Dodaj do ulubionych

"Egoistyczna akcja grupy skąpców"

20.07.20, 17:28
Między państwami UE wciąż nie doszło do porozumienia ws. funduszu odbudowy po kryzysie spowodowanym koronawirusem. Obecna propozycja zakłada pulę wydatków na poziomie 390 mld euro. - Ten zastrzyk jest trochę mniejszy, niż planowaliśmy na skutek bardzo ostrej, egoistycznej akcji grupy skąpców - powiedział Mateusz Morawiecki.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26144743,mateusz-morawiecki-komentuje-szczyt-w-brukseli-egoistyczna.html#s=BoxOpImg5
To ci chytrusy, nie chcą dac w ciemno. A co ich obchodzi co sie u nas dzieje?
Obserwuj wątek
   • alfredka1 Re: "Egoistyczna akcja grupy skąpców" 20.07.20, 19:43
    a co ????? skąpce są !!!! tyle mają i kilkunastu milionów euro im żal !!! a my przecież potrzebujący ciągle , głodni, bosi i obdarci ... jak mamy z takim wyglądem reprezentować najszlachetniejszy z szlachetnych naród i kraj !!! no jak??? powiedzcie jak ???!!
    /zaraz na sali obrad pokażą kozakiewicza gest i okrzyczeni beda w kraju nad wisłą jako bohatyry panie .. ot co ....
      • iryska2604 Re: "Egoistyczna akcja grupy skąpców" 21.07.20, 11:24
       Liderzy państw członkowskich Unii Europejskiej zawarli nad ranem porozumienie ws. przyszłego budżetu i funduszu odbudowy na lata 2021-2027. Negocjacje nad kształtem dokumentu trwały całą noc. Ostatecznie w nowym budżecie będzie zapis, który uzależnia dotacje unijne od praworządności danego państwa członkowskiego.
       – Wierzę, że to porozumienie będzie punktem zwrotnym w naszej historii. Po raz pierwszy nasz budżet będzie połączony z ochroną klimatu. Po raz pierwszy jednym z kryteriów będzie praworządność – powiedział we wtorek przed godziną 6.00 na konferencji prasowej przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel.

       natemat.pl/315445,ue-uzgodnila-budzet-na-lata-2021-2027-zapis-o-praworzadnosci-zostaje

       No i co dalej? Bo to sie na pewno nie spodoba. Podniesie sie krzyk?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka