Dodaj do ulubionych

Czyj to kandydat?!

26.03.20, 20:41
Koleżanki i koledzy. Pilne. W związku z zagrożeniem wycofania wszystkich opozycyjnych kontrkandydatów z wyborów musimy wspomóc w rejestracji z jednego z kandydatów. Wzór listy poparcia na mailu. Proszę o przygotowanie minimum 20 podpisów poparcia dla każdego z powiatu”. Taką wiadomość rozsyłano do pomorskich działaczy PiS 23 marca. Zarówno e-mailem, jak i SMS-em.

Do wiadomości załączono dokument podpisany jako "Wykaz Podpisów. Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Marka Jakubiaka”. W dokumencie znalazły się poszczególne pozycje: Imię i Nazwisko, Adres Zamieszkania (zgodny z adresem ujętym w rejestrze wyborców), Numer Ewidencyjny Pesel, Własnoręczny Podpis. Wirtualna Polska dysponuje kopią takiego formularza, który był rozsyłany wśród pomorskich działaczy PiS.

Instrukcję, do której dotarliśmy, otrzymał i wysyłał dalej Krzysztof Wiecki, szef komitetu PiS - Gdańsk nr 1, były trójmiejski radny tej partii.


Tak więc to, co podejrzewaliśmy jest udokumentowanym faktem. Ciekawe tylko, czym przekupili Jakubiaka? To bogaty człowiek, ale niektórzy kochaja mieć jeszcze więcej i więcej. A może jakaś prezesura czy inny fotel?
Obserwuj wątek
  • alfredka1 Re: Czyj to kandydat?! 26.03.20, 21:27
   Jak to czyj ???? gdyby był nie od pisiaków to by go szybko "usunęli" .....

   takie diaboliczne posunięcie.
   /gdyby rzeczywiście doszedł do wyborów to chociaż sam nie za dużo głosów zbierze by wejść do 2.tury to nasi kandydaci straca ..........

    • iryska2604 Re: Czyj to kandydat?! 26.03.20, 22:09
     Z kimś w końcu Duda musi wygrać,nie? Jakubiak to ten od Kukiza początkowo a potem się rozstali - gdzie się przykleił to nie pamiętam. Teraz pewnie nieźle zainkasował...

     --
     mieć w górze niebo a w sobie spokój...
     • estella50 Re: Czyj to kandydat?! 27.03.20, 09:00
      Jakubiak oczywiście nic nie wie, nie widzi i nie słyszy. Krasnoludki w czas pandemii w kilka dni zebrali mu te 140 tysięcy głosów, chociaż kandydując do Sejmu zebrał zaledwie nieco ponad 4 tysiące i to w o wiele dłuższym czasie. No i do Sejmu nie wszedł.
      Strategia pisowców jest prosta: gdyby wszyscy opozycyjni kandydaci wycofali się z wyborów i Duda zostałby sam na placu boju, to wtedy obowiązkowo wyznacza się nowy termin wyborów! Musi być przynajmniej 2 kandydatów. I tym drugim PiS zrobił sprzedajnego Jakubiaka.
      Ja rozumiem, że polityka wymaga czasem toczenia różnych zakulisowych gierek i podchodów. Ale tak w pełnym świetle, prosto w oczy Jakubiak śmie bajki nam opowiadać!? Za nic ma nas, moralność i własny honor.
      • dociek Re: Czyj to kandydat?! 27.03.20, 09:17
       To są terminy ewidentnie teoretyczne: moralność i honor. Weźmy na przykład pojęcie moralność katolicka, którą głoszą księża pedofile. Albo honor, który przywołują polscy tzw. politycy...

       --
       "Mężczyźni wkładają to w tamto, a kobiety wkładają w to uczucie". (Witkacy) Chodzi tu zapewne o... sprzątanie? (Dociek)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka