Dodaj do ulubionych

Ale sie wykurują majac taką dyrektorkę

21.01.20, 12:41
To, czy przegrałam, to się okaże niebawem - mówiła Bernadeta Krynicka po porażce w zeszłorocznych wyborach do Sejmu. Była posłanka PiS może już wkrótce zostać dyrektorką Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Jak wylicza "Rzeczpospolita", na politycznej emeryturze świetnie wiedzie się też kilku innym politykom związanym z PiS, którzy znaleźli zatrudnienie m.in. w strukturach rządowych.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25618310,pis-nie-zostawia-swoich-ludzi-na-lodzie-dyrektorskie-stanowiska.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg1
i jak człowieka mają nerwy nie szarpać?


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: Ale sie wykurują majac taką dyrektorkę 21.01.20, 14:02
   I to kobieta mająca w głębokim poważaniu los niepełnosprawnych dzieci, co dobitnie pokazuje filmik z jej "wizyty" u strajkujących w sejmie rodziców z niepełnosprawnymi dziećmi.

   https://www.wprost.pl/_thumb/8d/87/ac627b251d8e3df1938a7e2b68d3.jpeg
   Nie bez znaczenia dla odbioru zdjęcia pozostaje fakt, że Bernadeta Krynicka krytycznie wyrażała się o protestujących w Sejmie. – Jako matka dziecka niepełnosprawnego, osoby dorosłej, może to będzie brutalne, znalazłabym paragraf na tych rodziców, którzy przetrzymują swoje dzieci w Sejmie w takich warunkach niegodnych – stwierdziła. Z protestującymi rozmawiać nie chciała.

   Liderka protestu Iwona Hartwich usiłowała zapytać rozmawiającą z dziennikarzami Krynicką, dlaczego powiedziała, że niepełnosprawni są zmuszani do protestu. Posłanka PiS nie zatrzymując się rzuciła: „nie będę z panią rozmawiała”. Własnie ten moment zarejestrowała kamera.


Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka