Dodaj do ulubionych

Debata, debata, - i po debacie.

18.06.20, 10:21
No właśnie, - jak w tytule:

Szkoda, że TVN nie zadbał, by TV-pisowską wyprzedzić i taką debatę zainicjować.
Teraz mielibyśmy dwie debaty za sobą i byłaby okazja do porównań obydwu.
Nie za bardzo wierzę, że pytań pisowskich PAD przed debatą nie znał i startował jak inni kandydaci treści pytań nie świadomy.

Tym razem Adamczyk przynajmniej nie użył narzędzia wyłączającego mikrofon, kiedy kandydaci nieco odbiegali od zadanego pytania, - czyżby się już trochę ucywilizował?

Jakie jest Państwa zdanie?

Pozdrawiam pytająco.
Obserwuj wątek
  • iryska2604 Re: Debata, debata, - i po debacie. 18.06.20, 10:27
   [b]Wyborcze igrzyska śmierci[b]
   Wielce prawdopodobne, że była to najbardziej kuriozalna debata wyborcza w historii III RP. Od pierwszego do ostatniego pytania jej cel był jasny - dopaść Trzaskowskiego i zrobić wszystko, żeby wyszedł ze studia TVP na tarczy. Zresztą już sam zestaw pytań nie pozostawia złudzeń.

   W debacie było sześć rund pytań, przy czym ostatnią były swobodne wypowiedzi kandydatów, którzy mogli zaprezentować się widzom i zaapelować o poparcie wyborców 28 czerwca. Jednak z pozostałych pięciu rund aż cztery były wymierzone w Trzaskowskiego i Platformę Obywatelską.

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26042530,debata-prezydencka-w-tvp-blisko-90-minut-polowania-na-trzaskowskiego.html#s=BoxMMtImg2

   I to by się zgadzało. Musi tam niezły strach panować ,tyle maja do stracenia ...Choć nie przewraca to od razu układu sił w parlamencie ( zmiana prezydenta -jakby co) ale zobaczymy co sie będzie działo z finansami panstwa i jakie będą nastroje przed wyborami parlamentarnymi.
    • estella50 Re: Debata, debata, - i po debacie. 18.06.20, 12:21
     Mogą zrobić to przewrotnie poprzez protesty wyborcze. Np bardzo wielu Polonusów nie może się nawet zarejestrować internetowo, w konsulatach telefonów się nie odbiera. Skrzynki (urny?) na koperty będą przez 2 doby w budynkach Poczty Polskiej nie wiadomo z jakimi zabezpieczeniami, konsulowie nie dopuszczają obserwatorów itp. W tworzeniu takich sytuacji, w różnych machlojkach pisowcy są przecież mistrzami.
   • suender Re: Debata, debata, - i po debacie. 18.06.20, 14:18
    iryska:

    > Od pierwszego do ostatniego pytania jej cel był jasny - dopaść Trzaskowskiego i zrobić wszystko,
    > żeby wyszedł ze studia TVP na tarczy.

    W tej sprawie jest więcej opinii:

    Np. Weteran-czasu pisze, iż to nie była ustawka pod Trzaskowskiego, ale: "Wczorajsza debata TVPiS czyli ustawka pod Dudę!" ----> ttps://forum.gazeta.pl/forum/w,28,170101121,170101121,Wczorajsza_debata_TVPiS_czyli_ustawka_pod_Dude_.html

    Mnie się wydaje zaś, iż to była ustawka przeciw kilku nielubianych kandydatów, nie lubianych przez J. Kurskiego.
    A najwięcej miał oberwać chyba Biedroński, a przy okazji inni kandydaci-lewicowcy, a może i nawet Hołownia.
    W interesie PADa, który już się pogodził iż Rafał spotka się z nim w drugiej turze, atakowania Trzaskowskiego, było by jeszcze za wczesne, - ot co, ....

    Pozdrawiam dyskusyjnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka