Dodaj do ulubionych

Co w takim człowieku siedzi? :(

12.10.16, 17:40
Ciasna klatka była całym światem Liszki. Właściciel zamknął ją tam i już nie wypuścił. Suczka leżała w niej we własnych odchodach, nie miała wody ani jedzenia. Dostała takiego przykurczu łap, że nie mogła się nawet podnieść. "Leżała i czekała na śmierć. Między złomem a śmieciami" - opisywali na Facebooku inspektorzy gdyńskiego OTOZ Animals, którzy z pomocą policji w końcu odebrali Liszkę właścicielowi. Sprawę znęcania się nad zwierzęciem zgłoszą prokuraturze. Własne postępowanie prowadzą już policjanci.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20822816,lezala-i-czekala-na-smierc-wlasciciel-wiezil-liszke-w-klatce.html#TRNajCzytSST
http://i64.tinypic.com/24qmpzb.gif
Obserwuj wątek
    • estella50 Re: Co w takim człowieku siedzi? :( 12.10.16, 17:58
      Nie mogę czytać o cierpieniu zwierząt, nie mogę.
      Mój najmłodszy biały kotek Antoś miał może 2-3 miesiące, kiedy ktoś przywiązał go sznurkiem do krzaka nad jeziorem. 12 pażdziernika miną 4 lata od tego dnia. Rozgrzewałam go suszarką do 2 w nocy. W futerku miał 12 sztuk jakichś muchówek - wyciągałam je pensetą, był zagłodzony.
      A ta biedna, zmaltretowana psina ma już swój dom, chociaż chodzić już za bardzo nie może...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka