Dodaj do ulubionych

Czy w tej partii znajdzie się z jeden człowiek

14.01.20, 20:58
uczciwy, szczery, niezachłanny na władzę i pieniądze, niezakłamany, prawdziwy i niezdewociały wyznawca wiary, nieobłudny, niedwulicowy, nie oszust, nie cwaniak, nie krętacz, nie łapówkarz, nieskorumpowany, nie prymityw, nie bydlę, nie cham i nie prostak... itd?
I dlaczego ku*wa tak cicho na temat tego kolejnego krętacza z PiSu i Solidarności od Dudy?
Ciemny, nawiedzony lud dalej to łyka w imię "boże", TVP i Jarozbawa?!!!
Ku*wa, ku*wa, ku*wa!!!
Gdzie ja żyję?!


Były senator PiS Stanisław K. i jego syn zatrzymani przez CBA

CBA zatrzymało byłego senatora PiS Stanisława K. i jego syna, a także dyrektor małopolskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Sprawa dotyczy wielomilionowych łapówek.
--
Stado świń przy korycie, bo barany przy urnach.
Obserwuj wątek
    • ewa9717 Re: Czy w tej partii znajdzie się z jeden człowie 14.01.20, 22:02
     Ja już za pierwszego pisuaru się zastanawiałam, jak to jest, ze pokurcz zoliborski wrzuca włane g*wno w wentylator, a ono ląduje na przeciwnikach...
     Pójdę dalej niż Dociek: Czy mozna być pisiorem i uważać się za przyzwoitego człowieka?

     --
     www.nienawisc.pl/witajcie-w-latach-20-czyli-wojna-i-sulejmani/
     • m.y.q.2 Re: Czy w tej partii znajdzie się z jeden człowie 14.01.20, 22:31
      Przecież wiesz, że tak. Pamiętasz dyskusję na Małym? Nie rozumiem, jak ludzie inteligentni, oczytani i wydawałoby się - normalni, popierają tych, no, samiwieciektórych. To chyba ma coś wspólnego ze wzmożeniem religijnym.

      --
      "Poza głębokim przekonaniem, że powinnam dostać Nagrodę Nobla za rozweselanie społeczeństwa, innych ambicji nie mam." J. Chmielewska
       • m.y.q.2 Re: Czy w tej partii znajdzie się z jeden człowie 14.01.20, 23:22
        Też nie wiem, tylko mi się zdaje, że nikt o sobie nie myśli, że jest osłem albo świnią. Każdy myśli o sobie, że jest przyzwoity, tylko ci, inaczej niż on postrzegający różne sprawy, są kanaliami. Zauważyłaś, że ludzie nie zastanawiają się, czy mają rację? Nie mówią: - A może ja to źle zrozumiałem? Mówią: - To ja mam słuszność, ktoś taki mądry, jak ja, zawsze ma rację! Smutne to, bo wyklucza jakąkolwiek dyskusję.

        --
        do niedokończonych lektur
        do niedokończonych pytań
        wracać zawsze jest warto
        i czytać.
        • dociek Re: Czy w tej partii znajdzie się z jeden człowie 14.01.20, 23:37
         Gdy zamiesza się w szambie to cuchnące łajno wypływa.

         Komu podpadł Kogut? Był konflikt z Jarosławem Kaczyńskim

         "W Nowym Sączu mówią, że tłem afery Koguta nie są łapówki, ale konflikt w partyjnej rodzinie PiS. Dzisiejszych sprzymierzeńców Jarosława Kaczyńskiego, polityków "Solidarnej Polski", Kogut przed laty nazwał "super- zdrajcami" i zakazał posługiwania się emblematem partii podczas kampanii w 2015 roku. Chełpił się, że procentowe poparcie dla Andrzeja Dudy w powiecie nowosądeckim to zasługa jego "orki na ugorze"...

         Była jesień 2016 roku. Sala klaskała, gdy Kogut opowiadał, jak wspaniałomyślnie oddał część władzy "panu Wiesławowi". Chodziło o posła PiS Wiesława Jańczyka, którego prezes Jarosław Kaczyński mianował pełnomocnikiem okręgowych struktur partii. Wcześniej Kogut buntował się przeciwko tej kandydaturze i cała Polska dowiedziała się o kłótni w małopolskim mateczniku PiS.

         Właśnie ta tyrada na zebraniu partyjnym PiS miała przesądzić los polityka. Prezes Kaczyński miał postawić na nim krzyżyk, a służby dostały zielone światło, aby zająć się sprawą donosów na fundację. Nieoficjalnie wiadomo, że źródłem CBA jest były pracownik senatora.

         Stanisław Kogut w swoim stylu o nim napomknął: - Zdradził mnie, przez tyle lat pracował i brał ogromne pieniądze. W sumie, nie będę mówił, ale prawie 324 tysiące zł - komentował senator.
         "


         --
         Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus. I nigdy w małej ilości. (Michaił Bułhakow)
          • estella50 Re: Czy w tej partii znajdzie się z jeden człowie 15.01.20, 08:50
           Ta ich "uczciwość" trzymała się raczej giętkiego kręgosłupa. Pozycja, nowy stołek, pieniądze, pokłony otoczenia i co tam jeszcze miłego dla takich osób się zdarzyło pozwoliło kręgosłupowi na przechył w odpowiednią stronę. Ale wróci do poprzedniej pozycji, jak tylko wiatr historii odpowiednio zawieje.

           --
           Olga Tokarczuk na spotkaniu w 'Wyborczej': Przyszedł czas, żeby wpisać do konstytucji zwierzęta >>
           • anoagata Re: Czy w tej partii znajdzie się z jeden człowie 15.01.20, 17:27
            Ja już pod dłuższego czasu nad tym się nie zastanawiam,porzuciłam wszelkie nadzieje że ktoś taki w tej partii się znajduje,zastanawiam sie często jak oni przystępują do spowiedzi świętej i jak przyjmują komunię święto,bo przeca mianują się katolikami,dlatego mało tu piszę aczkolwiek od czasu do czasu z naciskiem do czasu. Pozdrawiam serdecznie.
             • m.y.q.2 Re: Czy w tej partii znajdzie się z jeden człowie 15.01.20, 18:12
              Gdyby z pis - wyznawcami dało się rzeczowo porozmawiać, poprosiłabym żeby wymienili 3 pozytywne dla nas wszystkich decyzje ich ulubieńców. Ciekawa jestem, co bym usłyszała?

              --
              "Poza głębokim przekonaniem, że powinnam dostać Nagrodę Nobla za rozweselanie społeczeństwa, innych ambicji nie mam." J. Chmielewska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka