Dodaj do ulubionych

Drodzy wyznawcy PiS, dziś sędziowie i nauczyciele

30.04.19, 20:11
a jutro wy !Czym dłużej przyglądam się działaniom tej władzy i uwiedzionych przez nią wyborców, tym bardziej przekonuje mnie teza, że rządy PiS są jedynie wypadkiem przy pracy. Są lekcją, którą należy przejść, aby jeszcze bardziej zrozumieć i docenić, czym są: demokracja, wolność jednostki i prawa obywatela.

natemat.pl/271411,jacek-liberski-do-wyznawcow-pis-bedziecie-nastepni
Taki mały fragment
Dziś wybrana sztuka, jutro prawa obywatela
Na szczęście dla ludzkości. A może zakażmy oglądania erotycznych filmów? Może wyrzućmy z filmoteki „Imperium namiętności”, czy „9 i pół tygodnia”? A może „Ostatnie tango w Paryżu” z, o zgrozo, sceną analnego zdobywania Marii Schneider przez Marlona Brando przy użyciu odrobiny masła? A może wyrzućmy trylogię o Christiane Greyu (choć tu akurat bym nie protestował, bo to tragiczna książka i uwsteczniony film).

Oczywiście dworuję sobie, bo jakież mam prawo twierdzić, co jest sztuką, a co nią nie jest? Rzecz w tym, że umoralniają nas ludzie, którzy powinni zamilknąć w obliczu podkarpackiej afery związanej z pewnym domem uciech, w którym, coraz więcej dowodów na to wskazuje, zabawiali się głównie politycy z partii, wmawiającej ludziom, że jest katolicka, wierząca w Boga i że kieruje się wyłącznie jego przykazaniami. Wiele też wskazuje na to, iż nie byli to wcale politycy wyłącznie lokalni, ale również z pierwszych stron gazet. Jeśli do tego doda się bardzo prawdopodobny fakt, że zabawy te miały miejsce z nieletnimi dziewczynami – obraz hipokryzji rysuje się nad wyraz pełny.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka