Dodaj do ulubionych

Lepiej by się pomodlił o morale duchownych

10.04.19, 11:24
W zeszłą niedzielę w kościele Miłosierdzia Bożego w Lublinie rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne. Czytelniczka "Dziennika Wschodniego" poinformowała dziennikarzy, że ksiądz proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego ostro krytykował strajkujących nauczycieli. Miał powiedzieć m.in. "strajkujący nauczyciel to nie nauczyciel" i "kiedyś nauczyciel uczył za darmo i oddawał życie za ucznia".
Lublin. Ksiądz modli się o "opamiętanie" dla nauczycieli

To jednak nie koniec, ksiądz proboszcz miał nie powstrzymać się przed komentarzami również, podczas poniedziałkowej mszy dla uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej i klas gimnazjum. Proboszcz zaapelował do zebranych w kościele osób, aby "modlili się za opamiętanie nauczycieli, którzy w tej chwili bezpodstawnie protestują".

Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24631408,strajk-nauczycieli-w-lublinie-ksiadz-zaproponowal-modlitwe.html#a=167&c=154&s=BoxNewsLink

Ktoś mu broni za darmo głosić słowo boże?


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • czuk1 Re: Lepiej by się pomodlił o morale duchownyc 12.04.19, 07:39
   iryska2604 napisała:
   > To jednak nie koniec, ksiądz proboszcz miał nie powstrzymać się przed komentarzami również, podczas poniedziałkowej mszy dla uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej i klas gimnazjum. Proboszcz zaapelował do zebranych w kościele osób, aby "modlili się za opamiętanie nauczycieli, którzy w tej chwili bezpodstawnie protestują".
   Drań. Kłamca.


   PS. Nawiązując do odmowy wypłaty wynagrodzenia nauczycielom za strajkowanie.
   Jeśli spojrzymy formalnie na problem od strony wynagrodzenia za wykonaną pracę.... to
   wynagrodzenia za strajk nie powinni otrzymać zarówno strajkujący jak i ci którzy wykazali gotowość do pracy , lecz faktycznie jej nie świadczyli. Strajkujący nie świadczyli pracy z powodu
   wyższej konieczności.


   --
   "Strajkować w wakacje to mogą ratownicy wodni i marynarze floty turystycznej." KLUB

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka