Dodaj do ulubionych

Czy on może zagrozić Hołowni?

28.01.20, 17:38
No właśnie, jak w temacie:
www.youtube.com/watch?v=CtDEw6oSjEQ
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • suender Re: Czy on może zagrozić Hołowni? 28.01.20, 20:01
        iryska2604:

> A daj spokój !

Podobne zdania jak Szefowej też są do znalezienia w komentarzach pod filmikiem, - ale one są w mniejszości.
        Ja na razie wstrzymuję się od głosu, ale jak widzę iż dosyć wytrawni doradcy polityczni jak Jakub Bierzyński . co stworzył Petru i Biedronia, wyraża się o Hołowni, - cytat:

"Gwiazdorzy, porywa się z motyką na słońce, nie ma szans – tak można streścić głosy krytyki, które pojawiły się w internecie w związku ze spodziewaną kandydaturą Szymona Hołowni na prezydenta. – Nie lekceważyłbym jego potencjału. Polska polityka jest mało przewidywalna: czarny koń może się okazać zwycięzcą, a pewniak ponieść sromotną porażkę – mówi Jakub Bierzyński, były doradca Wiosny i Nowoczesnej, prezes domu mediowego OMD." <---- To stąd: natemat.pl/292507,czy-holownia-ma-szanse-w-wyborach-prezydenckich-bierzynski-ocenia

Zataem zastanawiam się, czy tacy Biedrzyńskie nie mają nieco racji. Dziś rano znalazłem w necie zdjęcie przewidywanych słupków po I turze: PAD 40%, Hołownia 25%. Z tego też powodu założyłem ten wątek, bo wydaje się, że Bosak wciska się pomiędzy wódkę a zakąskę, co może rożnie zaprocentować, - ot co, ....

Pozdrawiam..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka