Dodaj do ulubionych

Do władzy po trupach.

28.03.20, 12:23
Dobrze mówi Hołownia. Ale ma za małe poparcie. PiSsmani trzymają Polskę nas w garści.


www.facebook.com/wyborcza/videos/2411855705781371/
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: Do władzy po trupach. 28.03.20, 13:47
   Słyszałam Hołownię. Nie dość, że ma rację, to jeszcze mówił z ogniem i przekonaniem, a to się dzisiaj liczy.
   Jeśli dojdzie do majowych wyborów, to duda wygra na trumnach (były trumny smoleńskie, teraz będą trumny w koronie) przy niziutkiej frekwencji. Krąży w sieci teoria, że to celowy zabieg prezesa, żeby pozbyć się dudy. Może Morawieckiego chce tam pod żyrandol wsadzić?
     • iryska2604 Re: Do władzy po trupach. 28.03.20, 16:41
      Zagonić do urn. Po trupachWładza jako choroba

      Jest wszakże człowiek ogarnięty manią władzy, który ludzi kochających, dobrych, szczodrych i skłonnych do poświęceń uważa za zwykłych frajerów, za pionki na szachownicy, za ziarnka piasku w klepsydrze. Obsesyjnie musi tych ludzi „ograć” i w czasach zarazy zagonić do urn. Po trupach.

      Dudę wybiorą sobie sami

      Chodzi o to, że szef tej mafii nie musi już nikogo „ogrywać” i niczego udawać. Mafia poszła za daleko. Ma zbyt wiele do stracenia. Mafia zrobi wszystko, by nie stracić władzy. Mafii najlepiej było rządzić z zachowaniem demokratycznych pozorów. A skoro nie da się ich zachować, to trudno.

      Dudę wybierzemy sobie sami. Bez spotkań, bez debat, bez kampanii wyborczej, za to ze wsparciem naszych mafijnych mediów. Do komisji wyślemy naszych ludzi. Nasi ludzie policzą głosy. Trochę ludzi zachoruje, trochę umrze. Trudno, ofiary muszą być. Duda będzie dumny ze zwycięstwa. Wygra w pierwszej turze. Będzie można mówić, że „dostał silny społeczny mandat”.

      Czy o taki mandat od Polaków pan zabiega, panie prezydencie?

      wyborcza.pl/7,75968,25827565,wladza-jako-choroba.html#s=BoxWyboMT
      • estella50 Re: Do władzy po trupach. 28.03.20, 16:47
       Marek Jakubiak opluty pod domem!


       - Wczoraj pod moim blokiem facet podjeżdża, otwiera okno i mnie opluł! - opowiadał w trakcie wywiadu Jakubiak. - Dopadnę dziada! Dobrze ubrany, w audi! Myślałem, że to mój kolega - podobna twarz! - podkreślił. - Wobec polityków jest ogromna agresja, kto to rozpętuje? Tylko PO i okoliczne partie w Polsce. Politykę sprowadzono do agresji społecznej - ocenił Jakubiak.


       No właśnie, panie Jakubiak, kto rozpętuje tą agresję, kto tworzy konflikty, kto oszukuje, a w końcu - kto godzi się być zającem dla dudy? No kto?!

      • pia.ed Do władzy po trupach... 01.04.20, 11:22
       iryska2604 napisała:

       "Mafia poszła za daleko. Ma zbyt wiele do stracenia. Mafia zrobi wszystko, by nie stracić władzy".       Na szczescie sa tacy, ktorzy tej wladzy sie sprzeciwiaja... smile

       Burmistrz gminy Kęty i jednocześnie członek Rady Naczelnej PSL Krzysztof Klęczar ogłosił w sobotę, że odmówił podpisania zarządzenia wskazującego z imienia i nazwiska osoby odpowiedzialne za pracę
       przy wyborach.
       "Wysłałem za to do komisarza wyborczego obszerne pismo, wskazujące, że w dzisiejszych realiach nie da się zorganizować wyborów prezydenckich bez narażania zdrowia i życia Obywateli" - napisał samorządowiec na Facebooku. Krzysztof Klęczar dołączył tym samym do grona samorządowców, którzy zapowiadają wprost, że nie będą organizowali wyborów 10 maja na terenie swoich gmin i miejscowości.


       wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25835314,burmistrz-ket-odpowiada-terleckiemu-nie-pan-dal-mi-stanowisko.html#s=BoxMMt3
   • estella50 Re: Do władzy po trupach. 29.03.20, 18:01
    Prof. Monika Płatek o nocą przyjętej ustawie p-ko wirusowi:

    "Ten projekt daje obecnej władzy użyć wojska i każdej innej siły przeciw każdemu - alarmowała na swojej stronie facebookowej. - Daje prawo umieścić dowolnie wybranego człowieka w każdym (także bliżej nieznanym) miejscu na czas dowolny, za każdym razem przedłużany o 21 dni, bez podawania przyczyny poza podejrzeniem o kontakt z osobą, która miała kontakt z koronawirusem.

    Z góry zwalniają się z odpowiedzialności za szkody, jakie tym wyrządzą. Te szkody dotyczą naszego zdrowia, wolności, życia.

    Już raz uchwaliliście w 2013 r. ustawę, gdy wyszedł jeden z Was i mówił o bestiach. Każdego dnia jej stosowanie urąga prawu i prawa nadużywa. Kto pod byle pretekstem pozwala sobie na jawne łamanie prawa, nie daje gwarancji, że nagle będzie się stosował do przepisów i na poważnie traktował godność i dobro zwykłego człowieka (...) Czy posłanki i posłowie rozumieją, o czym mowa w proponowanych przepisach? Czy sięgną do wszystkich ustaw, które są z tym związane i je rozszyfrują, np. ustawy o użyciu broni?
    Że to oznacza, że można do więźniów stosować pałki, paralizatory, psy, kajdanki, wszystko naraz. W ramach zwalczania koronawirusa? Czy to jest coś, co ma naprawdę temu służyć?
    Podobnie z przepisem, żeby prokurator pozbawił nas wolności na trzy miesiące.
    Wracamy do systemu państwa totalitarnego, do PRL w najgorszym jego wydaniu.
    Czy to służy w przeciwdziałaniu koronawirusowi?”
     • wirujacypunkt Re: Do władzy po trupach. 12.04.20, 14:31
      dociek napisał:

      > Widzieliście ? Słyszeliście ?
      > TVN24 Kawa na ławę a w niej prezydencki minister Dera: "Młodzi mogą iść do u
      > rn, bo mało ich umiera...
      "
      >

      I taka jest nasza władza, niech idą, niech głosuję, niech umierają byle władza została przy nas.
      Urny kupią im bliscy w zakładach pogrzebowych.
    • dociek Re: Do władzy po trupach. 30.03.20, 10:28
     Metody oficjalnego pomniejszania liczby zakażonych i zmarłych w następstwie zaatakowania przez koronawirusa to jest ewidentne, sterowane odgórnie oszustwo. I nie tylko zakłamywanie statystyki. Ale przede wszystkim mechanizm propagandowy dla rządzących mający skrywać kompromitującą ich indolencję i ignorancję w tej kryzysowej sytuacji oraz także przed jej zaistnieniem w Polsce. Gierkowska "propaganda sukcesu" nawet w tym zbiorowym nieszczęściu, którą my starsi doskonale pamiętamy.

     Rząd to nierząd, partia wiodąca przestała udawać matkę nawet dla tego lepszego sortu. I nawet ślepi i nawiedzeni obywatele już widzą i czują fałsz oraz kłamstwa głoszone przez ludzi władzy.
     • estella50 Re: Do władzy po trupach. 30.03.20, 10:36
      Ja nie włączam narodowej tv ani radia od początku "dobrej" zmiany. Nie jestem więc na bieżąco z ta propagandą.
      Internetowa znajoma zerknęła tam i relacjonuje:

      Kobiety - przełączcie na moment na TVP info, tam płynie miód. Epidemia się wygasza, wyraźnie ustepuje, a tylko nieliczne ogniska psują statystyki wink. Ubrani w mundurki moro - terytorialn, ratują seniorów, granice, kraj. Może i świat wkrótce.
   • estella50 Re: Do władzy po trupach. 08.04.20, 19:15
    Jarosław Kaczyński został zaatakowany przez pewnego znanego księdza.
    Cytat:
    "Za Twoje fanaberie naród płaci krocie"
    "Tak więc przewodniczysz partii postkomunistycznej, zaadaptowałeś wszystkie metody i mentalność PZPR-u. Tak jak twoi prekursorzy, masz pomiędzy pośladkami większość ludzi. Miejsce to musi być niezmiernie pojemne. Mieści bowiem tysiące wazeliniarzy oraz miliony Polaków. A Tobie jest z tym dobrze, biorąc pod uwagę fakt, że masz dziwne skłonności. Szanuj więc swój zad, siadaj na miękkich fotelach, a jak możesz - śpij na brzuchu" - napisał duchowny.

    Cytat:
    Im dalej w las, tym ksiądz pozwalał sobie na mocniejsze słowa. "Teraz, kiedy świat jednoczy się w walce z wirusem, ty myślisz tylko o w własnym tyłku. I nie dziwię się. Tam musisz pomieścić jeszcze wielu. Wystawiłeś na wyniszczenie setki lekarzy i pielęgniarek. Pamiętasz, że byli ci kolcem w pośladku. Podejmując decyzję ograniczenia dostaw sprzętu ochronnego, realizujesz swój plan: skoro nie pałką, to wykończymy ich wirusem" - dodaje. "Za Twoje fanaberie naród płaci krocie. Jako arcy-tchórz otaczasz się drogą ochroną, jakiej nawet królowie i cesarze nie posiadają" - czytamy w wpisie. "(...) dzisiaj posługujesz się tragedią ludzkości" - zarzuca Kaczyńskiemu znany duchowny.
    "
    Cytat:
    W swym zakłamaniu ukradłeś Boga i Kościół dla szerzenia nienawistnego spustoszenia dusz. W tym momencie stałeś się gorszy od twych nauczycieli, komuchów. I tego ci nie przepuszczę" - czytamy w końcówce wpisu księdza Walczaka.

    wtv.pl/jaroslaw-kaczynski-08...DRrf89YJM 85E


    No proszę - taki waleczny walczak?
    • dociek Re: Do władzy po trupach. 08.04.20, 22:55
     Ewidentne zaniżanie ujawnianych statystyk chorych i zmarłych. Okłamują Polaków bezczelnie!

     Rafał Trzaskowski zwrócił uwagę, że we wtorek rząd informował o 8 przypadkach śmiertelnych w stolicy. – Natomiast akty zgonu w Warszawie, w które ja mam wgląd, pokazują, że tych ofiar jest 32 na dzień wczorajszy. Czyli w 32 przypadkach w akt zgonu jest wpisany koronawirus. Natomiast rząd raportuje z Warszawy tylko 8 przypadków – mówił polityk.

     Jak dodał prezydent Warszawy, takie rozbieżności pojawiły się już wcześniej na mniejszych liczbach. Na pytanie, z czego to wynika, Trzaskowski odparł: Nie wiem, to jest pytanie do rządu. – Większość z tych 32 aktów zgonu jest wystawionych w szpitalu jednoimiennym na Wołoskiej, czyli w szpitalu rządowym – zauważył.

     Trzaskowski: Liczby z Warszawy są zaniżone
     Rafał Trzaskowski podkreślił, że wszystko wskazuje na to, że niestety tych ofiar śmiertelnych jest dużo więcej, prawdopodobnie zakażonych jest dużo więcej. – To rząd ma wszystkie instrumenty, żeby ocenić tę sytuację.
     • dociek Re: Do władzy po trupach. 10.04.20, 09:58
      Ma rację Prezydent Poznania, a my, Polacy to wszystko wiemy i czujemy, ale brak na chorego kaftana bezpieczeństwa i zamkniętego sposobu leczenia, a na jego świtę brak niezależnej prokuratury, policji, a potem odważnego sądu i najcięższego więzienia.

      Powiedziałem, że mamy teraz dwa dramaty w Polsce. Z jednej strony, mamy to nieszczęście koronawirusa i pandemii. Ale też mamy olbrzymi kryzys polskiego państwa, w którym - w wyniku demokratycznych wyborów parlamentarnych - niestety władza skupiona jest w rękach, dla mnie, psychopaty.


      Na dowód jego wystąpienie "rocznicowe", w którym nie znalazło się ani jedno słowo o pozostałych 95 ofiarach katastrofy. Wniosek, jeżeli to nie psychopata, to podły, mściwy, bezlitosny i egocentryczny osobnik, nie wart nawet miana człowieka.

      Dokładnie 10 lat temu doszło do katastrofy smoleńskiej. W rozmowie dla Polskiego Radia Jarosław Kaczyński wspominał swojego brata. - Lech Kaczyński wpisał się w polską historię w sposób bardzo poważny jako jeden z najwybitniejszych, najbardziej znaczących ludzi nowoczesnych dziejów Polski - ocenił w 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej, prezes PiS. Według Kaczyńskiego, nie ma nawet cienia jakiejkolwiek wątpliwości, co do tego, że tego nie udałoby się stworzyć, gdyby nie jego - Lecha Kaczyńskiego - pozycja, jego wsparcie, nie to, że był kimś w bardzo liczącej się wówczas Solidarności, kimś bardzo ważnym. Jak podkreślił, w przypadku zmarłego prezydenta ważna była cała droga: jego praca jako posła, szefa NIK, ministra, prezydenta Warszawy, i na koniec - prezydenta RP.

      Prezes PiS ocenił, że Lech Kaczyński podjął wiele potrzebnych Polsce działań. Podkreślił, że praca jego brata w Ministerstwie Sprawiedliwości - związana z walką z przestępczością - było czymś, co - jak zaznaczył - dało mu potężną popularność. - Dlatego mogliśmy stworzyć Prawo i Sprawiedliwość, bez tego ten zamysł w ogóle by nie powstał: prawica byłaby przegrana, rozbita, a PiS byłoby najwyżej jakimś pomysłem, ideą, niczym więcej - stwierdził Kaczyński.


      To chyba robota ruskich!
     • dociek Re: Do władzy po trupach. 10.04.20, 12:04
      Do nich rodzina na ich groby nie może pójść. A ten szaleniec, psychopata ze swoją obstawą przemieszcza się po całej Warszawie. Masakra

      Może jednak go żre poczucie winy? Ale dlaczego odgrywa się na Polakach?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka