mam nowego kotka,nazwałam ją Lenka

http://i57.tinypic.com/2qddhqg.jpg
                                    • aga-kosa Re: czerwiec wita 27.06.14, 13:40
                                      Jago, to zielone coś na poprzednim zdjęciu. to ziele o którym pisaliśmy wcześniej?
                                      Lenka jak prawie wszystkie kocice będzie wspaniałym domownikiem. Jest wysterylizowana, czy będziesz jej podawała tabletki.
                                      Mam 24 stopnie w swojej Pyrlandii .
                                      Wczoraj witaliśmy lato w pełnym słońcu a jutro mamy olimpiadę. Idę ćwiczyć z piłką. smile aga
                                      • jaga_22 Re: czerwiec wita 27.06.14, 14:55
                                        Tak Aguś to jest Jiaogulan .Kotka roczna wysterylizowana
                                        • tamaryszek44 Re: czerwiec wita 27.06.14, 16:18
                                          Witam miło i znikam bo jak zwykle w piątek roboty mam po łokcie, ale za to w weekend labasmile
                                          • iryska2604 Re: czerwiec wita 27.06.14, 18:21
                                            U mnie naprawdę lato - mam wnuczkę u siebie to i czasu mało.Jutro jedziemy na imprezkę - coś tam z koniami. Moze będzie mozna pojeździć. No , raczej nie ja...
                                            • maria6450 Re: czerwiec wita 28.06.14, 09:13
                                              U mnie, pogoda jaką lubię - łagodna. Takiego dnia życzę, dobrego, łagodnegosmile
                                              • jaga_22 Re: czerwiec wita 28.06.14, 10:34
                                                Witam i ja, też nie narzekam na pogodę.

http://i60.tinypic.com/svj5gp.jpg