Dodaj do ulubionych

Nie wiadomo dlaczego nie można upublicznić listy

30.07.20, 17:32
pedofilów, gwałcicieli i molestujących księży tudzież zakonnic, to może chociaż ujawniony zostanie publicznie wykaz osób z tego grona zrażonych SARS-Covid-2?
Przecież także, jak i poprzedni stanowią zagrożenie.Ba! Nawet śmiertelne dla starszych, schorowanych wiernych.5 księży z parafii rzymskokatolickiej pw. Świętej Rodziny w Pile jest zakażonych koronawirusem - informuje lokalny sanepid. Jeden z księży jeszcze w niedzielę udzielał komunii świętej. Wierni proszeni są o kontakt z pilską inspekcją sanitarną. Jak informuje portal pila.naszemiasto.pl, parafia pw. Świętej Rodziny przy ul. św. Jana Bosko 1 w Pile została objęta kwarantanną. Z 5 zakażonych księży tylko jeden przebywa szpitalu, a lekarze określają jego stan jako dobry.

Sytuacja wydaje się jednak poważna - jeden z księży w niedzielę udzielał komunii świętej wiernym. Z tego powodu pilski sanepid wydał we wtorek pilny komunikat. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny prosi w nim, aby wszystkie osoby, które przystępowały do komunii świętej podczas mszy odbywających się w parafii pw. Świętej Rodziny w Pile w dniach 26-30.07 br. o pilny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Pile.


I co? I wielki ch*j! W czwartek Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze dane dotyczące zakażeń koronawirusem. Jak czytamy w komunikacie, od ostatniego raportu stwierdzono rekordowe 615 nowe przypadki SARS-CoV-2. Zmarło też 15 osób.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka