Dodaj do ulubionych

Jestem litościwy, pobłażliwy, dobroduszny

19.08.18, 17:20
Premier Mateusz Morawiecki w ramach kampanii samorządowej spotkał się w Sandomierzu z wyborcami PiS. Oklaskiwany mówił dużo na temat działań opozycji, ale wyznał też, że jest "litościwy i pobłażliwy".

Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23801442,mateusz-morawiecki-w-sandomierzu.html#Z_BoxNewsLink&a=66&c=96

A cóż to ma znaczyć? Żaden premier do tej pory nie stawiał sie na pozycji ",dobrego pana , łaskawcy i dobrodzieja". Nie przegina czasem?
Obserwuj wątek
  • iryska2604 Re: Jestem litościwy, pobłażliwy, dobroduszny 19.08.18, 17:40

   Morawiecki mówił, jak są bezpardonowo i wściekle atakowani przez opozycję, która nie ma programu. – Niech pokażą jaki mają program, ich program to jest cofnąć wszystko, co my zrobiliśmy! O 500+ plus mówią, że to rozdawnictwo – grzmiał. A potem się zaczęło.


   natemat.pl/246869,premier-morawiecki-w-sandomierzu-mocno-dostalo-sie-opozycji
   Chcą cofnąć to, co PiS wprowadził"
   O opozycji usłyszeliśmy, że wszczyna awantury i kłótnie, bo chcą przykryć skuteczność PiS. Chcą cofnąć to, co PiS wprowadził. – Oni chcą cofnąć 500 plus, chcą zlikwidować IPN. To co, niedługo dowiemy się, że to my napadliśmy na Niemcy w 1939 r.? – pytał ironicznie.

   Premier stwierdził też, że "oni" nie znają się na gospodarce, a w PiS tak. – Boją się, bo wiedzą, że nie znają się na gospodarce, że kto jak kto, ale my się znamy dużo lepiej, a oni się tak znają, jak wilk na diecie wegetariańskiej, albo ten sandomierski ojciec Mateusz na samochodach. A my bardzo dobrze wiemy, jak negocjować w UE, żeby uzyskać to, co uzyskaliśmy – mówił.

   Zastanawiam się nad tym jakim człowiekiem jest Morawiecki.Niby wykształcony,na pozór kulturalny - a jak otworzy usta to tak jakby był sterowany pilotem. Tata go tak steruje czy chęć władzy oczy i rozum zaślepia?
   • margit49 Re: Jestem litościwy, pobłażliwy, dobroduszny 19.08.18, 18:03
    iryska2604 napisała:
    Chcą cofnąć to, co PiS wprowadził. – Oni chcą cofnąć 500 plus
    znowu powielił kłamstwo, co już mu zarzuciła U. Augustyn z mównicy sejmowej,
    www.youtube.com/watch?v=spQlPylrAzc
    Czytałam relację na onecie, kilka wyjątków :

    [b]13:53
    - Ja sam negocjowałem wejście do UE 20 lat temu i wiem jak się najlepiej negocjuje w Europie - twierdzi premier.
    13:43
    - Spotykałem się z rolnikami, ściskałem ich spracowane ręce. Nauczyłem się modlić o deszcz. Nie wszystko da się przewidzieć, ale można zaproponować realny program. I to jest właśnie nasze 8 punktów dla rolnictwa - mówi szef rządu.
    13:44
    Premier wymienia m.in. polską ziemię w polskich rękach, dopłaty do paliw i większe ubezpieczenia dla rolników.
    13:41
    - Jeżdżę po Polsce i ludzie mi mówią: mniej jazgotu ze strony opozycji, mniej awantur. Demokracja potrzebuje merytorycznej opozycji i my na nią czekamy, bo chcemy dyskusji nad programami - mówi Morawiecki.
    - Opozycja to zwijanie Polski, posterunków policji, placówek pocztowych, torów kolejowych. My to odtwarzamy - twierdzi Morawiecki.
    13:39
    - Oni chcą cofnąć 500 plus, chcą zlikwidować IPN. To co, niedługo dowiemy się, że to my napadliśmy na Niemcy w 1939 r.? - mówi Morawiecki.
    13:40
    - Ich rzecznik mówił, że przyjmą każdą liczbę uchodźców. Tymczasem my wynegocjowaliśmy wielkie sukcesy w UE. Jesteśmy tam skuteczni i chcemy dla Polski wynegocjować tam najlepsze warunki - kontynuuje premier.
    13:30
    - Sandomierz zajmuje w moim sercu szczególne miejsce. Dziękuję, że jesteście ze mną w taki upał - powiedział Morawiecki.
    13:31
    - Najważniejsze są nazwiska kandydatów PiS-u w wyborach samorządowych. Chcę, żebyśmy w tych wyborach byli numerem jeden. Chcemy zmieniać samorządy, tak jak zmieniamy Polskę - mówi premier.

    wiadomosci.onet.pl/kraj/spotkanie-premiera-z-wyborcami-w-sandomierzu-podsumowanie-spotkan-politykow-pis/v57680w

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka