Dodaj do ulubionych

Między bajki włóżmy

06.02.20, 18:09
Jarosław Kaczyński nie jest głupcem. Czyta sondaże, zna społeczne nastroje. Wie, że Polacy to euroentuzjaści, którzy bardziej ufają Unii niż własnemu rządowi. Dlatego prezes PiS-u mówi, że „Polska jest sercem Europy”, a „przynależność do Unii jest wymogiem polskiego patriotyzmu”. Zapewnia, że „o żadnym wychodzeniu z Unii nie może być mowy”. Uspokaja, że „nasza obecność w Unii nie jest zagrożona”. Sęk w tym, że ta opowieść nijak ma się do zupełnie innej, a przez polityków Zjednoczonej Prawicy powtarzanej znacznie częściej, głośniej i wyraźniej. Prześledźmy jej kluczowe wątki, bo dobitnie pokazują, co obecna władza naprawdę myśli o Wspólnocie.

natemat.pl/298673,co-pis-naprawde-mysli-o-ue-lewicka-pokazuje-intencje-kaczynskiego
Ciekawy artykuł - niezbyt dla nas optymistyczny. Ludzie, zacznijcie myśleć - chciałoby sie krzyczeć.


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • dociek Re: Między bajki włóżmy 07.02.20, 06:32
   Zacznijcie mysleć?!
   "Matka boska była Polką, a Jarozbaw naszym jedynym, ukochanym nauczycielem, przywódcą i zbawicielem! Polska tylko dla Polaków - katolików, patriotów! Różańcem ochronimy ojczyznę swoją przed zgnilizną Zachodu i rakietami Putina!
   "

   Dla mnie nie sposób zrozumieć tak wysokiego procentu głupoty, ciemnoty, prostactwa, lenistwa umysłowego, krótkowzroczności, zaściankowości, nawiedzenia, wygodnictwa oraz żebraczej pazerności wśród naszego społeczeństwa. Pisząc "naszego społeczeństwa" widzę pełnych żółci i pogardy dla innych: napakowanego łysola z wytatuowanymi orłem i powstańczą kotwicą parkującego zachodniego złoma na trawniku, czy placu zabaw dla dzieci, przykościelne stare ciotki dewotki zachwycające się lotnością i geniuszem sycącego nienawiść kazania proboszcza-doktora po podstawówce i seminarium, sąsiadów, ledwo żywych staruszków zachwycających się oszukańczą trzynastką, gdy brakuje im na życie i leki i smarkaczy dyskutujących o niczym za pomocą trzech słów: kurwa, pizda i chuj, nie potrafiącym wskazać na mapie Warszawy.
   Jak tu być dumnym z "odzyskanej wolności" i swoich współplemieńców? Łatwiej teraz wyjaśnić, dlaczego tyle razy oddawaliśmy ją "na tacy".

   --
   To chyba robota ruskich!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka