Dodaj do ulubionych

Tajemnicza pani Basia

04.03.19, 10:17
Krzysztof Brejza drąży i ujawnia:

Jak wyglądała ścieżka kariery pani Basi? Z Kancelarii Tajnej do gabinetu premiera PRL

Jak się okazuje, bliska współpracownica Jarosława Kaczyńskiego przez dziewięć lat - od 16 września 1980 roku do 10 września 1989 roku - pracowała w Urzędzie Rady Ministrów, na czele którego stał wówczas były szef gabinetu Wojciecha Jaruzelskiego, generał Michał Janiszewski. Skrzypek pracowała w tzw. Kancelarii Tajnej, gdzie miała dostęp do państwowych tajemnic służbowych i operowała dokumentami opatrzonymi tzw. klauzulą tajności.

"Ujawniam. Najbliższa współpracownica JK. Szara eminencja PiS. Pracowała w Kancelarii Premiera PRL od września 1980. M.in. w... Kancelarii Tajnej (musiała mieć certyfikację do najwyższych tajemnic). To z Kancelarii Tajnej trafiła do Gabinetu Premiera PRL" - napisał Brejza na Twitterze, dołączając do wpisu zdjęcie oficjalnego pisma z CIR

Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24513900,jakie-tajemnice-zna-pani-basia-od-kaczynskiego-w-czasach-prl.html#s=BoxOpMT


Żeby pracować w Tajnej Kancelarii pani Basia musiała mieć certyfikat od tajnych służb. Inni w podobnej sytuacji, a i znacznie lepszej historii zawodowej pozbawiani są emerytur. A pani Basia awansuje gigantycznie i we wpływach i w apanażach!
Co można o tym myśleć?
Obserwuj wątek
    • iryska2604 Re: Tajemnicza pani Basia 04.03.19, 15:48
      Oj, chyba nie napiszę co sobie myslę - tylko zapytam , czemu niby tak sie walczy z jedynie słusznym systemem, z komuną ,przeprowadza sie jakies dezubekizacje ,zabiera ludziom emerytury i to takim co praktycznie ani z MO ani z innymi słuzbami - nie mieli nic wspólnego a jednocześnie kocha sie ten ustrój i go reaktywuje? No i wystarczy p. Basia - nikt jej niczego nie zabrał a wręcz winduje po szczeblach do góry.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka