Dodaj do ulubionych

Pod nadzorem służb specjalnych?

29.04.20, 12:30
Byliśmy oszukiwani. Okazuje się, że nadzór nad wydrukiem kart wyborczych sprawuje i zleca nie pan minister, wicepremier Jacek Sasin, a pan minister Mariusz Kamiński - mówił we wtorek poseł PO Marcin Kierwiński. Trzech posłów partii przeprowadziło tego dnia kontrolę poselską w Ministerstwie Aktywów Państwowych w związku z organizacją majowych wyborów prezydenckich.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25906722,poslowie-po-po-kontroli-w-resorcie-sasina-wybory-maja-odbywac.html#a=15&c=163&t=14&g=b&s=BoxNewsMT

Slawomir Nitras @SlawomirNitras

Z dokumentów wynika, że to nie premierzy Morawiecki i Sasin zainicjowali wybory robione przez pocztę,a sama poczta. Chłopaki umywają ręce. Jak się „sprawa rypnie” zrzucą odpowiedzialność na pracowników poczty. Listonosze będą winni. Przy okazji. Po co @PocztaPolska ma 6 prezesów?
Obserwuj wątek
   • estella50 Re: Pod nadzorem służb specjalnych? 29.04.20, 19:00
    Wiecie, co to znaczy, jeśli to służby specjalne drukują karty wyborcze? Tym bardziej znaczące, że ministrem jest sławny inaczej skazany Kamiński.
    PKW jest spacyfikowana, ubezwłasnowolniona tylko po to, żeby to Sasin (odpowiedzialny niegdyś za organizację lotu z 10.04.2010) i właśnie ten bolszewik Kamiński, który wiele ludzkich krzywd ma na swoim sumieniu.
    Należy spodziewać się, że te wybory będą fałszowane na różnych szczeblach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka