Dodaj do ulubionych

Zobaczcie prawdziwego Polaka

29.06.20, 18:15
Mariusz Max Kolonko postanowił skomentować na swoim kanale tegoroczne wybory prezydenckie. Zdaniem byłego korespondenta w Białym Domu osoby, które wspierają Rafała Trzaskowskiego podczas kampanii, powinni zostać wysłani do obozów pracy. – Jestem śmiertelnie poważny – powiedział dziennikarz.
– Trzeba wysłać ich do obozu pracy. Obozu pracy tak jak Hitler zrobił obozy pracy dla Polaków, to my zrobimy obozy pracy dla Polaków. Tylko, że to nie są Polacy, to są ciule, złodzieje – mówił na nagraniu Mariusz Max Kolonko. Były dziennikarz zapewnił, że jest w tym śmiertelnie poważny. – Nie ma z czego się z czego śmiać, ja to zrobię. Ja będę prezydentem i to zrobią, okej? To jest twoja przyszłość – podkreślił.


natemat.pl/313267,mariusz-max-kolonko-o-obozach-pracy-dla-zwolennikow-trzaskowskiego-wideo
Niedobrze mi sie robi na widok tego typa.
Obserwuj wątek
  • suender Re: Zobaczcie prawdziwego Polaka 29.06.20, 19:07
   iryska:

   > Mariusz Max Kolonko postanowił skomentować na swoim kanale tegoroczne wybory prezydenckie.

   W/w urodził się raptem ca. 15 km. od mego miejsca urodzenia, więc on raczej nie Polakiem tylko mieszańcem.
   Proszę zatem się nie dać oszukać iż on niby polonofil, bo tak nie jest. Popatrzcie na jego piśmiennictwo imienia (niepolski MAX). Ale z drugiej strony to zatwardziały lewak chazarskiego chowu, któremu dobrozmianowe porządki bardzo odpowiadają, - stąd zawzięcie atakuje Trzaskowskiego.

   Wczoraj z żoną zagłosowaliśmy na Trzaska, choć w pierwszej wersji mieliśmy na myśli Hołownię i uważamy teraz, że słusznie wsparliśmy Trzaska, - bo ma większe szanse w pojedynku z PADem (dostał duuużo więcej głosów niż Szymon).
   Tym nie mniej Trzaska miał by w I turze tyle samo głosów co PAD (albo ździebko więcej), gdyby Rafał nie zaplątał się w ostentacyjne popieranie okultystów seksualnych z gatunku biedroniowatych. Za to zapłaci wysoką cenę w postaci utraty dużego procentu głosów w II turze, - a nie trza mu tego było. Niech się więc Rafał solidnie przygotuje do debaty i walki przedwyborczej z Dudą, bo on będzie go walił LBGTowskim młotem wprost między oczy.
   Neutralny lgbtowsko Trzaskowski by powalił w debacie bez problemu na deski pisowca, - a tak prolgbtowski Trzaska będzie się pocił i pluł krwią, ale mimo to nawet poobijanego ale zwycięskiego Rafała powitam z radością. Niech mu się uda, - ot co, .....

   Pozdrawiam z nadzieją.
   • alfredka1 Re: Zobaczcie prawdziwego Polaka 29.06.20, 19:57
    Max Kolonko - pamiętam jego audycje ze Stanów /Głos Ameryki/ . Jego komentarze w czasie stanu wojennego były wyjątkowo "dziwne" ... takie niby przeciw ówczesnej władzy a takie niejasne.
    Codziennie słuchałam Londynu o 22.
    ..ani on lewak ani prawak......
     • alfredka1 Re: Zobaczcie prawdziwego Polaka 30.06.20, 18:56
      .... a oto prawdziwe Pokilki
      Zwolenniczka Dudy zaatakowała kobietę z plakatem Trzaskowskiego. Chciała "wyganiać diabła" różańcem
      Na nagraniach ze zdarzenia opublikowanych przez Polsat News widać, jak w pewnym momencie zwolenniczka Andrzeja Dudy szybkim krokiem podchodzi do kobiety, która trzyma niewielki plakat z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego, a następnie zaczyna jej wymachiwać różańcem nad głową.

      To jest różaniec świętego papieża! Diabła chcemy wygonić, diabła! Różaniec to jest moja obrona, moja świętość! Módlmy się za tych szatanów
      - krzyczy, odsuwana przez ochronę. Wymianę zdań widać na poniższym nagraniu:


      Wcześniej zwróciła się do kobiety trzymającej plakat Rafała Trzaskowskiego słowami: - My tu przyszliśmy za Dudą! [...] Po cholerę pani tu przyszła? Wy za złodziejami jesteście! Pani nie wierzy w Boga - mówi kobieta, cytowana przez Polsat News.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka