Dodaj do ulubionych

Tak naprawdę nie wiem, co mysleć

01.06.20, 19:27
TL;DR - mamy pandemię koronawirusa na świecie - nam to nie grozi - ale pomoże zaprowadzić równowagę w przyrodzie - zrobimy z rynku pracownika, z powrotem rynek pracodawcy w większych miastach.

antyweb.pl/tez-macie-takie-wrazenie-ze-rzad-nam-mydlil-oczy-ta-pandemia/
Co więcej, szereg tych obostrzeń było nieprzemyślanych (szerzej pisałem o nich w pierwszym, podlinkowanym na wstępie wpisie), wprowadzonych na kolanie, jakby w tle był inny zamysł, no ale… – wprowadźmy ich jak najwięcej, by zamydlić oczy, niech zapanuje psychoza strachu, zamknijmy ich w domach, jak już muszą wychodzić z domu załóżmy im maski, choć bodajże jeszcze w lutym minister zdrowia wyśmiewał w RMF FM ich zasadność i skuteczność, a już w marcu zapowiedział, że nie zdejmiemy ich do czasu wynalezienia szczepionki.
Obserwuj wątek
    • estella50 Re: Tak naprawdę nie wiem, co mysleć 01.06.20, 20:05
      Mam takie wrażenie, oczywiście! Nie dość, że zmienia zdanie, chociażby tak, jak podajesz w przykładach, to jeszcze mówi co innego niż eksperci. A poza tym podejrzane musi być, że następuje znaczne zmniejszenie rygorów, chociaż nie maleje ilość zakażonych!
      Wydaje mi się, że to celowe działanie przed wyborami, żeby tworzyć wrażenie, jaki to rząd sprawny, jak radzi sobie z epidemią! Tylko po to, żeby ludzie poszli głosować na przyjaznego pisowi Dudę. Wredne to! Grać naszym życiem i zdrowiem, żeby tylko mieć podwładnego prezydenta.
          • aga-kosa Re: Tak naprawdę nie wiem, co mysleć 03.06.20, 20:29
            Nie opadały by wszystkie członki gdybyś słyszała od swoich rówieśników, że Duda im DAŁ trzynastkę, że o dzieci zadbał a opozycja zabierze, opozycja w przedszkolu wprowadzi lekcje seksu, będą adoptować homosie(?) dzieci i będą się z sobą żenić, że kradną, ale się dzielą.... crying aga
            • estella50 Re: Tak naprawdę nie wiem, co mysleć 03.06.20, 20:52
              A ja słyszałam, że dostałam od Jarka, a nie od Dudy! Argumenty, że to za drożyznę w sklepach i wielkie zadłużenie państwa nie trafiły do wiadomości! Innych argumentów nie znalazłam, ale i słuchać mnie za bardzo nie chcieli beneficjenci 500+. Bo skąd ja to wiem?! Z Wyborczej na pewno? Nie słuchali, że wiadomości mam z różnych źródeł.
              Ale owszem - też kradną, ale się przynajmniej dzielą!

Tusk kiedyś sam przyznał, że gdyby na czas dostrzegli ten socjalny elektorat i w jakiś sposób dopomogli im finansowo, to nie byłoby pisowskich rządów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka