Dodaj do ulubionych

Kara boska tacy kuratorzy?

23.03.20, 17:12
"Tak, jak 100 lat temu zarazę bolszewicką pokonaliśmy, bo Polacy zawierzyli Bogu, tak dziś (...) prośmy o uwolnienie Polski od wirusów zła" - pisze na Twitterze małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25812944,kurator-oswiaty-barbara-nowak-prosi-o-uwolnie-polski-od-wirusow.html?_ga=2.76472338.620659109.1584719811-1025043389.1584719802#S.main_topic-K.C-B.6-L.3.maly
Wiele szkół na taki skok w XXI wiek nie jest przygotowanych. - Kazano mi zbudować wehikuł czasu, którym mam przenieść uczniów z XIX-wiecznej szkoły z „Jankiem Muzykantem” w XXI w. – skomentował przygotowania do e-nauczania dyrektor krakowskiej podstawówki.


– Część uczniów ma problemy z zasięgiem tam, gdzie mieszka. Nie wszyscy mają otwarty dostęp do internetu, część ma ograniczony, więc po jakimś czasie mogą już nie mieć jak uczestniczyć w zdalnych zajęciach – wyliczał kolejny.


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
   • estella50 Re: Kara boska tacy kuratorzy? 23.03.20, 18:51
    Oblicza się, że nawet połowa naszych uczniów nie może w pełni korzystać z e-szkoły. Z racji braku sprzętu i z racji nieprzygotowania systemu do takiego nauczania. W wielu domach jest tylko jeden komputer (a nawet w niektórych nie ma żadnego), a dzieci na przykład troje. Nie wszędzie jest dobry zasięg. Nie każdy nauczyciel biegle porusza się w internecie. No i inna jest metodyka pracy w klasie, a zupełnie inna poprzez ekran. Do tego trzeba być przygotowanym! Nie można w biegu z soboty na poniedziałek opracować sobie zupełnie inaczej cały proces nauczania.
    No ale im człowiek głupszy tym łatwiej nim sterować.

    Ta kobieta to klasyczna dewotka. Kto takiej nawiedzonej powierza system edukacji i wychowania?
    • dociek Re: Kara boska tacy kuratorzy? 24.03.20, 08:34
     W naszym nieszczęsnym kraju, w którym rządzi Kościół katolicki, a praktycznie jego kapłani, wespół z władzami i obywatelami publicznie demonstrującym i masowo eksploatującymi, a także za publiczne pieniądze finansującymi kapłanów i całą tą polską sektę katolicyzmu wyłącznie kulturowego, nie powinno nikogo dziwić stanowisko pani kurator reprezentującej aktualną władzę. Jest po linii przywódców politycznych i wiary większości narodu.


     ___
     Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.

     --
     Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.
      • aga-kosa Re: Kara boska tacy kuratorzy? 24.03.20, 10:13
       Totalna opozycja powinna być zadowolona, że nie wygrała wyborów. Wyobrażacie dobie co by mówili i robili przeciwnicy.
       Opozycja jest bardzo "delikatna" - zdają sobie sprawę, że żaden rząd nie byłby na to przygotowany.
       Pamiętacie strajk nauczycieli. Ileż to gorzkich słów musieli wysłuchać pod swoim adresem. Teraz, kiedy rodzice są ze SWOIMI dziećmi doceniają ich wysiłek.
       Mają wprawdzie pretensje, że nauczyciele za dużo zadają, ale przecież to jest materiał, który dzieci muszą znać.
       Kto pamięta o co walczyli w ubiegłym roku nauczyciele - czy tylko o swoje dochody?
       Nauczyciele mają obowiązki - dzieci mają prawa... no i mamy to co mamy. aga
       • ewa9717 Re: Kara boska tacy kuratorzy? 24.03.20, 15:21
        A wiesz, jakoś bym się po tobie nie spodziewała uzycia wyrażenia "totalna opozycja"...
        E-nauczanie jak na razie to fikcja. No ale jak ładnie wygląda w przekazie tego pisiego córkosyna Frankensteina Z MEN-u... A ta nowak w cywilizowanym swiecie przynajmniej ze 2 lata temu dostałaby zakaz pracy w oświacie.

        --
        pisi obliczyli, że z powodu kwarantanny mogą nie mieć większosci w sejmie, więc niejaka witek, co to o Katyniu i powstaniu warszawskim uczyła się z przedwojennych ksiązek, zarządziła głosowanie elektroniczne, ale nam wUc każe osobiście iść na głosowanie. W kręceniu lodów na trumnach są pisi mistrzami...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka