Dodaj do ulubionych

Co po nich zostanie?

06.08.20, 15:59
Tak sobie myślę, co po was zostanie? Nazwiska: Kuchciński, Mazurek, Sasin, Terlecki i dziesiątek innych już niebawem staną się nic nieznaczącymi hasłami w książce telefonicznej.

Owszem, zostaną po was ślady jak blizny po zranieniach. Takie jak choćby te pozostawione w mentalności dzisiejszych dzieci i młodzieży. Także ślady udręki, jaką musieli przejść za sprawą pozbawionego wszelkiego sensu eksperymentu dokonanego pod przewodem tej pani minister szczerzącej zęby, której nazwiska już nie pamiętam. Kto też będzie pamiętał jakiekolwiek nazwisko z grupy, jak ich już raz nazwałem, podstarzałych hunwejbinów otaczających ministra-magistra od „sprawiedliwości”?

wyborcza.pl/7,162657,26188391,janusza-gajosa-nie-przekupilibyscie-jemu-tytul-niepotrzebny.html#S.main_topic-K.C-B.6-L.1.glowka
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: Co po nich zostanie? 06.08.20, 18:34
   Talentu nie kupią sobie nawet za 10 posad w spółkach SP. Talent, mądrość i kultura - to są dobra niesprzedajne, nie do zdobycia przez tych różnych hunwejbinów, zenków i inne zera.
   Gdyby to był film, a nie realne życie, to śmiałabym się chyba najbardziej z tego czeladnika piekarskiego (tata ma piekarnię) specjalizującego się w pieczeniu ciast i tortów. Ma maturę! I to on bryluje w telewizjach pouczając profesorów różnych specjalności, diagnozując i przewidując drogi ku świetlanej przyszłości państwa pisowskiego.
   • estella50 Re: Co po nich zostanie? 06.08.20, 18:45
    Ściągam komentarz z innego Forum, bo wg mnie wielce trafny:

    Co zaś do owej stępki i klejonego na ślinę kadłuba, to powiem tyle, że to są symbole gospodarki rządów PiSu.
    Komuniści pierwszego rzutu zostawili tzw pałac kultury, Gierek gierkówkę i dobrobyt na kredyt do spłacenia plus kartki, Jaruzelski stan wojenny i kosmiczną inflację, Kwaśniewski z Millerem NATO i UE, Tusk drogi, gazoport, orliki i schetynówki, koleje, oraz poważanie w Europie i w cywilizowanym kawałku świata. Tak z grubsza.

    A co przez 5 długich lat zafundował nam KACZYŃSKI?
    Burdel w prawie, burdel w stosunkach międzynarodowych, burdel w edukacji, burdel w finansach publicznych, rozbudowane koryto dla swoich, afery bezkarne i co by listy nie ciągnąć te dzieła szczecińskie ku pamięci jako symbol głupoty i tępoty rządzących obecnie.

    I powiem jeszcze tyle, że w ciągu ostatnich 30 lat nie było czegoś podobnego w RP. Może "rząd" Olszewskiego był głupszy. Szczęśliwie krótko.
     • estella50 Re: Co po nich zostanie? 06.08.20, 20:27
      Wynika z tego, że Kwaśniewski z Millerem i Tusk, to dobroczyńcy naszego kraju. I można ich sobie nazywać komunistami, aferałami i jakkolwiek jeszcze, ale prawda jest jedna: wprowadzili nas na europejskie salony, otworzyli nasz kraj na rozwój, na przyszłość. I tego żaden kaczyński z żadnym dudą już nie przekreśli!
      Niestety, kredyt! U Chińczyków (Duda tam był ostatnio) mamy podobno bilion (!) do spłacenia
      • jutka1 Re: Co po nich zostanie? 06.08.20, 20:43
       Za kredyt u ChRL - jeśli okaże się prawdą - również pod Trybunał Stanu.
       Ogólnie, wszystkich "głównych" i "zamieszanych" - pod Trybunał Stanu.

       Jeśli opozycja zdoła wygrać wybory, nie ma zmiłuj, nie ma 2007 r. litości - Trybunał Stanu. Kropka. Wymieść te indywidua z życia publicznego, i powsadzać, gdzie trzeba - podług przewinień.

       PS. A na JK, który sprytnie pod Trybunał Stanu nie "podpada", przegłosować inna ustawę. Niech sobie rodeo w celi ogląda.
        • estella50 Re: Co po nich zostanie? 07.08.20, 09:55
         A co zostanie po tym piewcy PiS i słudze prezesa?

         Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF) zarzuca Ryszardowi Czarneckiemu, że pobierał nienależne zwroty kosztów podróży służbowych i diety. "Podejrzenia OLAF wzbudziły liczne przejazdy Ryszarda Czarneckiego różnymi samochodami, które nie należały do niego. Po sprawdzeniu okazało się, że właściciele tych aut zaprzeczyli, by pożyczali je posłowi" - informuje "Rzeczpospolita".

         "Tak było np. z fiatem punto cabrio – w rozliczeniu Czarnecki wpisał, że podróże nim odbywał w lutym 2012 r. Tymczasem właściciel pojazdu stwierdził, że samochód 11 lat wcześniej – w roku 2001 – został rozbity na tyle poważnie, że nie nadawał się do jazdy i został... zezłomowany" - czytamy.


         No proszę, jaki talent z Richarda! Potrafi wskrzesić auto ze złomu i jeszcze sobie nim jeździć. I w ogóle jeździć cudzymi samochodami, których właściciele nie mają o tym pojęcia!
         • dociek Re: Co po nich zostanie? 07.08.20, 10:25
          W takiej sytuacji, gdy ostatnio szczególnie nagromadziło się nam oszustów, zakłamanych wiernych i zwyrodniałych, kapłanów pozbawionych miłosierdzia, obłudników, karierowiczów, zachłannych i bezwzględnych złodziei, siejących nienawiść prostaków i chamów u władzy... zaczynam odczuwać coś w rodzaju absurdalnej tęsknoty za systemem masowych zsyłek do syberyjskich odosobnień i obozów pracy.

          To okrutne i drastycznie doświadczone rodzinnie wspomnienie, ale gdzie i jakie miejsce by się znalazło dla tego całego gangu bydlaków, którzy pozbawili nas naszych praw i normalnego, cywilizowanego życia przysługującego Polakom w XXI wieku? Polakom, którzy własnymi siłami, z ogromnym trudem powrócili do prywatnej wolności i do Europy.
            • dociek Re: Co po nich zostanie? 23.08.20, 09:07
             Pozostanie kraj przepełniony wzajemną, brutalną nienawiścią, nasycony zakłamaną historią, pełen demonstracyjnego, obłudnego, prymitywnego nawiedzenia i totalnej ciemnoty. Przebogatych cwaniaków i spaupryzowanego kompletnie ciemnego ludu. Pozostanie jako kraj posadzony w "oślej ławce" Europy, czerwona strefa nieustającej kwarantanny mentalnej. Pogranicze Białorusi i cywilizacji.

             W sieci nie milknie temat piątkowej demonstracji narodowców w Katowicach. Demonstranci obrażali osoby LGBT, niektórzy unosili też ręce w geście faszystowskiego pozdrowienia. Zajście skomentowało Muzeum Auschwitz-Birkenau. Podczas manifestacji policjanci policjanci nałożyli sześć mandatów. Skierowali też dwa wnioski o ukaranie do sądu.
               • dociek Re: Co po nich zostanie? 24.08.20, 06:51
                KOŚCIÓŁ KATOLICKI ROZPOCZĄŁ BUDOWANIE WŁASNYCH SKRAJNIE PRAWICOWYCH BOJÓWEK

                Nazywają się "Żołnierzami Chrystusa" i są jak przystało na owoc kościoła rzymsko-katolickiego w Polsce - homofobiczni, islamofobiczni i pełni agresji do wszystkiego co inne lub nieznane.

                Jeśli ktoś z Państwa nie pamięta.
                To są właśnie ci którzy atakowali Marsz Równości w Częstochowie, deprawują przy tym własne dzieci, wykrzykując wulgarne hasła, bijąc, plując i znieważajac... w imię miłości chrześcijańskiej naturalnie.

                Członków katolickich bojowek rekrutują księża katoliccy wśród osób pochodzących z nizin społecznych, które nie są w stanie samodzielnie krytycznie weryfikować podawanych im informacji i mają niskie kompetencje w zakresie mechanizów poznawczych.
                Ci zmanipulowani mężczyźni bezkrytycznie wierzą w informacje wbijane im do głów przez kapłanów i cynicznych liderów. Między innymi w to, że na granicach Polski stoją hordy islamskich uchodźców, że społeczność LGBT gwałci dzieci i że w Warszawie grasuje zły Gender.

                Podsumowując polski kościł instytucjonalny pod rękę z szowonistycznymi nacjonalistami z PiS postanowił zbudować paramilitarną formację polskich fundamentalistów religijnych czyli takie nasze polskie ISIS.

                W dniu 15.08.2020 roku księża uroczyście używając szabli czyli narzędzia do mordowania ludzi oficjalnie pasowali tych, którzy mają walczyć w imię wiary i legend.

                Osrodek Monitorowania Zachowan Rasistowskich i Homofobicznych
                 • dociek Re: Co po nich zostanie? 27.08.20, 09:07
                  Bogusław Wołoszański

                  Ludzie, którzy w 1939 roku podpalili Europę i zorganizowali gigantyczną machinę zbrodni byli półanalfabetami, całkowicie nieprzygotowanymi do pełnienia najwyższych stanowisk państwowych. A jednak dostali władzę, demokratycznie i pokojowo. Wydawali się śmieszni, nadęci i pokraczni, a okazali się śmiertelnie groźni. Co było ich silą? Nienawiść. Tę przepelniającą ich nienawiść przekształcili w idee! Chcieli stworzyć społeczeństwo zdrowe, wolne od chorób genetycznych, odmienności np. homoseksualizmu, przestępczości i korupcji, jednolite etnicznie i politycznie, bogate. Dlatego stworzyli III Rzeszę. Dla tego nowego tworu państwowego uchwalili nowe prawo, prawo nienawiści, i szybko, już rok po objęciu rządów, stworzyli sprawne narzędzie: policję polityczną. . Minęło 12 długich lat zanim cywilizowany świat wydał na nich wyrok w Norymberdze. Kiedy dziś słyszę nienawiść, to boję się. Tego, co już było".
                  • estella50 Re: Co po nich zostanie? 27.08.20, 10:03
                   Analogia do tego, co mamy dzisiaj aż krzyczy.
                   Po kolei obdzierają nas z wolności, z praw. Teraz biorą się za samorządy (bo co to znaczy, że ludzie sami u siebie się rządzą? bez zgody władzy?!), jesienią biorą się za media. Reklam już od początku nie zlecają np GW, teraz będą odbierać koncesje. Pozarządowych dziennikarzy nie wpuszczają na salony na przykład prezydenckie, na pisemne zapytania nie udzielają odpowiedzi.
                   Prawdę mówiąc, niepokoję się o to i podobne fora internetowe. Czy i tutaj nie wetkną swoich łap? Myślę, że wetkną...
                   • dociek Re: Co po nich zostanie? 27.08.20, 10:58
                    Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych


                    RÓŻAŃCE DO SMAGANIA, RÓŻAŃCE DO ZABIJANIA - ŻOŁNIERZE CHRYSTUSA
                    Różańce które widzieliśmy owinięte na pięściach fanatyków religijnych z organizacji "Żołnierze Chrystusa" wydawały nam się dziwnie ciężkie i długie. Postanowiliśmy sprawdzić co się za tym kryje.
                    Okazało się, że produkują je firmy zajmująca się militariów. Tzw "różańce" wykonane są z ekstremalnie wytrzymałej linki używanej w armi do produkcji spadochronów. Na lince znajdują się ciężkie centymetrowej średnicy kulki ze stali, natomiast krzyż, który jest zakończeniem jest ta wykonany i wyprofilowany, by wbijać się w ciało.
                    Nie są to więc żadne różańce lecz niebezpieczna broń służącą do ranienia i zabijania przeciwnika!
                    Różaniec może być używany jako kastet, ale przede wszystkim jest to EKSTREMALNIE groźna broń do SMAGNIĘCIA np w twarz, głowę i szyję... Efekt jest podobny do użycia tzw police sapp...
                    Może byc smiertelny...
                    Podczas prób wykonanych w Izraelu taki krzyż (7 cm) na lince wbijał sie głęboko ciało w taki sposób, że byłby w stanie rozerwać tętnicę szyjną i doprowadzić do śmierci w 4 minuty. Podobny efekt daje smagnięcie kulkami metalowymi (srednica 1 cm) na lince w głowę lub szyję przeciwnika.
                    O naszych ustaleniach poinformujemy organy ścigania i ABW. Tego typu różańce należy traktować jako niebezpieczne narzędzia służące do walki.
                    Jeśli kiedykolwiek zostaliście z atakowani przez bojówki katolickie, które miały tego typu różańce militarne przy sobie to zgłoście się do nas. Sprawcy będą odpowiadać za atak lub bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to wysoka kara, włącznie z karą pozbawienia wolności.
                • suender Re: Co po nich zostanie? 24.08.20, 10:25
                 dociek:

                 > .... są jak przystało na owoc ..... homofobiczni ....

                 Epitetem HOMOFOBICZNOŚĆ obrzucają się wzajemnie osoby z obydwu stron barykady, - i jak tu czytelnik ma być z tego mądry?, - he, he, he, ......

                 > Podsumowując polski kościł ....

                 Popełniłeś błąd, bo takiego Kościoła w RP nie ma!
                 Za pierwszym razem napisałeś dobrze, - i tak pisz dalej, tj. "owoc kościoła rzymsko-katolickiego w Polsce"

                 Pozdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka