Dodaj do ulubionych

Zwolennicy na ulicy

08.02.20, 21:18
W sobotę pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego zebrali się członkowie warszawskiego klubu "Gazety Polskiej" oraz inni zwolennicy PiS, którzy przyszli wyrazić swoje poparcie dla tzw. reform w sądownictwie. Protest został okraszony przemówieniami, w tym organizatora wydarzenia Adama Borowskiego. Jego tłumaczenie "słuszności" działań PiS jest – delikatnie mówiąc – zaskakujące.

natemat.pl/298961,protest-zwolennikow-reform-pis-w-sadach-kuriozalne-slowa-organizatora
Ponoć Pan Bóg jak chce ukarać człowieka to mu rozum odbiera - no i chyba prawda.

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
    • m.y.q.2 Re: Zwolennicy na ulicy 09.02.20, 22:31
      Widziałam, jak się zwoływali na fejsie. Babki się podkochują w nieleczonym słowo daję. Mają taaakie wniebowzięte miny w jego obecności!
      Stare przysłowie mówi, że każda potwora znajdzie swego amatora. Ale żeby aż tak?
      Nie myślę, bo jeszcze mi się przyśni!

--
      Niektórzy są przekonani, że ich kaganiec to przyłbica.
      St.Jerzy Lec
    • m.y.q.2 Re: Zwolennicy na ulicy 09.02.20, 22:31
      Widziałam, jak się zwoływali na fejsie. Babki się podkochują w nieleczonym słowo daję. Mają taaakie wniebowzięte miny w jego obecności!
      Stare przysłowie mówi, że każda potwora znajdzie swego amatora. Ale żeby aż tak?
      Nie chcę myśleć, bo może mi się przyśnić.

--
      Niektórzy są przekonani, że ich kaganiec to przyłbica.
      St.Jerzy Lec
      • dociek Re: Zwolennicy na ulicy 10.02.20, 07:04
        Ciemnota, zaścianek i polskie buractwo! Było kiedyś: syjoniści do Syjamu, jest dziś: loże masońskie do więzienia. A najbardziej sensowne byłoby: księża na Księżyc! A PiS w piz*u!
        Pięćdziesiąt lat walki PRL z analfabetyzmem okazało się nieskuteczne, bo ideowo odrzucono jako "komunistyczne"?

--
        "Mężczyźni wkładają to w tamto, a kobiety wkładają w to uczucie". (Witkacy) Chodzi tu zapewne o... sprzątanie? (Dociek)
        • dociek Re: Zwolennicy na ulicy 10.02.20, 07:14
          Ach ten "sex", sorry za "anal". Mogą orły intelektu, nawiedzone patrioty uznać to za zamaskowane propagowanie LGTB. Zastanawia mnie jednak techniczna strona uwięzienia loży masońskiej, ta abstrakcja przerasta moją wyobraźnię.

--
          Jeżeli winnych nie ma, znaczy, oni są u władzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka