Dodaj do ulubionych

Dlaczego taka walka o te kandydatury?

22.11.19, 21:15
Morda” to w sumie zupełnie normalne słowo, "suka” też – samica psa, i "ryj” (świński) i "gnój” (nawóz) i "kutas” (w dawnej polszczyźnie po prostu ozdoba) i "gówno” (to tylko bardziej potoczna nazwa fekaliów, czyż nie?). W sumie: w czym problem?

natemat.pl/291447,dlaczego-pis-stawia-na-pawlowicz-i-piotrowicza-eliza-michalik-ma-teorie
Ja jednak sądzę, że w nominacjach Pawłowicz i Piotrowicza chodzi o coś więcej niż o małpią złośliwość (choć tego także wykluczyć nie można), danie im nagród pocieszenia, czy pokazanie, że są dla PiS ważni, sądzę, że w ten sposób Jarosława Kaczyńskiego chce upokorzyć opozycję i tę część społeczeństwa, która nie zgadza się z PiS i na PiS nie głosuje. "Zobaczcie jacy jesteśmy wszechwładni. Wysuniemy na niegdyś szanowane stanowiska ludzi uważanych przez was za zdegenerowane polityczne kreatury i co nam zrobicie? Nic! Niczego nie możecie, a my możemy wszystko. Kto jest z nami dostanie stanowiska i zaszczyty choćby był niezrównoważony, najgłupszy i najpodlejszy. Warto z nami trzymać”.

Tak własnie - pokazał nam wszystkim gdzie nas ma - nas i nasze pojęcie o wolnosci , demokracji ,Konstytucji. Szalony kurdupel, ogarniety żądzą władzy.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka