Dodaj do ulubionych

Wytresowali nas Smoleńskiem?

08.02.20, 10:03
-- SPOT HOŁOWNI POKAZAŁ, JAK DALIŚMY SIĘ WYTRESOWAĆ W SPRAWIE SMOLEŃSKA - GALOPUJĄCY MAJOR w Krytyce: “Ale nie to jest najważniejsze. Reakcja na spot kandydata Hołowni pokazała, jak bardzo Polacy dali się wytresować w myśleniu o sprawie Smoleńska. Za trzy miesiące będzie miała miejsce dziesiąta rocznica katastrofy. Dziesięć lat, a państwo polskie nadal jej nie wyjaśniło. I co? I nic? Od pięciu lat PiS rządzi, politycy PiS mają prokuraturę, parlament, prezydenta, Trybunał Konstytucyjny, a lada moment być może sądy. I co? I nic? Kaczyński miał odebrać wrak, już, już, coraz bliżej miało być do rozwiązania zagadki. I co? No i… wybudował schodki przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Nie, to nie Hołownia się powinien tłumaczyć, to Hołownia, a za nim Kidawa-Błońska, Kosiniak-Kamysz i Robert Biedroń powinni pytać, gdzie po pięciu latach są wyniki śledztwa”.

-- NIE NALEŻY DRWIĆ ZE SMOLEŃSKA ALE WYJAŚNIĆ DLACZEGO ZROBIONO CYRK ZA GRUBE MILIONY - KONKLUZJA BLOGERA: “Nie, nie należy drwić ze Smoleńska. Należy według mnie zapowiedzieć wreszcie w programie powołanie komisji śledczej ds. smoleńskich przekrętów, do spraw wypłat, profanacji grobów, zwodzenia i oszukiwania opinii publicznej, blokowania bądź celowego przedłużania śledztwa i wagonów pieniędzy, które popłynęły do ekspertów Macierewicza tak zapracowanych, że przez 10 lat nie byli w stanie nawet pojechać na miejsce katastrofy. O tym powinien napisać Hołownia i cała reszta kandydatów, a nie dawać się moralnie szantażować ekipie, która z tej śmierci zrobiła cyrk na grube miliony”.
krytykapolityczna.pl/felietony/galopujacy-major/spot-szymon-holownia-smolensk/

Ma rację ten bloger?
Obserwuj wątek
  • iryska2604 Re: Wytresowali nas Smoleńskiem? 08.02.20, 16:35
   Oczywiście że ma. W końcu z wypadku, który był konsekwencją żądzy władzy (zblizały sie wybory) brakiem profesjonalizmu,zaniedbaniami organizatorów lotu brat bliźniak utworzył religię narodową i na tym zbudował władzę. Wmówił narodowi zamach, zbrodnię a ci naiwni uwierzyli. Polacy kochają teorie spiskowe - tylko po tylu latach rządu dalej mają klapki na oczach i to mnie najbardziej dziwi.

   --
   mieć w górze niebo a w sobie spokój...
   • czuk1 Re: Wytresowali nas Smoleńskiem? 24.02.20, 11:08
    Bardziej dziwią, niepokoją te przyzwolenia i tolerowanie przez suwerena ponad 200 pisowskich afer, obalanie przez PiS ustroju demokratycznego , przyzwalanie na samowole i dyktaturę JK , forsowanie zmiany ustroju na konserwatywno-narodowo-autorytarny.... bez referendum i bez zmiany konstytucji ; przyzwalanie na izolację Polski na mowie międzynarodowej, prowadzenie błędnej bądź nieskutecznej polityki gospodarczej, dzielenie Polaków na sorty,.....

    --
    Ekonomiści jednego z największych banków inwestycyjnych świata - JP Morgan - przestrzegają przed dramatycznymi zmianami klimatu. "Coś się zmusi zmienić, jeśli nasz gatunek ma przetrwać" - czytamy w raporcie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka