Dodaj do ulubionych

Jak się nie wkurzyć?

28.01.20, 12:16
Nie wszystkim spodobało się wystąpienie Mariana Turskiego, jednego z ocalałych z KL Auschwitz, w 75. rocznicę wyzwolenia obozu. Krzysztof Bosak z Konfederacji zarzucał mu "atakowanie rządu", a Samuel Pereira uznał, że w przypadku Turskiego można dopatrzeć się "zaraźliwości zła".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25640109,pereira-o-ocalalym-z-auschwitz-niestety-zlo-potrafi-byc-zarazliwe.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg5
Takie zera atakują człowieka godnego szacunku! I taki ktoś bedzie walczył o fotel prezydenta,na szczęscie nie ma szans.

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
    • m.y.q.2 Re: Jak się nie wkurzyć? 28.01.20, 12:48
      Dno jest dnem nawet wtedy, kiedy jest odwrócone w górę.
      Nie na rękę różnym faszyzującym było, że pan Marian Turski ujawnił całemu światu podstępny mechanizm wdrażania szaleńczej ideologii. Kroczek po kroczku, cichutko, żeby się nikt nie zorientował. Pełną piersią wygłosił ten człowiek prawdę o metodzie, którą zwolennicy faszyzmu stosowali i stosują, ale zależy im na dyskrecji, aby ofiary nie połapały się zbyt szybko, bo zastawiona pułapka nie zadziała! Straszne to, nie sądziłam, że ta mordercza ideologia się odrodzi.

--
      Wszyscy chcą naszego dobra.
      Nie dajcie go sobie zabrać.
      St.Jerzy Lec
      • estella50 Re: Jak się nie wkurzyć? 28.01.20, 13:01

-- DUDA SAM NIE DO KOŃCA TRZYMAŁ SIĘ HISTORYCZNEJ PRAWDY - DALEJ JĘDRZEJ BIELECKI: “Niestety, polski prezydent nie zdobył się na choćby kilka, ale jakże ważnych słów o tych Polakach, którzy wydawali na śmierć swoich żydowskich sąsiadów. Duda apelował o historyczną prawdę, ale sam nie do końca się jej trzymał. Wolał patentyczną wizję nieskazitelnego narodu, który walczył na wszystkich frontach drugiej wojny. W tej retoryce Dudę pobił tylko prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełeński, który, zapominając jak wielu Ukraińców obsługiwało obozy Zagłady od Treblinki po Sobibór, mówił wyłącznie o ukraińskich wyzwolicielach Auschwitz i ukraińskich ofiarach nazistów”.
        www.rp.pl/Komentarze/301279912-Bielecki-Prezydent-nie-wytrzymal.html
        • iryska2604 Re: Jak się nie wkurzyć? 28.01.20, 17:48
          Co jak co - ale prawdomówność nie jest cechą naszych polityków od PISU. Mówią to co im może przynieść jakąś korzyść a ludzie zapomniawszy po co mają mózg - wierzą w te brednie. Dzis słyszałam jak wiceminister Wójcik z takim durnym usmieszkiem uswiadamiał emerytów skąd rzad wziął na podwyzki i 13-tki dla nich. Otóz zabrali to mafiom, gangsterom, odzyskali VAT i dali. Czy ci gangsterzy siedzą? I którzy to?

--
          mieć w górze niebo a w sobie spokój...
          • dociek Re: Jak się nie wkurzyć? 28.01.20, 21:02
            Ja jako prezydent, tylko ja... to wiem, nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!

www.facebook.com/polsatnewspl/videos/599809803921055/

--
            Stado świń przy korycie, bo barany były przy urnach.
            Jeżeli mam wybierać, wybieram piwo i sex. Ale jakoś ten sex nie chce mnie również wybrać. Pozostaje piwo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka