Dodaj do ulubionych

Co jutro warto przeczytać?

23.02.20, 20:23
Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź znalazł się pod lupą wyznaczonego przez Watykan obserwatora, który ma przekazać Stolicy Apostolskiej raport na temat nieprawidłowości w diecezji gdańskiej' - informuje tygodnik 'Wprost'. Z kolei w 'Newsweeku' tekst o tym, dlaczego Prawo i Sprawiedliwość nie ukaże posłanki Joanny Lichockiej.

"Joanna Lichocka wywołała największy od miesięcy kryzys polityczny w PiS. Jednak nie zostanie ukarana, bo Jarosław Kaczyński ma wobec niej dług wdzięczności" - pisze w najnowszym wydaniu "Newsweeka" Renata Grochal, odnosząc się do środkowego palca, który pokazała w Sejmie posłanka PiS. Jak podaje "Newsweek", wdzięczność prezesa partii bierze się stąd, że Lichocka nie opublikowała książki - wywiadu-rzeki z Jarosławem Kaczyńskim, która miała ukazać się w 2011 r.

W "Newsweeku" przeczytamy również o tym, że "prezes PiS Jarosław Kaczyński postanowił na dobre rozprawić się z Marianem Banasiem [prezesem NIK - red.]" i to "bez względu na konsekwencje dla kampanii wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy"

Zajrzę tam na pewno.


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka