Dodaj do ulubionych

Patron polskich spraw

09.07.20, 09:30
Pod koniec kadencji Andrzej Duda chce zostać 'patronem polskich spraw'. Strach pomyśleć, patronem czyich spraw był przez pięć ostatnich lat" - napisał Donald Tusk na Twitterze.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26112605,donald-tusk-ironizuje-odpowiedzial-na-slowa-andrzeja-dudy-o.html#s=BoxOpImg6
Jak to czyim? Wiadomo...
Obserwuj wątek
    • estella50 Re: Patron polskich spraw 09.07.20, 09:44
      Miota się panicznie. Cały czas kampanii aktywnie wspiera podział na MY (Duda z PiS) i ONI (opozycja, myślący inaczej). Gada bzdury o LGBT, ale ułaskawia pedofila. Właściwie nie ma znaczenia, jakiego przykładu z jego wystąpień nie użyć, bo zawsze samo dobro (fałszywie pojmowane) jest po stronie władzy, a samo zło to reszta świata z PO na czele.
      I nagle, na koniec kadencji (mam głęboką nadzieję, że ostatniej!) przypomniało mu się, że są jakieś sprawy polskie, a nie tylko dudowe i pisowskie! I jeszcze chce być ich patronem surprised Śmiech na sali!
    • alfredka1 Re: Patron polskich spraw 09.07.20, 20:04
      #LiczbyNieKłamią
      Za rządów PiS łączne wydatki @PremierRP zwiększyły się ↗️ o ponad 500 MILIONÓW zł w stosunku do wydatków KPRM za rządów PO-PSL (wzrost prawie dwukrotny).
      Łączne wydatki KPRM:
      2015-2019 (PiS)- 1182,6 mln zł
      2011-2015 (PO-PSL)- 644,5 mln zł
      ciekaweliczby.pl/kprm_2019/
      • adria231 Re: Patron polskich spraw 10.07.20, 20:43
        du.a takie teksty ogłasza, że podejrzewam, że jest pod wpływem. Może nie jest to alkohol( bo czuć) tylko inne środki.A ten "patron polskich spraw" jakoś kojarzy mi się z" królową ludzkich serc".
        Wieeeelkie ego tego du..a.
        • estella50 Re: Patron polskich spraw 10.07.20, 20:58
          Dla mnie to jest nastoletni chłopiec wychowany w silnym rygorze posłuszeństwa. Stąd ten jego krzyk i głupie miny. Żeby uwagę na siebie zwrócić. Ludzie emocjonalnie zrównoważeni przemawiając publicznie nie robią różnych grymasów i min. Nie mlaskają i ócz nie wytrzeszczają tocząc nimi wokół. Na twarzy mają spokój, a nie emocje. Nie muszą minami podkreślać swojej wątpliwej wagi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka