Dodaj do ulubionych

No i podpisał

04.02.20, 19:11
Sejm decyduje o tym, że sądy mają nie być niezawisłe. Mieliśmy już w Polsce zamachy stanu, ale nie było zamachu stanu robionego tylko po to, żeby chronić oszustów i aferzystów. Nie udawajcie drodzy państwo, że chcieliście cokolwiek zmienić - mówiła w czasie sejmowej debaty Małgorzata Kidawa-Błońska z mównicy.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25665909,andrzej-duda-podpisal-ustawe-dyscyplinujaca-sedziow.html#s=BoxMMt1
Bez komentarza


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: No i podpisał 04.02.20, 19:21
   Podobno podpisał po to, żeby dostać w wyborach głosy Konfederacji. Brakuje mu tych kilku procent, żeby wygrać w I turze.
   Tylko czy on się na tym właśnie nie przejedzie? Czy przez taką eskalację nie straci głosów części swojego stałego elektoratu? Bo przecież większość Polaków nie chce tej wojny z sędziami, także wyborcy Dudy i PiS.
   Podobno ma być cały czas, do maja, taki przemocowy i arogancki, jak mały Mussolini.
    • iryska2604 Re: No i podpisał 05.02.20, 17:32
     Andrzej Duda udowodnił właśnie polskim wyborcom, że jest stuprocentową marionetką w rękach Jarosława Kaczyńskiego (ktoś pamięta, jak podczas debaty w studiu telewizyjnym robił nieuprawnione uwagi prezydentowi Komorowskiemu na temat jego zależności od PO?).

     Podpisując ustawę kagańcową Andrzej Duda pokazał narodowi jedno: narodzie, jestem bezwolną kukiełką. Czy polscy wyborcy chcą mieć głowę państwa całkowicie uległą, okaże się już niebawem. A najśmieszniejsze jest to, że Duda jednym ruchem mógł zdobyć naprawdę wiele – wystarczyło ustawę pchnąć do Trybunału Konstytucyjnego, który konstytucyjnym jest co prawda tylko z nazwy, ale z punktu widzenia strategii wyborczej to, czym jest ten paradny obecnie twór, nie miałoby żadnego znaczenia. Jednak żeby to zrobić, Andrzej Duda musiałby mieć coś jeszcze – resztki honoru i resztki odwagi. Dziś wiemy, że Andrzej Duda nie ma ani jednego, ani drugiego.

     natemat.pl/298629,duda-podpisal-ustawe-kagancowa-i-pokazal-ze-jest-marionetka-liberski
     --
     mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka