Dodaj do ulubionych

Chyba strach go obleciał

14.05.20, 21:40
Nie będzie spotkania Grodzki - Kaczyński. Według naszych nieoficjalnych informacji współpracownicy prezesa PiS przekazali marszałkowi Senatu, że Jarosław Kaczyński jest "niedysponowany". I zaproponowali rozmowy z wiceprezesem PiS... Antonim Macierewiczem.

wyborcza.pl/7,82983,25946825,jak-kaczynski-do-grodzkiego-macierewicza-wysylal.html#s=BoxWyboImg2
Obserwuj wątek
    • dociek Re: Chyba strach go obleciał 15.05.20, 03:16
      Zamienił "stryjo" złośliwego szaleńca na agenta świra.
      A perukarza też strach dopadł. Bo na złodzieju czapka gore.

Suski na antenie Republiki odpowiadał na głosy - w tym polityków opozycji - mówiące że PiS wprowadza w Polsce dyktaturę. Zdaniem polityka to właśnie opozycja dąży do wprowadzenia dyktatury, ponieważ zapowiada proces rozliczenia obecnie rządzących.

- Im wszystko kojarzy się z parciem do dyktatury, ale każdy sądzi według siebie. Zresztą zapowiedzi tego, co zrobią, kiedy wygrają wybory, to zapowiedzi państwa totalitarnego. Mówią na przykład, że będą zamykać opozycję, czyli nas, bo będziemy wtedy w opozycji, w więzieniach, a sami dokonają jakichś różnego rodzaju zmian - ostrzegał Suski na antenie prawicowej telewizji.
      • estella50 Re: Chyba strach go obleciał 15.05.20, 08:08
        Ach, jestem wręcz porażona intelektem, analizą stanu rzeczy i w ogóle bystrością umysłu jednego z czołowych "polityków" pisowskich. Co za głębia myśli! Nie spodziewałam się aż takiej wink
        Podobno ktoś zapytał Kaczyńskiego, dlaczego takie miernoty są przy nim. Miał wtedy rozłożyć ręce: co na to poradzę, jak tacy właśnie tylko do mnie przychodzą! Nie wiem, czy to nie fake.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka