Dodaj do ulubionych

Zdarzyło się dzisiaj

17.01.20, 19:20
- Morawiecki przy pomocy prezydenta Czech chciał umieścić kreta w otoczeniu wiceszefowej KE (ja zatrudnię u swojego komisarza twojego człowieka, a ty weżmiesz mojego do gabinetu Very Jourlowej);

- Promotor doktoratu Patryka jakiego odwołany ze stanowiska (promotor recenzował też pracę złożoną z plagiatu, a Jaki zrobił u niego doktorat w 0,5 roku);

- prawica ma nowy temat do nagonki na prof. Grodzkiego: sympatyczne zdjęcie marszałka z szefową jego gabinetu.

( https://cdn.natemat.pl/b66ba8ff9b766d87c7ac3088767c97d1,88,88,1,0.jpgObserwuj wątek
   • dociek Re: Zdarzyło się dzisiaj 18.01.20, 09:02
    Gnidy patrzą na świat i oceniają otoczenie wyłącznie z pozycji gnidy. Inaczej nie potrafią.
    Niestety, pozwoliliśmy parszywym gnidom dorwać się do władzy. A pokonanie gnidy czymkolwiek innym niż metodami gnid jest technicznie bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Z drugiej strony, czy można zejść tak nisko?

    --
    Jeżeli winnych nie ma, znaczy, oni są u władzy.
    • iryska2604 Re: Zdarzyło się dzisiaj 18.01.20, 16:48
     Trzeba mieć nadzieję. Cały czas myslę że ludzie sie w końcu ockną ,bo wszystko przemija...A ceny rosną.Polak jak głodny to zły i znowu sie tłum wkurzy na ONYCH

     --
     mieć w górze niebo a w sobie spokój...
     • estella50 Re: Zdarzyło się dzisiaj 18.01.20, 19:37
      - pracownica CBA wyprowadziła z firmy miliony złotych (podobno około 5 milionów w gotówce i drugie tyle w papierach). CBA !

      - Kudowa-Zdrój. Katecheta kazał uczniowi zerwać serduszko WOŚP. "Nadużył swoich kompetencji"

      - Karczewski przyznał, że sam zajmował się podkupywaniem senatorów. "Były takie rozmowy, ale nie z Grodzkim"

      - Dawid Kubacki zwycięstwem w Titisee-Neustadt pobił rekord Polski! To jego siódme podium z rzędu w tym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Takiego osiągnięcia w swojej karierze nie mieli ani Adam Małysz ani Kamil Stoch.

      --
      Olga Tokarczuk na spotkaniu w 'Wyborczej': Przyszedł czas, żeby wpisać do konstytucji zwierzęta >>
      • estella50 Re: Zdarzyło się dzisiaj 19.01.20, 19:06
       - Twierdzą, że ktoś chce zniszczyć wymiar sprawiedliwości w Polsce, a cały czas są wśród nich ludzie, którzy orzekali w stanie wojennym – mówił w Katowicach Andrzej Duda. W stolicy Śląska prezydent krytykował środowisko sędziowskie i prosił o wsparcie. - Mam nadzieję, że tak jak udało się pokonać komunę, tak uda nam się oczyścić ten nasz polski dom - mówił.

       - Na konferencji prasowej we Wrocławiu Tomasz Siemoniak mówił o tym, jak wyobraża sobie Platformę Obywatelską pod swoim przewodnictwem. – Jeśli zostanę przewodniczącym Platformy Obywatelskiej, nie pozwolę na skręt w lewo; PO pokaże, że jest szeroką partią centrum, która grupuje ludzi o wrażliwości bardziej lewicowej i bardziej konserwatywnej – zapowiedział.

       - Najlepsze skoki w obu seriach i pewne zwycięstwo Dawida Kubackiego na Hochfirstschanze w Niemczech. Polak już w siódmym kolejnym konkursie Pucharu Świata stanął na podium. Tej sztuki nie dokonali wcześniej ani Adam Małysz, ani Kamil Stoch.
       --
       Olga Tokarczuk na spotkaniu w 'Wyborczej': Przyszedł czas, żeby wpisać do konstytucji zwierzęta >>
         • estella50 Re: Zdarzyło się dzisiaj 20.01.20, 18:44
          - "To krok wstecz dla Polski". Amerykańscy kongresmeni piszą do prezydenta Dudy: "Jako wieloletni zwolennicy partnerstwa amerykańsko-polskiego opartego na demokratycznych wartościach, wyrażamy głębokie zaniepokojenie reformą sądownictwa w Polsce, która nie wypełnia zasad niezawisłości sądów i podziału władzy"
          - napisali w liście Engel i Keating.

          - Prezydent Andrzej Duda wręczył akty powołania w skład Państwowej Komisji Wyborczej. Zasiądzie w niej siedmiu członków wskazanych przez Sejm oraz dwóch pochodzących ze wskazania Trybunału Konstytucyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego. Po raz pierwszy będzie to PKW z nadania politycznego w większości składu.

          - Chroniąc partię i jej interesy, policja polityczna zyskuje bezkarność i ochronę przed jakąkolwiek ingerencją niezależnych instytucji, mediów i opinii publicznej. Tak stało się z CBA, z której wyparowały miliony złotych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka