Dodaj do ulubionych

Wy macie zasady a my -pieniądze

10.03.17, 20:25

W kosmos nie wzbije się polski satelita, nie powstanie polski samochód elektryczny, nie powstaną obwodnice miast, po których to auto mogłoby jeździć. Po odnowionych torach nie pojedzie polska konstrukcja pociągu Luxtorpeda 2.0 (projekt technologicznej współpracy naszych firm zapowiedziano w ubiegłym tygodniu). Bez tego wszystkiego można jednak przeżyć, naprawdę uciążliwa byłaby plaga, która niechybnie nawiedziłaby Warszawę – rolnicy w oflagowanych traktorach. Wszak żyją z dopłat, maszyny kupują za unijne euro. Wystarczył okres posuchy w 2015 roku, gdy wyczerpano pulę poprzednich programów i nie uruchomiono nowych, a Ursus sprzedawał zaledwie 15 traktorów w miesiącu.


natemat.pl/203299,pieniadze-z-brukseli-jedyna-rzecz-ktora-zegnie-kregoslup
I dopiero sie zacznie. Ciekawe jak wtedy by spiewali. Chyba się nie spodziewają że wzorem Koreańczyków bedziemy trawę konsumować i mówic ze nam smakuje?
Obserwuj wątek
   • estella50 Re: Wy macie zasady a my -pieniądze 10.03.17, 22:02
    W dodatku ten bachor domaga się ciągle zabawek i łakoci nie zwracając uwagi na to, że dopiero co skonsumował same rodzynki, a na zabawki czekają też dzieci sąsiadów. I może należałoby choćby trochę popracować nad własnym szacunkiem dla prawa i europejskich zwyczajów zamiast wierzgania odnóżami na posadzce?
    • zajbel Re: Wy macie zasady a my -pieniądze 11.03.17, 09:25
     Dajcie forsę i buzia w kubeł, tyle tylko potrafiła powiedzieć Szydło. Niech więc się nie dziwi że usłyszała to co usłyszała. Powiedziano jej też że 96% poparcie dla Tuska to właśnie demokracja bo wymagane było tylko 55%. Jak na formację która w kraju uzyskała 38%? poparcie i cały czas drze mordę że każde słowo krytyki to próba obalenia rządu to wyjatkowa niekonsekwencja. Ponadto dano jej do zrozumienia że zupełnie nie zna procedur unijnych i takie straszenie niepodpisaniem ja ośmiesza.
    • wikul Re: Wy macie zasady a my -pieniądze 11.03.17, 23:52
     estella50 napisała:

     > W dodatku ten bachor domaga się ciągle zabawek i łakoci nie zwracając uwagi na
     > to, że dopiero co skonsumował same rodzynki, a na zabawki czekają też dzieci są
     > siadów. I może należałoby choćby trochę popracować nad własnym szacunkiem dla
     > prawa i europejskich zwyczajów zamiast wierzgania odnóżami na posadzce?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka