Dodaj do ulubionych

Bądź tu mądry i pisz wiersze ... o korona...

27.03.20, 18:55
politykapolska.eu/2020/03/19/dr-wolfgang-wodarg-to-wszystko-jest-totalna-przesada-o-dzialaniach-podjetych-w-zwiazku-z-wirusem-korony-wideo/
Obserwuj wątek
   • suender Re: Bądź tu mądry i pisz wiersze ... o korona... 27.03.20, 20:39
    estella:

    > Ja jednak wolę pozostać przy izolacji i nie ryzykować.

    Nadmierna izolacja przed wirusem jest ryzykowaniem tak jak i niedostateczna też jest ryzykowaniem, - czyli jak byś się nie obróciła to zawsze pośladki masz z tyłu.
    Popatrz na dzisiejsze wypowiedzi Gowina, który przestrzega Dobrozmianowców, że drakońskie metody trzymania ludzi w domach i bezprawne pozbawianie ich praw obywatelskich w krótkim terminie zadławi kraj pod prawie każdym względem, choć głownie gospodarczym.
    Więc co z tego, że lekko spacyfikuje się wirusa, kiedy społeczeństwo dotknie bieda i nędza z braku żywności prądu etc. Wtedy zaczną się bunty społeczne, rozwalanie sklepów i magazynów i rebelie b. trudne do opanowania.

    Ja zaliknowany artykuł czytałem, ba nawet odsłuchałem (po niemiecku) wypowiedź tego fachowca na żywo i stwierdzam iż facet całkiem słusznie krytykuje ową nadmierną panikę kreowaną przez rządy i media.

    Ale cóż, wystraszeni materialiści, co tylko ziemskie życie uważają za jedyne i boją się śmierci, popadli w blady amok, aż się sami nim uduszą.
    Najbardziej śmieszy nie jak w Lechistanii, tej niby krainie wzorców katolicko-moralnych, aż tak wielu ludzi (w tym hierarchów) boi się o własne życie, zamiast myśleć o wieczności. I własnie z tego ostatniego powodu tutejszy Dociek ma tak łatwe używanie. Cbdo.

    Pozdrawiam wieczorowo.
    • estella50 Re: Bądź tu mądry i pisz wiersze ... o korona... 29.03.20, 15:42
     Dla dziennikarza najprościej byłoby sprawdzić w Urzędzie Stanu Cywilnego rejestr zgonów jakiegoś miasta z bieżącego miesiąca z analogicznym w roku ubiegłym. Ktoś już tak postąpił i wyszedł mu wzrost o kilkadziesiąt procent!
     Poza tym jako przyczynę zgonu podaje się np zapalenie płuc, albo atak serca (które przecież też mogą być wynikiem wirusa). Nie robi się testów i nie bada przyczyn śmierci ludzi starych, zmarłych w domu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka